Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
1.76 km, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 80 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 80 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 80 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 80 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
1.64 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 80 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 80 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 80 Kč
BOR1153 Schreibová Františka OK Jiskra Nový Bor C 4365 80 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 80 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 80 Kč
CHA0952 Čulíková Kateřina OK Chrastava C 2049591 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084431 80 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084433 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 80 Kč
2.21 km, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 2148111 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
DOK0851 Neumannová Carla OK Doksy 2053505 80 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 80 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 80 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 80 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 80 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 80 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
TJN0757 Cicvárková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111784 80 Kč
SCP08xx Mušková Magdaléna OK Sparta Praha 336785 80 Kč
SCP07xx Mušková Amálie OK Sparta Praha 336735 80 Kč
SJCxxx1 Janáková Karolína Sportcentrum Jičín zapůjčit 120 Kč
2.22 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 80 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 80 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 80 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 80 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 80 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 80 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 80 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2084440 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 80 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 80 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 80 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 110 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 110 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 342046 110 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 110 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 110 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 110 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 110 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 110 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8393 110 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 110 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 110 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 110 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 110 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 220 Kč
2.69 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 110 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 110 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 110 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 110 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 110 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 110 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 110 Kč
2.51 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 110 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 110 Kč
VLI8850 Francke Pavla Slavia Liberec orienteering C 2059727 110 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 110 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 110 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 110 Kč
24D9350 Cruse Sina (GER) SV Robotron Dresden 2188 110 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 110 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 110 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 110 Kč
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 110 Kč
0080001 Zavadilová Barbora 008 - Opět na Elektrárnu 53667 110 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 110 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 110 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 110 Kč
3.37 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 110 Kč
0010001 Pecoldová Pavlína 001 - Cookies & Pancakes 8631588 110 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 110 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 110 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 110 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 110 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 110 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 110 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 110 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 110 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 110 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 110 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 110 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 110 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 110 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 110 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 110 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 110 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 110 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 110 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 110 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 110 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 110 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 110 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 110 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 110 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 110 Kč
SJCxxx4 Janáková Eva Sportcentrum Jičín 8976 220 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 220 Kč
2.72 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 110 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 110 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 110 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 110 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 110 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 110 Kč
PGP8251 Pakostová Hana SK Praga C 2148131 110 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 110 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 110 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 110 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 110 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 110 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 110 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 110 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 110 Kč
0120001 Sajdlová Jana 012 - Žižkovský tygři 2148134 110 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 110 Kč
2.49 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 110 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 110 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 110 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 110 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 110 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 110 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 110 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 110 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 110 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 110 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 5159 110 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 110 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 110 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 110 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 110 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 110 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 110 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 110 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 110 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 110 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 110 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 110 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 110 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 220 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 220 Kč
2.40 km, 14 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 110 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 110 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 110 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 110 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 110 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 110 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 110 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 110 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 110 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 110 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 110 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 110 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 110 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 110 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 110 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 110 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 110 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 110 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 110 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 110 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 110 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 110 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 110 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 110 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 8680577 110 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 2126363 110 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 110 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 110 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 110 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 110 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 110 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 110 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 110 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 110 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 110 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 110 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 110 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 110 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 110 Kč
2.12 km, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 110 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 110 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 110 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 110 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 110 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 110 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 110 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 110 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 110 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 110 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 110 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 110 Kč
NNNxxxx Krakorova Iva Neregistrovaní 887916 220 Kč
2.12 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 110 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 110 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 110 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 110 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 110 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 110 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 110 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 110 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 110 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 110 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 110 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 110 Kč
1.88 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 110 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 110 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 110 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 110 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 110 Kč
1.83 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
1.68 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
1.55 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
1.86 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 80 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 7205031 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 80 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 80 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 80 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 80 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 160 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 160 Kč
1.69 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 80 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 80 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 80 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 80 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 80 Kč
0060001 Hrůzek Jan 006 - Šenovák 08238 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 80 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 80 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 80 Kč
48D1000 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 7040167 80 Kč
SJC1001 Švihovský Matyáš Sportcentrum Jičín 500263 80 Kč
2.44 km, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 2134323 80 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 49889 80 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 80 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 80 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 80 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 80 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 80 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 4411247 80 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 80 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 80 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 80 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 80 Kč
BOR0710 Kunc Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4358 80 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 80 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 80 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 80 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084442 80 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 80 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084434 80 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084437 80 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 160 Kč
2.74 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 80 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 80 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 2085614 80 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 80 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 80 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 80 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 80 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 80 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 80 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 80 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2084441 80 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 2059763 80 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084435 80 Kč
48D0501 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 8301405 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
2.80 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 110 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 110 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 110 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 110 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 110 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 110 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 110 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 110 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 110 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 110 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 110 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 220 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 110 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 110 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 110 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 110 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 110 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 110 Kč
