Přihlášky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 17. kolo

Datum:
15.09.2019
Místo konání:
Lužany
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW11     MW10     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
7.45 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
BSO0800 Vít Tomáš KOB Baník Sokolov C 8116771 60 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník 8667965 120 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8660548 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 7003003 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 60 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 8662687 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
XPU0500 Faltejsek Tobiáš PARDUBICE BIKERS C 7708877 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 515014 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8304111 60 Kč
0080003 Weber Maxmilian 008 - Nereg. 08268 120 Kč
VEY0600 Malý Rostislav YETTI Vejprty C 361972 60 Kč
XPU0600 Munzar Jakub PARDUBICE BIKERS C 7210209 60 Kč
11.35 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 107549 150 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8028834 150 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C 8028806 150 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 8028836 150 Kč
18.07 km, 24 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9910 Müller Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 433087 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 8680420 150 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno C 8644874 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 150 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 150 Kč
71P0100 Niebielski Bartosz (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8000846 150 Kč
71P0101 Hyla Damian (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631700 150 Kč
71P0300 Towarek Michał (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8629802 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 150 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 8656726 150 Kč
23.68 km, 33 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 200 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 200 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 200 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 200 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška E 8662322 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 8028884 200 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
71P8600 Marcinkiewicz Grzegorz (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8660492 200 Kč
71P9400 Jaroszek Radosław (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8640906 200 Kč
71P9800 Jaroszek Jakub (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631672 200 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno E 8019217 200 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 200 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň E 8660467 200 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 200 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 200 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 200 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 200 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 8667513 200 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 200 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 200 Kč
18.07 km, 24 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 8680618 200 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha A 8663123 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 200 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8680322 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 200 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 8019937 200 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team A 8660565 200 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2085616 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha A 8151177 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 8032476 200 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 8028855 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 8660510 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 8201978 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 200 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 8001090 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň A 8033218 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8662306 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team A 8660573 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 200 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 8662364 200 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 8200339 200 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál A 8028862 200 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 8028837 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 8301007 200 Kč
XHK7309 Jedlička Michal MTBO Racing team Hradec Králové C 7208023 200 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8012061 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 200 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 8028863 200 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 1400407 400 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 8654890 400 Kč
15.00 km, 23 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 200 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 200 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 200 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 8655402 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 200 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 9101620 200 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 200 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020747 200 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk C 52567 200 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 200 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen C 8028830 200 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM C 9365 200 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen B 8028848 200 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8670498 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 8116828 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 200 Kč
18.93 km, 27 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 200 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 200 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 200 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 8019924 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 200 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 8028850 200 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 200 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 200 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 8680603 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 200 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 200 Kč
SMR7400 Prevužňák Martin SNS Smržovka C 410729 200 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 200 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 200 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 200 Kč
TBM7711 Rovensky Milan KOS TJ Tesla Brno C 8301177 200 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 200 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 200 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 200 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS C 8224223 200 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 200 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 8667984 200 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8033212 200 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 200 Kč
XPU7311 Munzar Martin PARDUBICE BIKERS C 2104618 200 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 400 Kč
15.00 km, 23 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 200 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 200 Kč
0010001 Svítil Petr 001 - PetSvi 1450170 400 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 8648626 200 Kč
XHK7205 Kunart Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9407 200 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov C 8322 200 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 2127612 200 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 200 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 200 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 8116674 200 Kč
12.93 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 200 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 200 Kč
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 8000034 400 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 200 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680422 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 200 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 8028874 200 Kč
BSO6800 Vít Vlastimil KOB Baník Sokolov C 8655481 200 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8662695 200 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 200 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 200 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 200 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 8051965 200 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 200 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 8414096 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 200 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha C 8663182 200 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 200 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 200 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 8116670 200 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 200 Kč
11.35 km, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 200 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 200 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 200 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8033205 400 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 200 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 200 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 200 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha 8028861 400 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 8644826 200 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 8667549 200 Kč
