Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
2.15 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 150 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 150 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 150 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 2801286 150 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 150 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 150 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 150 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 150 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 150 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 150 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 150 Kč
CHA0952 Čulíková Kateřina OK Chrastava C 2049591 150 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 150 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084433 150 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 150 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 150 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 150 Kč
2.23 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 150 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 150 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 150 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 150 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 150 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 150 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662738 150 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 150 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 150 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 150 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 150 Kč
CHA0852 Vítková Adriana OK Chrastava C 2084433 150 Kč
TJN0757 Cicvárková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111784 150 Kč
SCP08xx Mušková Magdaléna OK Sparta Praha 336785 150 Kč
SCP07xx Mušková Amálie OK Sparta Praha 336735 150 Kč
SJCxxx1 Janáková Karolína Sportcentrum Jičín zapůjčit 190 Kč
3.18 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 150 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 150 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 150 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 150 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 150 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 150 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 150 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 150 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 150 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 150 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 225 Kč
4.35 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 150 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 150 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 342046 150 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 150 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 150 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 150 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 150 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 150 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 150 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 150 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 225 Kč
4.78 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 200 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 200 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 200 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 200 Kč
4.30 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 200 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 200 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 200 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 200 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 200 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 200 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 200 Kč
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 200 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 200 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 200 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 275 Kč
6.25 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 200 Kč
0010001 Pecoldová Pavlína 001 - Cookies & Pancakes 8631588 200 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 200 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 200 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 200 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 200 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 200 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 200 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 200 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 200 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 200 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 200 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 200 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 200 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 200 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 200 Kč
SJCxxx4 Janáková Eva Sportcentrum Jičín 8976 275 Kč
5.55 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 200 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 200 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 200 Kč
PGP8251 Pakostová Hana SK Praga C 2148131 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 200 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 200 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 200 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 200 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 200 Kč
4.65 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 200 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 200 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 200 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 200 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 200 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 200 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 200 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 200 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 200 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 5159 200 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 200 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 200 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 200 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 200 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 200 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 200 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 200 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 200 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2070841 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
4.65 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 200 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 200 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 200 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 200 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 200 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 200 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 200 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 200 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 200 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 200 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 200 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 200 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 200 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 200 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 200 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 200 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 200 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 200 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 200 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 200 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 200 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 200 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 275 Kč
3.35 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 200 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 200 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 200 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 200 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 200 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 200 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 200 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 200 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 200 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 200 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 200 Kč
3.35 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 200 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 200 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 200 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 200 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 200 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 200 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 200 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 200 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 200 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 200 Kč
2.98 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 200 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 200 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 200 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 200 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 200 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 200 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 200 Kč
2.98 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 200 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 200 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 200 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 200 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 200 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 200 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 200 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 200 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 200 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 200 Kč
2.15 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 150 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 150 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 150 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 150 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 150 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 150 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 150 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 150 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 150 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 150 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 150 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 150 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 150 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 150 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 150 Kč
6KCxxx4 Rolný Jakub Neregistrovaní 428294 150 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 150 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 150 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 150 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 150 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 150 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 150 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 150 Kč
48D1000 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 7040167 150 Kč
SJC1001 Švihovský Matyáš Sportcentrum Jičín 500263 150 Kč
2.23 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 150 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 2134323 150 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 150 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 49889 150 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 411527 150 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 150 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 1428938 150 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 150 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 150 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 150 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 150 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 150 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084434 150 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084437 150 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 150 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 225 Kč
4.35 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 150 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 150 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 150 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 150 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 150 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 150 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 150 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 150 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 150 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084435 150 Kč
48D0501 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 8301405 150 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 150 Kč
4.78 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 150 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 150 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 8414 150 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 225 Kč
6.25 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 200 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 200 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 200 Kč
6.25 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 200 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 200 Kč
5.98 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 200 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 200 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 200 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 200 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 200 Kč
FYD9602 Šípoš Petr Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 200 Kč
