Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | C | 2102570 | 50 Kč |
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | C | 8648592 | 0 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 2069081 | 50 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
PLU0950 | Chytráčková ZuzanaChytráčková Zuzana | TJ SOKOL Plumlov | C | 896972 | 50 Kč |
OOP0950 | Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela | TJ Opava | C | 2060211 | 50 Kč |
38S0950 | Volkova MajaVolkova Maja | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071304 | 50 Kč | |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102861 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053541 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108906 | 50 Kč |
UOL0951 | Paulíčková AdelaPaulíčková Adela | SOB Olomouc | C | 2118494 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN0652 | Olekšová NatálieOlekšová Natálie | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2106877 | 50 Kč |
TRI0851 | Kaufmanová ŠárkaKaufmanová Šárka | TJ TŽ Třinec | C | 49382 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | B | 8004292 | 0 Kč |
KRN0653 | Šlebodová AnnaŠlebodová Anna | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 446407 | 50 Kč |
PLU0854 | Slezáková VendulaSlezáková Vendula | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 50 Kč |
0050001 | Trefilová EliškaTrefilová Eliška | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051548 | 50 Kč | |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | B | 232251 | 0 Kč |
0090001 | Albertová ValentýnaAlbertová Valentýna | 009 - ZLH | zapůjčit | 90 Kč | |
0090002 | Buchtová EsterBuchtová Ester | 009 - ZLH | zapůjčit | 90 Kč | |
38S0850 | Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071292 | 50 Kč | |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108892 | 50 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122246 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 7211248 | 50 Kč |
VRB0777 | Malá KarolínaMalá Karolína | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067388 | 50 Kč |
0050005 | Hrdličková AnežkaHrdličková Anežka | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051526 | 50 Kč | |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2135198 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2135196 | 50 Kč |
UOL0751 | Janků KarolínaJanků Karolína | SOB Olomouc | C | 2069084 | 50 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | B | 2135185 | 50 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 50 Kč |
KRN0751 | Staškrabová LucieStaškrabová Lucie | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52634 | 80 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 2091596 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | B | 2069072 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 2069085 | 50 Kč |
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | B | 8670475 | 50 Kč |
BFM0552 | Fišerová VeronikaFišerová Veronika | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087520 | 50 Kč |
TRI0551 | Kolarczyková EliškaKolarczyková Eliška | TJ TŽ Třinec | B | 7210919 | 50 Kč |
TRI0550 | Krčková LucieKrčková Lucie | TJ TŽ Třinec | C | 49360 | 50 Kč |
MOV0551 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SKOB Ostrava | B | 8670491 | 50 Kč |
BFM0556 | Řeháková KláraŘeháková Klára | SKOB Frýdek - Místek | C | 2059751 | 50 Kč |
BFM0551 | Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina | SKOB Frýdek - Místek | B | 8655467 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 2044889 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667550 | 50 Kč |
MOV0656 | Burešová EmaBurešová Ema | SKOB Ostrava | C | 436424 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 361953 | 0 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | B | 8660378 | 0 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108904 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108903 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | B | 2080829 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108918 | 50 Kč |
MOV0650 | Pavlová EliškaPavlová Eliška | SKOB Ostrava | B | 8670472 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 50 Kč |
KSU0565 | Müllerová MarieMüllerová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995815 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | B | 8654916 | 50 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | B | 2069082 | 50 Kč |
SBR0550 | Good EliškaGood Eliška | SKOB Bruntál | C | 2091593 | 50 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 7003005 | 0 Kč |
