Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2019
Místo konání:
Alšovice - sokolovna
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P2     T4    
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 426455 80 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 80 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 2134325 80 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 80 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 80 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 80 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 80 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
VLI1153 Kolářová Adéla Slavia Liberec orienteering C 4402230 80 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 2134353 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084446 80 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 80 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 80 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 80 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 80 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 80 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 80 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 80 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 2120062 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 80 Kč
19P0750 Szeliga Sonia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8321123 80 Kč
19P0754 Nikołajuk Maja (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2016463 80 Kč
19P0751 Halewicz Julia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025001 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 80 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C 2141901 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 80 Kč
DOK0851 Neumannová Carla OK Doksy 2053505 80 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4359 80 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 4427 80 Kč
TJN0757 Cicvárková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111784 80 Kč
TJN0891 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8659409 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 80 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 80 Kč
88P0850 Dutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200190 80 Kč
88P0752 Lewkowicz Julia (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090693 80 Kč
88P0751 Drozdowska Nikola (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2028217 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 80 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 80 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 80 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 80 Kč
19P0552 Kulka Wiktoria (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2016464 80 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 80 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 80 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 2092938 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 80 Kč
KUL0650 Pirklová Michaela KOB Ústí nad Labem C 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 80 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 80 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 80 Kč
BOR0660 Veselá Karolína OK Jiskra Nový Bor C 2129189 80 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 80 Kč
BOR0657 Prošková Markéta OK Jiskra Nový Bor C 4330 80 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 80 Kč
TJN0661 Antonínová Ema OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408044 80 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 80 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 80 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 80 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 110 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 110 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 110 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 110 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 110 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 110 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 110 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 110 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 110 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 110 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 110 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 110 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 110 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 110 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 110 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 110 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 110 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 110 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 110 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 110 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 110 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 110 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080843 110 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 110 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 110 Kč
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 110 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 110 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 110 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 110 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 110 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 110 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 110 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 8033266 110 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 110 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 110 Kč
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 110 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 110 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 110 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 110 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka C 7260003 110 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 110 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 110 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 110 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 110 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 110 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 110 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 110 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 7202880 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 110 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 110 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 110 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 110 Kč
TUR9253 Kořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 8680584 110 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 110 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 110 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 110 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 110 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 110 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 110 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 110 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 110 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 110 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 110 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 110 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 110 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 110 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 110 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 110 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 110 Kč
0110002 Jakubská Jitka 011 - JAK 2124803 110 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 110 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 110 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084439 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 110 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 110 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 110 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 110 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 110 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 110 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 110 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 110 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 110 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 110 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 110 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 110 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 110 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 110 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 110 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 110 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1430433 110 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 110 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 110 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 110 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 110 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 110 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 110 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 110 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 110 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 110 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 110 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 110 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 110 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 110 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 110 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 7205014 110 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 110 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 110 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 110 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 110 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 110 Kč
TUR6851 Nejezchlebová Ivana OOB TJ Turnov 231920 110 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 110 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 110 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 110 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 110 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 110 Kč
TJN6852 Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 110 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 110 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 110 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 110 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 110 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 110 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 110 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 110 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 80 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 80 Kč
LLI0925 Walach Štěpán LOK-o Liberec C 2143352 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 80 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 80 Kč
88P0900 Ładomirski Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103947 80 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 80 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 80 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 80 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč
0100002 Kasse Jakub 010 - HO Jurije Gagarina 4616491 80 Kč
0100003 Kasse Matej 010 - HO Jurije Gagarina 4616492 80 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4362 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
0110003 Jakubský Pavel 011 - JAK 2120625 80 Kč
0110004 Jakubský Filip 011 - JAK 2120646 80 Kč
0120002 Bořkovec Matěj 012 - Bořkovcovi 4641784 80 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 2124795 80 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 80 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 411527 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 2134323 80 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 80 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 80 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2420020 80 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 80 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 80 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 80 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 80 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084443 80 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084448 80 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 80 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 80 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 682119 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 80 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 80 Kč
BOR0710 Kunc Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4358 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 80 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 80 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 80 Kč
TJN0706 Krejčí Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655468 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2104590 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 80 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 80 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 80 Kč
ROU08XY Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem 80 Kč
88P0700 Zielonka Bartosz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8201401 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 80 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 80 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 80 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 80 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396725 80 Kč
