Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Bouzov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
1.30 km, 35 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1051 Plichtová Markéta TJ Hostivice C 1000452 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8662279 50 Kč
STE0956 Janušová Ema SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 50 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 50 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 75 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 2061762 75 Kč
UOL1051 Kvášová Kateřina SOB Olomouc C 2133904 75 Kč
JPV1150 Markovičová Ludmila Oddíl OS SK Prostějov C 75 Kč
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
STE0854 Kubálková Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2122254 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 50 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 682345 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670787 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál C 345895 50 Kč
UOL0851 Šestáková Tereza SOB Olomouc C 2133902 50 Kč
0100002 Horvátová Eva 010 - Zábřeh 224902 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2127525 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 50 Kč
1.50 km, 58 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál C 2091593 50 Kč
UOL0551 Bartáková Veronika SOB Olomouc C 2133908 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 50 Kč
ASU0550 Pobucká Eliška Magnus Orienteering C 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 50 Kč
UOL0553 Koukalová Elena SOB Olomouc C 2148256 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 75 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 75 Kč
JPV0550 Doláková Adéla Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 80 Kč
2.00 km, 70 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 8660366 110 Kč
STE0352 Juráková Karolína SK SKI-OB Šternberk C 2143401 110 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 110 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 110 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 110 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 110 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 110 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 110 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 110 Kč
2.10 km, 73 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 110 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 110 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 110 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 150 Kč
2.40 km, 108 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 110 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51883 110 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 110 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 110 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 110 Kč
PLU8976 Stoklasová Barbora TJ SOKOL Plumlov C 49878 110 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 331363 110 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 110 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 110 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 110 Kč
PLU9082 Kaprálová Hana TJ SOKOL Plumlov C 49872 110 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 110 Kč
KSU9555 Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 1459053 110 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering C 980354 110 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 150 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 150 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 150 Kč
2.10 km, 73 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 110 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 110 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 110 Kč
HCE7950 Plichtová Martina TJ Hostivice C 7001412 110 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 110 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 110 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 110 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 110 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 110 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8662307 110 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 110 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 110 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 110 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 110 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 110 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 110 Kč
0040004 Macková Hana 004 - Bratrušov zapůjčit 140 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 110 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 110 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 110 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 110 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 110 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 110 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 110 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 110 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 110 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 110 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 110 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 110 Kč
KSU775. Radka Juřeníková Klub vytrvalostních sportů Šumperk 886291 110 Kč
2.00 km, 70 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 110 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 110 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 110 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 110 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 110 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 110 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 110 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 110 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 110 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 110 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 110 Kč
0060002 Ženčáková Marie 006 - ASPV OA Šumperk 2032185 110 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 110 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 110 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 110 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 110 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 110 Kč
0100001 Horvátová Blanka 010 - Zábřeh 682370 110 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 110 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 110 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 150 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 150 Kč
1.80 km, 53 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 110 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 110 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 110 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 110 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ a MŠ Těšetice 2102820 110 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 110 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 110 Kč
1.60 km, 38 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 110 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 110 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 110 Kč
1.40 km, 35 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1201 Plichta Marek TJ Hostivice C 1000510 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
0040001 Macek Vojtěch 004 - Bratrušov zapůjčit 80 Kč
0040002 Macek Jindřich 004 - Bratrušov zapůjčit 80 Kč
ZBM0911 Kupilík Vít SK Žabovřesky Brno C 50 Kč
KSU0929 Sovadina Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 50 Kč
KSU1131 Maláč Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 50 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
KSU1020 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
KSU1001 Sovadina Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2082903 50 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 50 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 50 Kč
KON0929 Dostál Lukáš KOB Konice C 2111763 50 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9200527 50 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 50 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 75 Kč
JPV0907 Markovič Krištof Oddíl OS SK Prostějov C 2125346 75 Kč
1.50 km, 35 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 50 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 50 Kč
UOL0805 Barták Petr SOB Olomouc C 2148144 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8663185 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0705 Penka Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2122261 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2134360 50 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 681869 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680351 50 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108916 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
PVP0800 Možný Šimon VSK Přírodní vědy Praha C zapůjčit 80 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 50 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9005142 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 75 Kč
1.70 km, 58 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
SBR0600 Volek Jiří SKOB Bruntál C 51873 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 50 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 50 Kč
UOL0601 Šesták Jakub SOB Olomouc C 2133901 50 Kč
PTE0600 Šišma Daniel TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 75 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 75 Kč
2.50 km, 88 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 110 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 2148133 110 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 110 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 110 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 110 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 110 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 110 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 110 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 110 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 110 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 110 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 110 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 110 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 110 Kč
JPV0333 Chmelář Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 150 Kč
2.60 km, 93 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 110 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 110 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 110 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 110 Kč
JPV0102 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 140 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 110 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 110 Kč