UOL0653 | Slehová MartinaSlehová Martina | SOB Olomouc | C | 2133895 | 80 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | B | 8000238 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM0453 | Procnerová VeronikaProcnerová Veronika | SKOB Frýdek - Místek | B | 2087705 | 100 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | B | 8660369 | 100 Kč |
TRI0453 | Rybková VendulaRybková Vendula | TJ TŽ Třinec | B | 7002089 | 100 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 8660570 | 100 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 2087689 | 100 Kč |
OOP0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | TJ Opava | A | 8656605 | 100 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 100 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | A | 2035723 | 100 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 100 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0250 | Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla | TJ TŽ Třinec | B | 49312 | 100 Kč |
TRI0253 | Bernatíková HanaBernatíková Hana | TJ TŽ Třinec | A | 8662702 | 100 Kč |
TRI0251 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | TJ TŽ Třinec | A | 8656736 | 100 Kč |
SFM0250 | Urbánková TerezaUrbánková Tereza | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2143388 | 100 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 100 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 100 Kč |
0050004 | Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051542 | 100 Kč | |
SFM0150 | Janýšková AlžbětaJanýšková Alžběta | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49485 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | C | 8660373 | 100 Kč |
MOV0051 | Štrosová JanaŠtrosová Jana | SKOB Ostrava | B | 8670492 | 100 Kč |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | C | 8667516 | 100 Kč |
LOV8750 | Adamčíková ZdeňkaAdamčíková Zdeňka | lepus.cz | C | 52946 | 100 Kč |
SOP8852 | Válková ZuzanaVálková Zuzana | OOB TJ Slezan Opava | C | 49388 | 100 Kč |
0060001 | Čablová KristinaČablová Kristina | 006 - AK EZ Kopřivnice | zapůjčit | 140 Kč | |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655379 | 100 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 100 Kč |
KYL9350 | Hájková PetraHájková Petra | SK SP Kylešovice | C | 8670481 | 100 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 100 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654885 | 100 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | A | 8662703 | 100 Kč |
SBR8750 | Czaschová EmílieCzaschová Emílie | SKOB Bruntál | C | 51883 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 2069071 | 100 Kč |
BFM7551 | Procnerová EvaProcnerová Eva | SKOB Frýdek - Místek | C | 426342 | 100 Kč |
MOV7753 | Grygarová EvaGrygarová Eva | SKOB Ostrava | C | 232399 | 100 Kč |
MOV7752 | Pannová VendulaPannová Vendula | SKOB Ostrava | C | 2075664 | 100 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 100 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 420402 | 100 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2133902 | 100 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 100 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 100 Kč |
PLU7676 | Lorencová LindaLorencová Linda | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035160 | 100 Kč |
BFM8051 | Hrabalová EvaHrabalová Eva | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087510 | 100 Kč |
BFM7851 | Chudíková PavlaChudíková Pavla | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087514 | 100 Kč |
OOP7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | TJ Opava | C | 7210910 | 100 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 100 Kč |
TVR7750 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436921 | 100 Kč |
14P7452 | Marszałek MariaMarszałek Maria | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2032317 | 100 Kč | |
UOL7854 | Kuncová JanaKuncová Jana | SOB Olomouc | C | 9803 | 100 Kč |
SFM7650 | Urbánková ŠárkaUrbánková Šárka | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2143390 | 100 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028882 | 100 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 100 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 100 Kč |
SFM7351 | Klose PetraKlose Petra | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49482 | 100 Kč |
OOP8252 | Hudečková PetraHudečková Petra | TJ Opava | C | 232358 | 100 Kč |
UOL7851 | Paulíčková BarbaraPaulíčková Barbara | SOB Olomouc | C | 2116467 | 100 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 100 Kč |
MOV8250 | Masny AnnaMasny Anna | SKOB Ostrava | C | 428759 | 100 Kč |