19P0602 Dwojak Gracjan (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025008 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 80 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084447 80 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 80 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 80 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8662304 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 80 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 80 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 80 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8045083 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 80 Kč
TJN0508 Vaňura Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 80 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 80 Kč
88P0600 Domagała Kacper (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 54094 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 80 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 110 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396724 110 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 110 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 110 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 110 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 110 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 110 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 110 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 110 Kč
TJN0410 Havlík Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 110 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078466 110 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 110 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 110 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 110 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
88P0400 Staszak Tomasz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103953 110 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 110 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 110 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 110 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 110 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 110 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 110 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 110 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 110 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 110 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 110 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 110 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 110 Kč
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 110 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 110 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 110 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 110 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 110 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 110 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 110 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 110 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 110 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 110 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 110 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 110 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 110 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 110 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 110 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 110 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 110 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 110 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 110 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 110 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 110 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 110 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 110 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 110 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 110 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 110 Kč
0080001 Spazierer Filip 008 - Nejdek zapůjčit 160 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 110 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 110 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 110 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 8680600 110 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 2060290 110 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 110 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 110 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 110 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 110 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 110 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 110 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 110 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 8656561 110 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 110 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 110 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 110 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 110 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 110 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 110 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 110 Kč
0010001 Lischka Martin 001 - Lischčí smečka zapůjčit 160 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 110 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 110 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 110 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 110 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 110 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 110 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 110 Kč
0100001 Kasse Jakub 010 - HO Jurije Gagarina 8554 110 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 110 Kč
SMR8402 Svoboda Michal SNS Smržovka 995876 110 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 110 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 110 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 110 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084445 110 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 110 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
VLI7705 Čečerle Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2143368 110 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 110 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 110 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 110 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
BOR7714 Prošek Jan OK Jiskra Nový Bor C 8409 110 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 110 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 110 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 110 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 110 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 110 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 110 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 110 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 110 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 110 Kč
0110001 Jakubský Ondřej 011 - JAK 7701 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 110 Kč
88P7700 Dutkiewicz Damian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101296 110 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 110 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 110 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 110 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 110 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 110 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 110 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 110 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 110 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 110 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 110 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084438 110 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava C 2084440 110 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 110 Kč
0050001 Kubíček Zdeněk 005 - OK Mnichovo Hradiště 51811 110 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 110 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 110 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 110 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 110 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 110 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 110 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 110 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 110 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 110 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 110 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 110 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 110 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 110 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 110 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 110 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 110 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 110 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396727 110 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8662286 110 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 110 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 110 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 110 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 110 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 110 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 110 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 110 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 110 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 110 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 110 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 110 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 80 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 80 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 80 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 80 Kč
VLI1205 Kolář Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4411239 80 Kč
0020002 Novotný Matěj 002 - Maxidum 416846 80 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 218783 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 80 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2084442 80 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 80 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 80 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 80 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
0070002 Průcha Matouš 007 - Sloup zapůjčit 130 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 80 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 80 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 80 Kč
STB1151 Austová Amálie TJ Stadion Nový Bor C 52911 80 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 80 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 80 Kč
TJN1491 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408039 80 Kč
TJN1056 Kutáková Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 80 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 80 Kč
0120003 Bořkovcová Johana 012 - Bořkovcovi zapůjčit 130 Kč
TJP1103 Gurecký Antonín TJ Sokol Troja C 2069042 80 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
62X6400 Pech Richard Och421X 2148088 80 Kč
62X7250 Pechová Helena Och421X 4402220 80 Kč
0030001 Votavova Světlana 003 - DSVJ 1000435 80 Kč
0040001 Švestka Martin 004 - Neregistrovaný zapůjčit 130 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 80 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering zapůjčit 130 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering 4402225 80 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 80 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 80 Kč
CHA7450 Sychrová Kateřina OK Chrastava 2084449 80 Kč
0090001 Čalounová Jana 009 - Ahoj 2134294 80 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8416 80 Kč
BOR0150 Svobodová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 0 80 Kč
DOK6700 Dolejší Miloš OK Doksy C 434808 80 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 80 Kč
TJN8491 Janatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 80 Kč
TJN6801 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103712 80 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 110 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 110 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 110 Kč
0020001 Novotný Vít 002 - Maxidum zapůjčit 160 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084444 110 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava C 2084441 110 Kč
0060001 Juklíček Jakub 006 - ZuKuŠi 2134340 110 Kč
0060002 Juklíčková Zuzana 006 - ZuKuŠi 2134330 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
0070001 Průcha Lukáš 007 - Sloup zapůjčit 160 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka 886815 110 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 110 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 110 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 110 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 110 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 110 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 110 Kč
0120001 Bořkovec Jan 012 - Bořkovcovi 1450161 110 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 8670462 110 Kč
celkem přihlášených: 660, vklad: 64330 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.