Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A 2019

Datum:
31.03.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 0 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 0 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 0 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 0 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 0 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 0 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 0 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 0 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 0 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 0 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 0 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 0 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 0 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 0 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 0 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 0 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 362000 0 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 0 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 0 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 2059732 0 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 416017 0 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 0 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 0 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 0 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 0 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 0 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 0 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 0 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 0 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 0 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 0 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 0 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 0 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 0 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 0 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 0 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 0 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 0 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 0 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 0 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 0 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 0 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 0 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 0 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 0 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 0 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 0 Kč
TUR0155 Kochová Anna OOB TJ Turnov A 8656631 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 0 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 0 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 0 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 0 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 0 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 0 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 0 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 0 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 0 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 0 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 0 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 0 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 0 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 0 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 2082907 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 7202880 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8659389 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8662727 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové R 889175 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 0 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 0 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 0 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 0 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 0 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 0 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 0 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 0 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 0 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 0 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 0 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 0 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 0 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 0 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 0 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 2096138 0 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 0 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 0 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 0 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 0 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 0 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 0 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 0 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 2045308 0 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 0 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 0 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 2073740 0 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 0 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 0 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 0 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 0 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 0 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 0 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Žabovřesky Brno A 8651737 0 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 0 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 0 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 0 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 0 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 0 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 0 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 0 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 0 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 8660426 0 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 0 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 0 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 0 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 0 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 0 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 0 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 0 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 0 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 0 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 0 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 0 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 0 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 0 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 0 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 0 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 0 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7204989 0 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 0 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 0 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 0 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 0 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 0 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha A 8656733 0 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 425529 0 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 7202866 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 0 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 0 Kč
celkem přihlášených: 234, vklad: 0 Kč