SIT7551 | Bíčánková JanaBíčánková Jana | OK SILESIA | C | 7200590 | 100 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV7051 | Kaděrová BarboraKaděrová Barbora | OB Havířov | C | 1425330 | 100 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 100 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 100 Kč |
MOV6951 | Dorčáková PavlínaDorčáková Pavlína | SKOB Ostrava | C | 53004 | 100 Kč |
BFM7451 | Fišerová IvetaFišerová Iveta | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087513 | 100 Kč |
TRI6850 | Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 8660461 | 100 Kč |
BFM7152 | Řeháková JanaŘeháková Jana | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113071 | 100 Kč |
BFM7151 | Řehová RenataŘehová Renata | SKOB Frýdek - Místek | C | 2037840 | 100 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 100 Kč |
AOV6951 | Mielcová ElenaMielcová Elena | OOB TJ Baník Ostrava | C | 896961 | 100 Kč |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2067389 | 100 Kč |
AOV7051 | Fukalová RadmilaFukalová Radmila | OOB TJ Baník Ostrava | C | 232136 | 100 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 100 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 100 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 100 Kč |
MOV7451 | Pavlová LibušePavlová Libuše | SKOB Ostrava | C | 436420 | 100 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 100 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 100 Kč |
SFM7151 | Bernatíková ŠárkaBernatíková Šárka | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49487 | 100 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 100 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 100 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 100 Kč |
KRN5950 | Holinková MiladaHolinková Milada | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52661 | 100 Kč | |
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8670488 | 100 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 100 Kč |
SFM6051 | Koťátková DanaKoťátková Dana | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2127563 | 100 Kč |
TRI6350 | Bialožytová PavlaBialožytová Pavla | TJ TŽ Třinec | C | 51446 | 100 Kč |
24P5650 | Wysocka JolantaWysocka Jolanta | (POL) Slask O-Team | 886619 | 100 Kč | |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071309 | 100 Kč | |
KYL6350 | Hájková IvetaHájková Iveta | SK SP Kylešovice | C | 515180 | 100 Kč |
OOP6150 | Hrabicová IvaHrabicová Iva | TJ Opava | C | 232338 | 100 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 100 Kč |
MOV6351 | Rokoszová JaroslavaRokoszová Jaroslava | SKOB Ostrava | C | 51373 | 100 Kč |
KRN5651 | Strohalmová MilenaStrohalmová Milena | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52630 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 100 Kč |
BOV4852 | Sikorová MarieSikorová Marie | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2092387 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0900 | Bruk TomášBruk Tomáš | TJ TŽ Třinec | C | 49384 | 50 Kč |
TRI0901 | Bruk LukášBruk Lukáš | TJ TŽ Třinec | C | 49322 | 50 Kč |
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | C | 8680606 | 0 Kč |
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
BFM1001 | Hrabal FrantišekHrabal František | SKOB Frýdek - Místek | C | 428283 | 50 Kč |
4EP0900 | Janas AleksanderJanas Aleksander | (POL) Uks Kometa Gliwice | 338919 | 50 Kč | |
14P1002 | Marszałek DawidMarszałek Dawid | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2032326 | 50 Kč | |
KSU0909 | Mátl JáchymMátl Jáchym | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108888 | 50 Kč |
KSU1111 | Mátl AdamMátl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108868 | 50 Kč |
KSU1101 | Smýkal LukášSmýkal Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53662 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 50 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 50 Kč |
SFM1000 | Klose AlbertKlose Albert | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2061790 | 50 Kč |
SSU0901 | Pánek AntonínPánek Antonín | SK Severka Šumperk | C | 9005142 | 50 Kč |
MOV0901 | Kostka ArturKostka Artur | SKOB Ostrava | C | 428258 | 50 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 52488 | 50 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 2133905 | 50 Kč |
KRN0705 | Ranostaj VojtěchRanostaj Vojtěch | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52635 | 50 Kč |
TRI0802 | Bocek VáclavBocek Václav | TJ TŽ Třinec | C | 416128 | 50 Kč |
TRI0706 | Krupa JanKrupa Jan | TJ TŽ Třinec | B | 8655482 | 50 Kč |