FYD9601 Kekrt Lukáš Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 200 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 200 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 200 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 200 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 200 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 200 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 200 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 200 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 200 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 200 Kč
9.10 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 200 Kč
0010002 Dvořáček Dan 001 - Cookies & Pancakes 8629750 200 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 200 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 200 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 200 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 200 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 200 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 200 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 200 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 200 Kč
0110001 David Tomáš 011 - ROB Liberec 2118932 200 Kč
0130001 Shabaev Evgenii 013 - Bez klubu (z Mladé Boleslavi) zapůjčit 240 Kč
7.95 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 200 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 200 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 200 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 200 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 200 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 200 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 200 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 200 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 200 Kč
VLI8301 Šipoš Richard Slavia Liberec orienteering C 4411241 200 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 200 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 200 Kč
6.98 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 200 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 200 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 200 Kč
VLI7502 Kosek Jiří Slavia Liberec orienteering C 2113368 200 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 200 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 200 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 200 Kč
BOR7714 Prošek Jan OK Jiskra Nový Bor C 8409 200 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 200 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 200 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 200 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 200 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084432 200 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 200 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 200 Kč
6.65 km, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 200 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 200 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 200 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 200 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 200 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 200 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 200 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 200 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 200 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 200 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 200 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 200 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 200 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 200 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 200 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 200 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 200 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 200 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 200 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 200 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 200 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 200 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 200 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 200 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 200 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 200 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 200 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 200 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 200 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 200 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049594 200 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 200 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava C 2084439 200 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 200 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 200 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 200 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 200 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 275 Kč
5.55 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 200 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 200 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 200 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 200 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 200 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 200 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 200 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 200 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 200 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 200 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 200 Kč
5.45 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 200 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 200 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 200 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 200 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 200 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 200 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 200 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 200 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 200 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 200 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 200 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 200 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 200 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 200 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 200 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 200 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 200 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 200 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 200 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 200 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 200 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 200 Kč
3.85 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 200 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 200 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 200 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 200 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 200 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 200 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 200 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 200 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 200 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 200 Kč
3.85 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 200 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 200 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 200 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 200 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 200 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 200 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 200 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 200 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 200 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 250020 200 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 200 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 200 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 200 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 200 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 200 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 200 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 200 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 200 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 200 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 200 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 200 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 200 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 200 Kč
68P4800 Michalek Janusz (POL) individuální 886317 200 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 200 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 200 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 200 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 200 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 200 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 200 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 200 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 200 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 150 Kč
0020001 Bouda Samuel 002 - Horní Počernice zapůjčit 190 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C zapůjčit 190 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 150 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 150 Kč
0040002 Drbohlav Marek 004 - neregistrovaný zapůjčit 190 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 150 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 150 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2104 150 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 150 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 150 Kč
0050001 Proxová Veronika 005 - Proxovi 2115715 150 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 150 Kč
LLI1300 Gottstein Josef LOK-o Liberec C 428281 150 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 150 Kč
0070002 Trčková Rozálka 007 - OB Tanvald 2073662 150 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 150 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 150 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 150 Kč
0100001 Novotný Matěj 010 - TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 190 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 150 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 150 Kč
TJNxx51 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408039 150 Kč
TJN1054 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 150 Kč
TJN1200 Vokurka Ota OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 150 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084431 150 Kč
6KCxxx3 Beránek Petr Neregistrovaní 150 Kč
SJC1101 Švihovský Daniel Sportcentrum Jičín 9988 150 Kč
SJCxxx2 Janáková Veronika Sportcentrum Jičín 150 Kč
SJCxxx3 Janáková Zuzana Sportcentrum Jičín 150 Kč
2.58 km, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 150 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 150 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 150 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 150 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2095972 150 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 150 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 150 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 150 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 150 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 150 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 150 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 150 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 150 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 150 Kč
0100002 Novotný Vít 010 - TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 190 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 150 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 150 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 150 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 150 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 150 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 150 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 150 Kč
48D7202 Kindermann Mike (GER) OL-Team Wehrsdorf 7722401 150 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8580 150 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 150 Kč
6KCxxx5 Bulířová Monika Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6KCxxx6 Fialová Petra Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6KCxxx7 Eichlová Zuzana Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6KCxxx8 Seinerová Anna Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6KCxxx9 Harcubová Romana Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6KCxx10 Servinská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 150 Kč
6.20 km, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 130 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 130 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 130 Kč
0040001 Drbohlav Mirek 004 - neregistrovaný zapůjčit 170 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 130 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 130 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 130 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 130 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 130 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 130 Kč
SOB9800 Janík Ondřej SOBSA C 2125312 130 Kč
0070001 Hnídek Stanislav 007 - OB Tanvald 2073662 130 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 130 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 130 Kč
TJN6801 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103712 130 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 130 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 130 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 130 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava C 2084438 130 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 130 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 130 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 130 Kč
6KCxxxx Beránek Petr Neregistrovaní 2042524 130 Kč
6KCxxx1 Gavendová Hana Neregistrovaní 53330 130 Kč
6KCxxx2 Rolná Jana Neregistrovaní 428292 130 Kč
VIP7400 Machara Petr SK VIPrahlo 232486 130 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 130 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 130 Kč
STBxxxx Doňar Roma TJ Stadion Nový Bor 8528 130 Kč
celkem přihlášených: 547, vklad: 99530 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.