5.11 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 7204480 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
SMR0850 Honsová Andrea SNS Smržovka C 7203328 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha 1416363 60 Kč
XHK0888 Kunartová Dominika MTBO Racing team Hradec Králové C 2035704 60 Kč
XHK1000 Kunart Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 2059756 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí 8973 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
0020002 Vilém Štěpán 002 - 007 Vilémovi 4411246 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8109411 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice 1417259 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 60 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 60 Kč
XBM0950 Burešová Ema PELLS ABND RACING TEAM 416112 60 Kč
0080004 Weber Sebastian 008 - Nereg. 08269 60 Kč
7.57 km, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 40 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu 2131197 40 Kč
SMR1150 Honsová Magda SNS Smržovka C 7203329 40 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha 52760 40 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko 500884 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 416206 40 Kč
ZUP0801 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha C 2113370 40 Kč
ZUP1050 Vaněčková Anna MTBO ČZU Praha C 2113500 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 40 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 40 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 40 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 40 Kč
XPU1252 Odvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS 1234562 40 Kč
0030001 Lauerman Jan 003 - jihlava 886813 40 Kč
0030002 Lauermanová Eva 003 - jihlava 2103711 40 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 897376 40 Kč
SMR1300 Rolný Toník SNS Smržovka C 40 Kč
SMR1101 Rolný Jakub SNS Smržovka C 428294 40 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha 2081382 40 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka C 40 Kč
XHK0850 Jedličková Veronika MTBO Racing team Hradec Králové C 4145 40 Kč
XHK1050 Jedličková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 1008173 40 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 886789 40 Kč
XPU1056 Munzarová Monika PARDUBICE BIKERS 436951 40 Kč
XHK1001 Jedlička Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9131 40 Kč
0090003 Stella Tomešová 009 - neregistrován 2102071 40 Kč
9.12 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 100 Kč
0020001 Vilém Stanislav 002 - 007 Vilémovi 2080992 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice 1413899 100 Kč
HOR9750 Krausová Veronika TJ Jiskra Hořice 2078473 100 Kč
0060001 Kotyk Karel 006 - Velocipédklub Nová Paka zapůjčit 150 Kč
0070001 Fejk Zbyněk 007 - Rotující Kedluben 9911 100 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 100 Kč
0080001 Weber Roman 008 - Nereg. zapůjčit 150 Kč
0080002 Weberová Ivana 008 - Nereg. zapůjčit 150 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň 515112 0 Kč
TBM9150 Pospíšková Magdalena KOS TJ Tesla Brno A 2011851 100 Kč
0090001 Tomeš Radim 009 - neregistrován 331606 100 Kč
0090002 Stela Tomešová 009 - neregistrován 330608 100 Kč
48D6500 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 8150105 100 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 100 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 100 Kč
6.21 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 8670799 60 Kč
XPU0750 Faltejsková Laura PARDUBICE BIKERS C 8330550 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 8033210 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 7207352 60 Kč
9.12 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 150 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662718 150 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 8662319 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 8033220 150 Kč
SMR0450 Mišoňová Verča SNS Smržovka C 7201762 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 8656746 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 150 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň 2049581 300 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 150 Kč
12.81 km, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka C 7202862 150 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy 51496 300 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering E 8662727 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 150 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 150 Kč
71P0250 Dammfeld Karolina (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631682 150 Kč
71P0650 Polewka Aleksandra (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8629801 150 Kč
71P0651 Nyga Julia (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8627432 150 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116780 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha A 8670500 150 Kč
17.87 km, 26 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 200 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 200 Kč
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 200 Kč
71P8350 Kamińska Anna (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631677 200 Kč
71P9850 Lisewska Agnieszka (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631696 200 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 8033208 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 8125988 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 200 Kč
12.81 km, 22 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 8660523 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 8033266 200 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka A 8656749 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 200 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 8190384 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 200 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 8708013 200 Kč
XPU9750 Jansová Doubravka PARDUBICE BIKERS C 2070818 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 8662726 200 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 8670466 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 8033227 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 200 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 200 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha A 2103730 200 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 8667958 200 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka A 428212 200 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín A 8052217 200 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka A 8116727 200 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8090145 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 9480 200 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové A 8667992 200 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 8659417 200 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 200 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 8660549 400 Kč
11.35 km, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 8008455 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 200 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 200 Kč
SPC8853 Vosecká Veronika SPORTICUS team C 8667998 200 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 200 Kč
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov C 7707 200 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka A 8060505 200 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 2133887 200 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál C 995795 200 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 200 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 200 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 200 Kč
XPU8355 Jahn Odvody Dana PARDUBICE BIKERS C 9292 200 Kč
SMR7450 Buriánková Ivka SNS Smržovka C 410730 200 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor A 8655486 200 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8033273 200 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen C 2134280 200 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka C 2011824 200 Kč
12.00 km, 21 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno A 8670786 200 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 8116767 200 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 200 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 200 Kč
TUR7250 Brabcová Jaroslava OOB TJ Turnov C zapůjčit 250 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 200 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál C 9101702 200 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 200 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 200 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 8663118 200 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 200 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 8116694 200 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 200 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS C 8221222 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 200 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor A 8514 200 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C 8116822 200 Kč
9.12 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 200 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 200 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 1420808 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8033243 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 200 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 8635828 400 Kč
7.45 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 200 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 200 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 200 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 8 200 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 8478747 200 Kč
celkem přihlášených: 392, vklad: 65790 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.