ASU0746 | Král OndřejKrál Ondřej | Magnus Orienteering | C | 2001979 | 50 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | B | 8000245 | 0 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | B | 7758623 | 50 Kč |
PDY0800 | Beier MartinBeier Martin | Běhej Poděbrady | C | 7942 | 50 Kč |
ASU0745 | Sekanina OndřejSekanina Ondřej | Magnus Orienteering | B | 52844 | 50 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | C | 8004331 | 0 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 50 Kč |
AOP0704 | Černohorský JanČernohorský Jan | Orientační Běh Opava | C | 2144112 | 0 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071316 | 50 Kč | |
STE0701 | Akrap KryštofAkrap Kryštof | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108898 | 50 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | C | 2106723 | 50 Kč |
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | C | 8004291 | 0 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 361910 | 50 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058484 | 50 Kč |
KSU0701 | Miča JanMiča Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108916 | 50 Kč |
UOL0701 | Robenek JiříRobenek Jiří | SOB Olomouc | C | 2148147 | 50 Kč |
UOL0803 | Heča MichalHeča Michal | SOB Olomouc | C | 2115747 | 50 Kč |
SSU0702 | Pánek OndřejPánek Ondřej | SK Severka Šumperk | C | 9200527 | 50 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | B | 7201830 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0502 | Grygar VáclavGrygar Václav | SKOB Ostrava | B | 8670495 | 50 Kč |
MOV0600 | Vojvodík EduardVojvodík Eduard | SKOB Ostrava | B | 8670493 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
KRN0606 | Herman JakubHerman Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 50 Kč | |
KRN0601 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428288 | 50 Kč |
TRI0505 | Cieslar MichaelCieslar Michael | TJ TŽ Třinec | C | 2073714 | 50 Kč |
TRI0501 | Sikora MatějSikora Matěj | TJ TŽ Třinec | C | 49396 | 50 Kč |
TRI0506 | Kirschner DamianKirschner Damian | TJ TŽ Třinec | B | 2099502 | 50 Kč |
MOV0503 | Zádrapa Marian PetrZádrapa Marian Petr | SKOB Ostrava | B | 428262 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | B | 8000243 | 0 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667537 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8663160 | 50 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 50 Kč |
BFM0604 | Chudík MartinChudík Martin | SKOB Frýdek - Místek | B | 2087511 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 50 Kč |
0050002 | Kubálek MiroslavKubálek Miroslav | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051471 | 50 Kč | |
TRI0604 | Ryška MatějRyška Matěj | TJ TŽ Třinec | B | 8667990 | 50 Kč |
BFM0504 | Smyček DavidSmyček David | SKOB Frýdek - Místek | C | 410795 | 50 Kč |
14P0500 | Marszałek PatrykMarszałek Patryk | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2032319 | 50 Kč | |
AOP0502 | Černohorský JakubČernohorský Jakub | Orientační Běh Opava | C | 2144123 | 0 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2104587 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
SIT0501 | Bíčánek JanBíčánek Jan | OK SILESIA | B | 8655447 | 50 Kč |
0050006 | Hrudka JiříHrudka Jiří | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051527 | 50 Kč | |
0050007 | Novotný DavidNovotný David | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051538 | 50 Kč | |
SSU0505 | Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán | SK Severka Šumperk | C | 52553 | 80 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124798 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 100 Kč |
MOV0301 | Fajkoš LubomírFajkoš Lubomír | SKOB Ostrava | C | 1410003 | 100 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | A | 8629759 | 100 Kč |
TRI0404 | Krupa JakubKrupa Jakub | TJ TŽ Třinec | B | 8655414 | 100 Kč |
TRI0401 | Mrózek PawelMrózek Pawel | TJ TŽ Třinec | B | 8002604 | 100 Kč |
KRN0300 | Jurčík MartinJurčík Martin | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 446411 | 100 Kč |
AOV0301 | Mielec RadomírMielec Radomír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 8660459 | 100 Kč |
BFM0305 | Bjolek MichalBjolek Michal | SKOB Frýdek - Místek | A | 2087698 | 100 Kč |
UOL0302 | Krampla Michal JanKrampla Michal Jan | SOB Olomouc | B | 2148133 | 100 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 100 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 100 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 100 Kč |
VRB0414 | Malý TomášMalý Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067397 | 100 Kč |
