Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Mokré Lazce
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    

D10C 1.80 km, 55 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 0 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 50 Kč

D12C 2.00 km, 60 m, 11 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106877 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 0 Kč
KRN0653 Šlebodová Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446407 50 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
0050001 Trefilová Eliška 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051548 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 232251 0 Kč
0090001 Albertová Valentýna 009 - ZLH zapůjčit 90 Kč
0090002 Buchtová Ester 009 - ZLH zapůjčit 90 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 7211248 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
0050005 Hrdličková Anežka 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051526 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 2135185 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 50 Kč
KRN0751 Staškrabová Lucie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 80 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 0 Kč

D14C 2.30 km, 60 m, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 2069072 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 50 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 8655467 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 0 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál C 2091593 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 0 Kč
UOL0653 Slehová Martina SOB Olomouc C 2133895 80 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 8000238 0 Kč

D16C 2.60 km, 60 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 100 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 100 Kč

D18C 3.10 km, 105 m, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 100 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
0050004 Arnoštová Veronika 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051542 100 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 100 Kč

D21C 3.60 km, 105 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 100 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 100 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 100 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 100 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 100 Kč
0060001 Čablová Kristina 006 - AK EZ Kopřivnice zapůjčit 140 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 100 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 100 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 8670481 100 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 100 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51883 150 Kč

D35C 3.10 km, 90 m, 15 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 100 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek C 426342 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 100 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 100 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 100 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 100 Kč
PLU7676 Lorencová Linda TJ SOKOL Plumlov C 2035160 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 100 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 100 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 100 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 100 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 100 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232358 100 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 100 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 100 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 100 Kč

D45C 2.80 km, 70 m, 12 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek C 2087513 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 100 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 100 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 100 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 100 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 100 Kč

D55C 2.20 km, 70 m, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov 52661 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 100 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 100 Kč
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy C 2127563 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 100 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071309 100 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 100 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 100 Kč

D65C 2.20 km, 70 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 100 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 100 Kč

H10C 1.80 km, 55 m, 8 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 0 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 50 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 50 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 50 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 50 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 50 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 52488 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 0 Kč

H12C 2.10 km, 60 m, 11 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 50 Kč
KRN0705 Ranostaj Vojtěch KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 50 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655482 50 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C 2001979 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 0 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 7758623 50 Kč
PDY0800 Beier Martin Běhej Poděbrady C 7942 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 52844 50 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 0 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 2144112 0 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 50 Kč
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 8004291 0 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058484 50 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108916 50 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 50 Kč
UOL0803 Heča Michal SOB Olomouc C 2115747 50 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 7201830 0 Kč

H14C 2.50 km, 60 m, 14 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 428262 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 0 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 50 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
0050002 Kubálek Miroslav 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051471 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 50 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 50 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 50 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C 2144123 0 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8655447 50 Kč
0050006 Hrudka Jiří 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051527 50 Kč
0050007 Novotný David 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051538 50 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 52553 80 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 80 Kč

H16C 3.00 km, 105 m, 15 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 100 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 100 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 8660459 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 100 Kč
0050008 Mráz Ondřej 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051496 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662338 200 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 200 Kč

H18C 3.30 km, 80 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk B 2108907 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 100 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 100 Kč

H21C 4.50 km, 165 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 100 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 100 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 100 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 100 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 100 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 100 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 100 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 100 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 100 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 100 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 100 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 100 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8632140 100 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 100 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 100 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 100 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 100 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 100 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 100 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 100 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 100 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 100 Kč
KYL9800 Hájek Václav SK SP Kylešovice C 8680617 100 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 100 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 100 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 100 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 100 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 100 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 100 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 100 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 100 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 100 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 150 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 150 Kč

H35C 4.00 km, 130 m, 16 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 100 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
0040001 Mička Jiří 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 8084 100 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 100 Kč
0070001 Zeman Radek 007 - neregistrovaný 2032199 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 49496 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 2061762 100 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 2035286 100 Kč
0040003 Adámek Martin 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53792 100 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 100 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 100 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 100 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 100 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
AOP8101 Kollarovits Pavel Orientační Běh Opava C 0 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 100 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 100 Kč
0040004 Zajíc Karel 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53790 100 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 100 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 100 Kč
0110001 Frank Darrell 011 - df zapůjčit 140 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 100 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 100 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 100 Kč

H45C 3.10 km, 90 m, 17 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 100 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 100 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 100 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 100 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 100 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 100 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 100 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 100 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 100 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 150 Kč

H55C 2.90 km, 80 m, 14 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 100 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 100 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 100 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 100 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 100 Kč

H65C 2.40 km, 100 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 100 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 100 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 100 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 100 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 100 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč

H70C 2.10 km, 90 m, 11 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 100 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 100 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 100 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 100 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 100 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 100 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 150 Kč

HD10N 1.80 km, 55 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 50 Kč
KRN0951 Hermanová Berbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
0020002 Střída Antonín 002 - nereg.-Střídovi zapůjčit 90 Kč
PDY1050 Beierová Lucie Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
AOP0951 Kollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C 0 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 50 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 80 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 80 Kč
AOP1102 Halátek Barnabáš Orientační Běh Opava C 51191 0 Kč

HDR 1.80 km, 55 m, 9 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
AOP1252 Sedlářová Amálie Orientační Běh Opava C 52664 0 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
SOP1701 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 50 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
0010002 Pravda Martin 001 - Pravdíci 2148252 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
0020003 Střída František 002 - nereg.-Střídovi zapůjčit 90 Kč
0040002 Kubálková Lada 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 247358 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering zapůjčit 90 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
AOP1101 Kollárovits Matěj Orientační Běh Opava C 0 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 341893 50 Kč
0130001 Gřešek Karel 013 - Neregistrovaná 52779 50 Kč
KRN8103 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 50 Kč
0150001 Honěk Adam 015 - Hoňkovi zapůjčit 90 Kč
0150002 Hoňková Veronika 015 - Hoňkovi zapůjčit 90 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 0 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 0 Kč
0100001 Lorencová Justýna 010 - Sokol Plumlov 301590 50 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk 224897 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51952 50 Kč

P 1.90 km, 55 m, 11 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 0 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 100 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 100 Kč
0010001 Pravdová Michaela 001 - Pravdíci 2148181 100 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 100 Kč
0020001 Střídová Petra 002 - nereg.-Střídovi zapůjčit 140 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 100 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 100 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady C 2102782 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 100 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 100 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 100 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 100 Kč
0080001 Sekaninová Jitka 008 - Neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
0050003 Adámková Ivana 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051505 100 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 100 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 100 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 100 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 100 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 100 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 100 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 100 Kč
SFM9501 Polách Robert O-RUNNAŘI Beskydy 1459073 100 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 100 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 100 Kč
BFM9402 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek 2059752 100 Kč
0120001 Vítečková Tereza 012 - - zapůjčit 140 Kč
PTE0553 Klapková Anežka TJ Sokol Ptení 2102715 100 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení 2102716 100 Kč
0040005 Řehula Vladimír 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53753 100 Kč
0140001 Blažková Kristina 014 - UOL 2148224 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 0 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 100 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 100 Kč
celkem přihlášených: 488, vklad: 39300 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.