Přihlášky závodu: Školení trenérů 3. třídy

Datum:
15.02.2019
Místo konání:
Hradec Králové
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Kategorie:
T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 20
Náhradníků: 8
Počet závodníků vyčerpán
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 7204489 0 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2025352 0 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí 2017664 0 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 0 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 0 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 0 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 0 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 0 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 0 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 0 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 0 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 0 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 0 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 0 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové 7200597 0 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 0 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 7209655 0 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové 9101117 0 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové 2049540 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 0 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem 8662286 0 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem 0 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 0 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 0 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 0 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 0 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 0 Kč
celkem přihlášených: 28, vklad: 0 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 20 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 8 závodníků).