SIT0502 | Byrtus JakubByrtus Jakub | OK SILESIA | B | 8663128 | 100 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | B | 53112 | 100 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 100 Kč |
0050008 | Mráz OndřejMráz Ondřej | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051496 | 100 Kč | |
VRB0303 | Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8662338 | 200 Kč |
VRB0313 | Peňáz RadekPeňáz Radek | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 8662362 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108907 | 100 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662428 | 100 Kč |
UOL0203 | Jirka MatyášJirka Matyáš | SOB Olomouc | B | 7202871 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 100 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | B | 8663153 | 100 Kč |
HAV0000 | Kaděra VojtaKaděra Vojta | OB Havířov | C | 1421910 | 100 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 100 Kč |
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | B | 8670482 | 100 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 100 Kč |
HAV0002 | Staněk OndraStaněk Ondra | OB Havířov | C | 336728 | 100 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 100 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 100 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8663166 | 100 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8662369 | 100 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 100 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 100 Kč |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436946 | 100 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 100 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 2148092 | 100 Kč |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 8252429 | 100 Kč |
SOP8612 | Smolka OndřejSmolka Ondřej | OOB TJ Slezan Opava | C | 8632140 | 100 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8660457 | 100 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | C | 8654919 | 100 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 100 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 100 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655380 | 100 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028819 | 100 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073426 | 100 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 100 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 100 Kč |
STE8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662724 | 100 Kč |
KYL9800 | Hájek VáclavHájek Václav | SK SP Kylešovice | C | 8680617 | 100 Kč |
UOL8000 | Zbíral RobertZbíral Robert | SOB Olomouc | C | 8660922 | 100 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 100 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8414126 | 100 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662432 | 100 Kč |
SOP9001 | Erben MartinErben Martin | OOB TJ Slezan Opava | C | 361970 | 100 Kč |
SFM9801 | Bernatík LukášBernatík Lukáš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2800327 | 100 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654882 | 100 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 8670456 | 100 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 100 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 100 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 100 Kč |
BFM9301 | Mutina VáclavMutina Václav | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113093 | 100 Kč |
VRB0202 | Matuš VítMatuš Vít | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 8662329 | 100 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 150 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | R | 8662437 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV7400 | Vojvodík MartinVojvodík Martin | SKOB Ostrava | C | 7000317 | 100 Kč |
TRI6601 | Navrátil RostislavNavrátil Rostislav | TJ TŽ Třinec | C | 8655 | 100 Kč |
MOV7501 | Brychlec LukášBrychlec Lukáš | SKOB Ostrava | C | 7207617 | 100 Kč |
LOV7600 | Bochňák ZbyněkBochňák Zbyněk | lepus.cz | C | 7612230 | 100 Kč |
SFM8303 | Koťátko AlešKoťátko Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2023814 | 100 Kč |
BFM7601 | Bjolek LukášBjolek Lukáš | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113076 | 100 Kč |
0040001 | Mička JiříMička Jiří | 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 8084 | 100 Kč | |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 100 Kč |
0070001 | Zeman RadekZeman Radek | 007 - neregistrovaný | 2032199 | 100 Kč | |
BFM7801 | Hrabal ZdeněkHrabal Zdeněk | SKOB Frýdek - Místek | C | 49496 | 100 Kč |
MOV7600 | Masny KrzysztofMasny Krzysztof | SKOB Ostrava | C | 1416219 | 100 Kč |
