Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Bramberk, střelnice
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 90 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 90 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 90 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 90 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 90 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 90 Kč
LLI1052 Kubíková Markéta LOK-o Liberec C zapůjčit 130 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 90 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 90 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 90 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 90 Kč
CHA0952 Čulíková Kateřina OK Chrastava C 2049591 90 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 90 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 90 Kč
LLI0955 Svobodová Anna LOK-o Liberec C zapůjčit 130 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 100 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 100 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 100 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 100 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 100 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 100 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 100 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 2127635 100 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 2801013 100 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 100 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 100 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 100 Kč
CHA0853 Karmazínová Anna OK Chrastava C 2084442 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 100 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 100 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 100 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 100 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 100 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 100 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 140 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 140 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 140 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 140 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 140 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 140 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 140 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 140 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 140 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 140 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 140 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 140 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 140 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 140 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 140 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 140 Kč
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 140 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 140 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 140 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 140 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 140 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk 301543 140 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 140 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 140 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 140 Kč
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 140 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 140 Kč
0010001 Trilča Māra 001 - (LAT) US TU DRESDEN 7205642 140 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 140 Kč
TUR9150 Vytinová Monika OOB TJ Turnov C 8670453 140 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 140 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 140 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 140 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 140 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 140 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 140 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 140 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 140 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 7202880 140 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 140 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 140 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 140 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 140 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 140 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 140 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 140 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 140 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 140 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 140 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 140 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 140 Kč
VLI7950 Sázavská Tereza Slavia Liberec orienteering C 2801015 140 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 140 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 140 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 140 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 140 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 140 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 140 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 140 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084432 140 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 140 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 140 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 140 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 140 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 140 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 140 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 140 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 140 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 140 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 140 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 140 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 140 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 140 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 140 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 140 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 140 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 140 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 140 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 140 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 140 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 140 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 140 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 140 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 140 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 140 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 140 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 140 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 140 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 140 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 140 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 140 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 140 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 140 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 140 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 140 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 140 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 140 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 140 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 140 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 140 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 140 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 100 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 100 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 90 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 90 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 90 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 90 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 90 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 90 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 90 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 90 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 90 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 90 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 90 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 90 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 90 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 90 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov C 411380 90 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 90 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 90 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 90 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 90 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 100 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 100 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 100 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering C 1424649 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 100 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 100 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 100 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 100 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 100 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 4411247 100 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 100 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 100 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 100 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 100 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 100 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 100 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 100 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 100 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084435 100 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084437 100 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420454 100 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 100 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 2127658 100 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 100 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 100 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 100 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 100 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 100 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 2059763 100 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084438 100 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 2060291 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 140 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 140 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 140 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 140 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 140 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 140 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 140 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 140 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 140 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 140 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 2032105 140 Kč
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 140 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 140 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 140 Kč
FYD9602 Šípoš Petr Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 180 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 140 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 140 Kč
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 140 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 140 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 140 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 140 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 140 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 140 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 140 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov R 995821 140 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 140 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 140 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 140 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 140 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 140 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 140 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 140 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 140 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 140 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 140 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 140 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 140 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 140 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 140 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 140 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 140 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 140 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 140 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 140 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 140 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 140 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 140 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 140 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 140 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 140 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 140 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 140 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 140 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 140 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 140 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 140 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 140 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084434 140 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 140 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 140 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 140 Kč
VLI7705 Čečerle Lukáš Slavia Liberec orienteering 2143368 140 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 140 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 140 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 140 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 140 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 140 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 140 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 140 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 140 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 140 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 140 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 140 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 140 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 140 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 140 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 140 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 140 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 140 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 140 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 140 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084431 140 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 140 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava C 2084440 140 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 140 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 140 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 140 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 140 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 140 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 140 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 140 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 140 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 140 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 140 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 140 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 140 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 140 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 140 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 140 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 140 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 140 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 140 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 140 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 140 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 140 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 140 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 140 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 140 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 140 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 140 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 140 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 140 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 100 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 100 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 100 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 100 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 100 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 100 Kč
TUR4600 Dvořák Jaromír OOB TJ Turnov C 51274 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 100 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 90 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 90 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C zapůjčit 130 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 90 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 90 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 90 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 90 Kč
BORxx01 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor 7204511 90 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 90 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 90 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 90 Kč
TUR1203 Dufek František OOB TJ Turnov C 4616799 90 Kč
TUR1356 Dufková Kateřina OOB TJ Turnov C 4616798 90 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 90 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 90 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 90 Kč
0040001 Havel Vojtěch 004 - Havlovi 2134339 90 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084433 90 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C zapůjčit 130 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 90 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 90 Kč
LLI1235 Svoboda Antonín LOK-o Liberec C zapůjčit 130 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 90 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C doplníme 90 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 90 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 90 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 90 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 90 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 90 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2095972 90 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 90 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C 2144163 90 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 2049594 90 Kč
CHA7605 Gomolák Jan OK Chrastava C 2070841 90 Kč
CHA7450 Sychrová Kateřina OK Chrastava 2084439 90 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 90 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 90 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 90 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 90 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 90 Kč
0010002 Trültzsch Jacob 001 - (LAT) US TU DRESDEN 7205642 90 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 90 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 90 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 90 Kč
0030001 Juklíček Jakub 003 - ZuKuŠi 2134340 90 Kč
0030004 Pavelková Zuzana 003 - ZuKuŠi 2134330 90 Kč
0020001 Hnídek Stanislav 002 - Tanvald 2073662 90 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 90 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 90 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 90 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava C 2084441 90 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 90 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 90 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 90 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2801288 90 Kč
celkem přihlášených: 405, vklad: 48340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.