3.18 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 110 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 110 Kč
3.18 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 110 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 110 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 110 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 110 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 110 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 110 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 110 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 110 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 110 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 110 Kč
4.53 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 110 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 110 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 110 Kč
0010002 Dvořáček Dan 001 - Cookies & Pancakes 8629750 110 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov R 995821 110 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 110 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 110 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 110 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 110 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 110 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 110 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 110 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 110 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 110 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 110 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 110 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 110 Kč
SUL7601 Ženíšek Radek OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8136 110 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 110 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 1403413 110 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 110 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 110 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 110 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 110 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
FYD9601 Kekrt Lukáš Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 110 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 110 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 110 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 110 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 110 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 110 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 110 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 110 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 110 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 110 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 110 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 110 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 110 Kč
0110001 David Tomáš 011 - ROB Liberec 2118932 110 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 110 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 110 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 110 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 110 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 220 Kč
3.42 km, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 110 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 110 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 110 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 110 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
0030001 Lischka Martin 003 - Lischčí smečka zapůjčit 150 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 110 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 110 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 110 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 110 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 110 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 110 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 110 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 110 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 110 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 110 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 110 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 110 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 110 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 110 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 110 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 110 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 110 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 110 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 110 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 110 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 110 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 110 Kč
3.13 km, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 110 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 110 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 110 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 110 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 110 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 110 Kč
BOR7714 Prošek Jan OK Jiskra Nový Bor C 8409 110 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 110 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 110 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 110 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 110 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 110 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 110 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084432 110 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 110 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 110 Kč
2.83 km, 14 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 110 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 110 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 110 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 110 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 110 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 110 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 110 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 110 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 110 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 110 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 110 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 110 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 110 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 110 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 110 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 110 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 110 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 110 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 110 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 110 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 110 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 110 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 110 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 110 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 110 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 110 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 110 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 110 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 110 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 110 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 110 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 110 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 110 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 110 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 110 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 110 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 110 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 110 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 110 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 110 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 110 Kč
48D7202 Kindermann Mike (GER) OL-Team Wehrsdorf 7722401 110 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 110 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 110 Kč
2.56 km, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 110 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 110 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 110 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
TUV6901 Veselý Pavel SOK TJ Turnov C 2126369 110 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 110 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 110 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 110 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 110 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 110 Kč
2.25 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 110 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 110 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 110 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 110 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 110 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 110 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 110 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 110 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 110 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 110 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 110 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 110 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 110 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 110 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 110 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 110 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 110 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 110 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 110 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 110 Kč
2.22 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 110 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 110 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 110 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 110 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 110 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 110 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 110 Kč
2.09 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 80 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 80 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 80 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 250020 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
1.77 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 80 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
68P4800 Michalek Janusz (POL) individuální 886317 80 Kč
1.77 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
1.68 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
1.59 km, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 80 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C zapůjčit 120 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
0040002 Marek Drbohlav 004 - neregistrovaný zapůjčit 120 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 80 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2104 80 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 80 Kč
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 80 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 80 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 80 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 80 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 80 Kč
STB1451 Erbenová Mariana TJ Stadion Nový Bor C 2111701 80 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 80 Kč
STB1401 Zmatlík Kryštof TJ Stadion Nový Bor C 2111707 80 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
0050001 Proxová Veronika 005 - Proxovi 2115715 80 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 80 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 80 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C 2134344 80 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 80 Kč
TJNxx52 Jakubíková Radmila OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408045 80 Kč
TJN1056 Kutáková Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 80 Kč
TJN1006 Moučka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 80 Kč
TJN1200 Vokurka Ota OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 80 Kč
LLI0501 Šašek Martin LOK-o Liberec C 2112779 80 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 80 Kč
SJC1101 Švihovský Daniel Sportcentrum Jičín 9988 80 Kč
SJCxxx2 Janáková Veronika Sportcentrum Jičín 80 Kč
SJCxxx3 Janáková Zuzana Sportcentrum Jičín 80 Kč
2.13 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 80 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 80 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 80 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 80 Kč
0040003 Románková Iva 004 - neregistrovaný zapůjčit 120 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 80 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 80 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 80 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 80 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 80 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 80 Kč
0080002 Seydlová Anna 008 - Opět na Elektrárnu zapůjčit 120 Kč
0080003 Nový Marek 008 - Opět na Elektrárnu zapůjčit 120 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 80 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 80 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 80 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 80 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 7203711 80 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084443 80 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 80 Kč
3.09 km, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 110 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 110 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 110 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 110 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 110 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 110 Kč
0040001 Drbohlav Mirek 004 - neregistrovaný zapůjčit 150 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 110 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 110 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 110 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 110 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 110 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 110 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 110 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 110 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 110 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 110 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 110 Kč
TJN6801 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103712 110 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 110 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 110 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 110 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 110 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 110 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2801288 110 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 110 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 110 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8580 110 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 110 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 110 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 110 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 110 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 110 Kč
celkem přihlášených: 769, vklad: 77030 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.