PLU7901 | Novotný MichalNovotný Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061762 | 100 Kč |
4EP7400 | Janas SebastianJanas Sebastian | (POL) Uks Kometa Gliwice | 2035286 | 100 Kč | |
0040003 | Adámek MartinAdámek Martin | 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 53792 | 100 Kč | |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 100 Kč |
38S8000 | Volkov AlexanderVolkov Alexander | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071296 | 100 Kč | |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 100 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 100 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 100 Kč |
STE8001 | Tomášek PetrTomášek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 52462 | 100 Kč |
MOV6901 | Berger TomášBerger Tomáš | SKOB Ostrava | C | 52771 | 100 Kč |
AOP8101 | Kollarovits PavelKollarovits Pavel | Orientační Běh Opava | C | 0 Kč | |
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 100 Kč | |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 100 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 100 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 100 Kč |
SIT7702 | Byrtus PetrByrtus Petr | OK SILESIA | C | 7209459 | 100 Kč |
0040004 | Zajíc KarelZajíc Karel | 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 53790 | 100 Kč | |
SIT7703 | Bíčánek MilanBíčánek Milan | OK SILESIA | C | 7861 | 100 Kč |
MOV8200 | Kostka PetrKostka Petr | SKOB Ostrava | C | 2027244 | 100 Kč |
0110001 | Frank DarrellFrank Darrell | 011 - df | zapůjčit | 140 Kč | |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 681853 | 100 Kč |
OOP7700 | Gros PetrGros Petr | TJ Opava | C | 2102544 | 100 Kč |
LOV7601 | Zajíc JosefZajíc Josef | lepus.cz | C | 760226 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 100 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 1421294 | 100 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 100 Kč |
KRN7100 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428248 | 100 Kč |
HAV7300 | Mastela RafalMastela Rafal | OB Havířov | C | 2032312 | 100 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 100 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 100 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 9101189 | 100 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 9101186 | 100 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 8660919 | 100 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 100 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 100 Kč |
AOV6901 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515430 | 100 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436923 | 100 Kč |
OOP5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | TJ Opava | C | 2049558 | 100 Kč |
14P7301 | Marszałek WaldemarMarszałek Waldemar | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2032328 | 100 Kč | |
SFM7400 | Urbánek MartinUrbánek Martin | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2143366 | 100 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 100 Kč |
KYL6800 | Hájek MarekHájek Marek | SK SP Kylešovice | C | 515146 | 100 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 100 Kč |
KSU6844 | Mátl PavelMátl Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515459 | 100 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 100 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 100 Kč |
MOV7000 | Vavřík RenéVavřík René | SKOB Ostrava | C | 8670471 | 100 Kč |
SFM7201 | Bernatík AlešBernatík Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2023813 | 100 Kč |
SOP6201 | Bačo LubomírBačo Lubomír | OOB TJ Slezan Opava | C | 7210885 | 100 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 100 Kč |
MOV7200 | Kunath PavelKunath Pavel | SKOB Ostrava | C | 1417132 | 100 Kč |
BFM7301 | Popieluch MichalPopieluch Michal | SKOB Frýdek - Místek | C | 2800338 | 100 Kč |
AOV7301 | Hrubý MiroslavHrubý Miroslav | OOB TJ Baník Ostrava | C | 361945 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 100 Kč |
MOV5601 | Slivečka JaromírSlivečka Jaromír | SKOB Ostrava | C | 352301 | 100 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2106888 | 100 Kč |
TRI6202 | Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8662684 | 100 Kč |
SOP5801 | Moravec StanislavMoravec Stanislav | OOB TJ Slezan Opava | C | 8648582 | 100 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 100 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 100 Kč |
TVR6200 | Labudík MilanLabudík Milan | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 206457 | 100 Kč |
SOP5702 | Vašek RudolfVašek Rudolf | OOB TJ Slezan Opava | C | 434592 | 100 Kč |