3.20 km, 170 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 110 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 110 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 110 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8655428 110 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 110 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 110 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 110 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 110 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 110 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 110 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 110 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 110 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 110 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 110 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 110 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 110 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 110 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 110 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 110 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 110 Kč
0070001 Koblížek Filip 007 - Šumperk zapůjčit 140 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 110 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 110 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 110 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 110 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 110 Kč
0110001 Karásek Michal 011 - Krumsín 433096 110 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 110 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 150 Kč
2.90 km, 140 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 110 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 110 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 110 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 110 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 110 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 110 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 110 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 110 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 110 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 110 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 110 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 110 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 110 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 110 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 110 Kč
0060001 Ženčák Jaroslav 006 - ASPV OA Šumperk 2060274 110 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 110 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 110 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 110 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 110 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 110 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 110 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 110 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 150 Kč
JPV8016 Markovič Peter Oddíl OS SK Prostějov C 150 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 150 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 150 Kč
KSU76.. Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk 886293 110 Kč
2.60 km, 93 m, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Thery Dirk 001 - (BEL) ThD zapůjčit 140 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 110 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 110 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8656506 110 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 110 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 110 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 110 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 110 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 110 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 110 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 110 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 110 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 110 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 110 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 110 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 110 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 110 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 110 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 110 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 110 Kč
SSU7403 Závodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 110 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 110 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680356 110 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 110 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 150 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 150 Kč
2.50 km, 88 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 110 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 110 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 110 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 110 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 110 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 110 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 110 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 110 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 110 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 110 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 110 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 110 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 110 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 110 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 110 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 110 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 110 Kč
1.80 km, 53 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 110 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 110 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 110 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 150 Kč
1.60 km, 38 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 110 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 110 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 110 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 2143406 110 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 110 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 110 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 110 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 110 Kč
1.30 km, 33 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál C 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 50 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk C 2122263 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
STE0955 Penková Amálie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1002 Penka Maxim SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
0040003 Macek Martin 004 - Bratrušov zapůjčit 80 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov 2061817 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 50 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering zapůjčit 80 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 8898 50 Kč
KSU1220 Jäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 50 Kč
KSUnnn1 Rajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515128 50 Kč
KSUnnn2 Rajnošel Matouš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52611 50 Kč
3SX0900 Radkov Adam ZŠ a MŠ Těšetice 2125332 50 Kč
3SX1050 Hrochová Aneta ZŠ a MŠ Těšetice 2125324 50 Kč
3SX1051 Kosubová Klára ZŠ a MŠ Těšetice 2125314 50 Kč
3SX1052 Spurná Gabriela ZŠ a MŠ Těšetice 2125334 50 Kč
3SX1100 Navrátil Vojtěch ZŠ a MŠ Těšetice 2121889 50 Kč
KON1062 Dostálová Jolana KOB Konice C 2125319 50 Kč
KON1288 Dostálová Elena KOB Konice C 2143345 50 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov 2061762 50 Kč
TVR0900 Kuja Adam TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206494 50 Kč
TVR1250 Kujová Anežka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 515156 50 Kč
0110002 Karásek Richard 011 - Krumsín 2120651 50 Kč
PTE1400 Fládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
PTE1300 Tříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
PTE1004 Šmída Patrik TJ Sokol Ptení C 301572 50 Kč
3SX0700 Škarda Jozef ZŠ a MŠ Těšetice 2125328 50 Kč
3SX1101 Škarda Joel ZŠ a MŠ Těšetice 2127591 50 Kč
0130001 Tempir Lukas 013 - ### zapůjčit 80 Kč
0130002 Jachym Tempir 013 - ### zapůjčit 80 Kč
0130003 Vilem Tempir 013 - ### zapůjčit 80 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 50 Kč
SSU10xx Hrachovina Petr SK Severka Šumperk 50 Kč
SSUxxxx Milan Pánek SK Severka Šumperk 52573 50 Kč
KSU12.. Stojaníková Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88626 50 Kč
1.80 km, 85 m, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Janeček Petr 002 - OBR Radíkov 2420067 110 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 110 Kč
STE7402 Kotrle Milan SK SKI-OB Šternberk C 110 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 110 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 110 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 110 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 110 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 110 Kč
STEXXX1 Janušová Věra SK SKI-OB Šternberk 110 Kč
KON7629 Podzimek Petr KOB Konice C 2134361 110 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering 2080969 110 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416716 110 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 307329 110 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 682687 110 Kč
0030001 Smékalová Lucie 003 - SOBOL zapůjčit 140 Kč
0030002 Smékal Mikuláš 003 - SOBOL zapůjčit 140 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ a MŠ Těšetice C 8656544 110 Kč
3SX0000 Velev Nikolaj ZŠ a MŠ Těšetice 2125326 110 Kč
3SX0200 Dostál Zdenek ZŠ a MŠ Těšetice 2127603 110 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 110 Kč
0080001 Robenek Michal 008 - Samotišky zapůjčit 140 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 110 Kč
0090001 Balcarová Anežka 009 - neevidována v klubu OB zapůjčit 140 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 995843 110 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 110 Kč
0120001 Balvanová Martina 012 - nejsem členem klubu 2080978 110 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 110 Kč
AOP8001 Beneš Vojtěch Orientační Běh Opava C 361981 100 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 8648632 100 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
ASU06.. Hojgr Antonín Magnus Orienteering zapůjčit 130 Kč
KSU06.1 Juřeníková Adélka Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446437 110 Kč
KSU06.2 Lipenská Ester Klub vytrvalostních sportů Šumperk 443076 110 Kč
KSU88.. Oulehla Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515459 110 Kč
KSU77.. Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515179 110 Kč
celkem přihlášených: 438, vklad: 38985 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.