BFM5301 | Zeman LudvíkZeman Ludvík | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113053 | 100 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 100 Kč |
BFM5701 | Mutina VlastimilMutina Vlastimil | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113057 | 100 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 100 Kč |
OOP6100 | Lecián OldřichLecián Oldřich | TJ Opava | C | 49476 | 100 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 100 Kč |
SOP5601 | Volný JiříVolný Jiří | OOB TJ Slezan Opava | C | 301232 | 100 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 100 Kč |
MOV5901 | Hostaš JindřichHostaš Jindřich | SKOB Ostrava | C | 53000 | 100 Kč |
KRN5601 | Strohalm PetrStrohalm Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52628 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8656584 | 100 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 100 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 100 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 51950 | 100 Kč |
BOV4802 | Sikora MiroslavSikora Miroslav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2102807 | 100 Kč |
24P5100 | Wysocki AndrzejWysocki Andrzej | (POL) Slask O-Team | 222893 | 100 Kč | |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 100 Kč |
SOP5102 | Malysa JánMalysa Ján | OOB TJ Slezan Opava | C | 53420 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV4102 | Vávra JiříVávra Jiří | SKOB Ostrava | C | 52773 | 100 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 100 Kč |
TRI3700 | Opletal JaroslavOpletal Jaroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8653 | 100 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 100 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 100 Kč |
HOB4701 | Klech JosefKlech Josef | SK OB Horní Benešov | C | 51939 | 100 Kč |
HOB4601 | Kašpar JosefKašpar Josef | SK OB Horní Benešov | C | 51937 | 100 Kč |
OOP4401 | Nosek JiříNosek Jiří | TJ Opava | C | 52766 | 100 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 100 Kč |
BOV4401 | Ptáček JiříPtáček Jiří | TJ Baník Ostrava OKD | C | 1421897 | 100 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 100 Kč |
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 1421901 | 100 Kč |
MOV4803 | Rokosz BohumilRokosz Bohumil | SKOB Ostrava | C | 52783 | 100 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0953 | Cymorková JulieCymorková Julie | TJ TŽ Třinec | C | 8004343 | 50 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7000379 | 50 Kč |
KRN0951 | Hermanová BerboraHermanová Berbora | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 50 Kč | |
0020002 | Střída AntonínStřída Antonín | 002 - nereg.-Střídovi | zapůjčit | 90 Kč | |
PDY1050 | Beierová LucieBeierová Lucie | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 90 Kč |
BFM1051 | Chudíková MagdalenaChudíková Magdalena | SKOB Frýdek - Místek | C | 428271 | 50 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
AOP0951 | Kollárovitsová JulieKollárovitsová Julie | Orientační Běh Opava | C | 0 Kč | |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 50 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2127543 | 50 Kč |
AOV1050 | Hrubá EliškaHrubá Eliška | OOB TJ Baník Ostrava | C | 52956 | 80 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2127533 | 80 Kč |
AOP1102 | Halátek BarnabášHalátek Barnabáš | Orientační Běh Opava | C | 51191 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0801 | Dorčák TomášDorčák Tomáš | SKOB Ostrava | C | 428290 | 50 Kč |
AOP1252 | Sedlářová AmálieSedlářová Amálie | Orientační Běh Opava | C | 52664 | 0 Kč |
MOV1300 | Panna MatyášPanna Matyáš | SKOB Ostrava | C | 2080824 | 50 Kč |
TRI1400 | Walaski VítekWalaski Vítek | TJ TŽ Třinec | C | 02113099 | 50 Kč |
TRI1004 | Zielina JakubZielina Jakub | TJ TŽ Třinec | C | 8663 | 50 Kč |
TRI0956 | Kawuloková TerezaKawuloková Tereza | TJ TŽ Třinec | C | 49330 | 50 Kč |
ZLH1600 | Mrkvica VítMrkvica Vít | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 50 Kč |
SOP1701 | Válka JanVálka Jan | OOB TJ Slezan Opava | C | 52765 | 50 Kč |
BFM1601 | Freith KvidoFreith Kvido | SKOB Frýdek - Místek | 49453 | 50 Kč | |
0010002 | Pravda MartinPravda Martin | 001 - Pravdíci | 2148252 | 50 Kč | |
KRN0500 | Daněk VítDaněk Vít | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428244 | 50 Kč |
0020003 | Střída FrantišekStřída František | 002 - nereg.-Střídovi | zapůjčit | 90 Kč | |
0040002 | Kubálková LadaKubálková Lada | 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 247358 | 50 Kč | |
BFM1202 | Hrabal VáclavHrabal Václav | SKOB Frýdek - Místek | 49456 | 50 Kč | |
ASU1010 | Sekanina MarekSekanina Marek | Magnus Orienteering | zapůjčit | 90 Kč | |
MOV1000 | Brandštetter PatrikBrandštetter Patrik | SKOB Ostrava | C | 52990 | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
TRI1201 | Myslivec LukášMyslivec Lukáš | TJ TŽ Třinec | C | 49371 | 50 Kč |
HAV1200 | Fuják AdamFuják Adam | OB Havířov | C | 336755 | 50 Kč |
AOP1101 | Kollárovits MatějKollárovits Matěj | Orientační Běh Opava | C | 0 Kč | |
VRB1100 | Malý DavidMalý David | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 50 Kč | |
SFM1251 | Klose KateřinaKlose Kateřina | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 50 Kč | |
OOP1150 | Hudečková StellaHudečková Stella | TJ Opava | C | 232523 | 50 Kč |
OOP1450 | Hudečková AdinaHudečková Adina | TJ Opava | C | 341893 | 50 Kč |
0130001 | Gřešek KarelGřešek Karel | 013 - Neregistrovaná | 52779 | 50 Kč | |
KRN8103 | Strohalm PetrStrohalm Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52640 | 50 Kč |
0150001 | Honěk AdamHoněk Adam | 015 - Hoňkovi | zapůjčit | 90 Kč | |
0150002 | Hoňková VeronikaHoňková Veronika | 015 - Hoňkovi | zapůjčit | 90 Kč | |
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 0 Kč |
AOP1650 | Tesařová EvaTesařová Eva | Orientační Běh Opava | C | 232620 | 0 Kč |
0100001 | Lorencová JustýnaLorencová Justýna | 010 - Sokol Plumlov | 301590 | 50 Kč | |
SSU1600 | Pánek MilanPánek Milan | SK Severka Šumperk | 224897 | 50 Kč | |
VRB1111 | Peňáz JanPeňáz Jan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 51952 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 0 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 100 Kč |
MOV0103 | Dorčák JanDorčák Jan | SKOB Ostrava | C | 428205 | 100 Kč |
TRI7400 | Haltof PetrHaltof Petr | TJ TŽ Třinec | C | 8660 | 100 Kč |
ZLH7851 | Mrkvicová RadkaMrkvicová Radka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 100 Kč |
0010001 | Pravdová MichaelaPravdová Michaela | 001 - Pravdíci | 2148181 | 100 Kč | |
KRN0106 | Švec FrantišekŠvec František | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 446443 | 100 Kč |
0020001 | Střídová PetraStřídová Petra | 002 - nereg.-Střídovi | zapůjčit | 140 Kč | |
HOB0001 | Hanuš JaroslavHanuš Jaroslav | SK OB Horní Benešov | C | 100 Kč | |
SFM8651 | Koťátková BarboraKoťátková Barbora | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2035161 | 100 Kč |
TRI7152 | Cymorková KateřinaCymorková Kateřina | TJ TŽ Třinec | C | 2073677 | 100 Kč |
PDY7800 | Beier PetrBeier Petr | Běhej Poděbrady | C | 2102782 | 100 Kč |
BFM7103 | Chudík MichaelChudík Michael | SKOB Frýdek - Místek | 2087516 | 100 Kč | |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 100 Kč |
VPM8450 | Jirková PetraJirková Petra | KOS Slavia Plzeň | C | 8416122 | 100 Kč |
BFM7852 | Nováková LenkaNováková Lenka | SKOB Frýdek - Místek | 410792 | 100 Kč | |
0080001 | Sekaninová JitkaSekaninová Jitka | 008 - Neregistrovaná | zapůjčit | 140 Kč | |
0050003 | Adámková IvanaAdámková Ivana | 005 - SVČ Fokus Nový Jičín | 2051505 | 100 Kč | |
STE7602 | Kučera MartinKučera Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143405 | 100 Kč |
STE9750 | Mikošková TerezaMikošková Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143385 | 100 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102537 | 100 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 100 Kč |
STE8250 | Tomášková PetraTomášková Petra | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143383 | 100 Kč |
STE6451 | Smolková DagmarSmolková Dagmar | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 100 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 100 Kč |
SFM9501 | Polách RobertPolách Robert | O-RUNNAŘI Beskydy | 1459073 | 100 Kč | |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 8827 | 100 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 100 Kč |
BFM9402 | Řeha TomášŘeha Tomáš | SKOB Frýdek - Místek | 2059752 | 100 Kč | |
0120001 | Vítečková TerezaVítečková Tereza | 012 - - | zapůjčit | 140 Kč | |
PTE0553 | Klapková AnežkaKlapková Anežka | TJ Sokol Ptení | 2102715 | 100 Kč | |
PTE0152 | Fajstlová AdélaFajstlová Adéla | TJ Sokol Ptení | 2102716 | 100 Kč | |
0040005 | Řehula VladimírŘehula Vladimír | 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 53753 | 100 Kč | |
0140001 | Blažková KristinaBlažková Kristina | 014 - UOL | 2148224 | 100 Kč | |
AOP7551 | Pometlová JanaPometlová Jana | Orientační Běh Opava | C | 7206538 | 0 Kč |
HOB5551 | Ledabylová AlenaLedabylová Alena | SK OB Horní Benešov | C | 4684 | 100 Kč |
HOB5655 | Krumpholcová JarmilaKrumpholcová Jarmila | SK OB Horní Benešov | C | 301308 | 100 Kč |