Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 20. kolo

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Zvúle
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW11     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
4.50 km, 60 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 7003003 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8660548 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 7205029 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 515014 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 8100019 60 Kč
9.50 km, 200 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 8656684 150 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 8656719 150 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 8028836 150 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 107549 150 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C 8028806 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8028834 150 Kč
11.70 km, 215 m, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9910 Müller Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 433087 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 8086420 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno C 8644874 150 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 8656726 150 Kč
11.90 km, 215 m, 22 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 200 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 200 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 200 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 200 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 200 Kč
VPM9548 Šňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 7204504 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8116811 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 8028884 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 200 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 200 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 200 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 200 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 8116722 200 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 8028813 200 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 200 Kč
11.70 km, 215 m, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha A 8151177 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering A 8627111 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2085616 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 8660510 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 200 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 8662364 200 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team A 8660565 200 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 200 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 1400407 200 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál A 8028862 200 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 8007404 200 Kč
SBK7900 Červinka Jan KOB START Blansko A 8202203 200 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko A 8202202 200 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 8680613 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 8116749 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8662306 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 8008104 200 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 8200339 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 200 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha A 8663123 200 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 8001090 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8330550 200 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 8028837 200 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8012061 200 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 8028863 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 200 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 8303303 200 Kč
XHK7309 Jedlička Michal MTBO Racing team Hradec Králové C 7208023 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 8301007 200 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 8680618 200 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 8654890 200 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team E 8116706 200 Kč
9.90 km, 115 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 8008015 200 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka C 8648591 200 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 200 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team C 8116809 200 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 200 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering C 8655388 200 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 9101620 200 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk C 52567 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 8667549 200 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 8655402 200 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové 8044398 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 8116828 200 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen C 8028830 200 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8670498 200 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 8076004 200 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk C 1400406 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 200 Kč
11.90 km, 200 m, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
GIG7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 8004332 200 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 200 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 200 Kč
SJC7400 Pucherna Eduard Sportcentrum Jičín E 8074101 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 200 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 200 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8086300 200 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 8667984 200 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 200 Kč
15A7000 Pölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 200 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 8667508 200 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 200 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 200 Kč
SJH7801 Beran Pavel SOS Jindřichův Hradec 2061793 200 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 200 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS C 8224223 200 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín 7090873 200 Kč
9.90 km, 115 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 200 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 200 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM C 8660912 200 Kč
XBM7117 Michalík Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416108 200 Kč
XBM6834 Michalík Ivan PELLS ABND RACING TEAM C 416109 200 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 8116674 200 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 200 Kč
9.50 km, 200 m, 19 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 200 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 200 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 200 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 200 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 200 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 200 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 200 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 200 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 200 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha C 8662695 300 Kč
VIP6501 Řízek Jaroslav SK VIPrahlo C 400 Kč
8.60 km, 125 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 200 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8007800 200 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 200 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 200 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB START Blansko C 8007006 200 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 200 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 200 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 200 Kč
TBM5913 Hubík Petr KOS TJ Tesla Brno C 320129 200 Kč
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 515049 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 7204480 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 60 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 8660391 60 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8109411 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8109400 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM C 2134253 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM C 2134298 60 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno 8007275 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 2096236 60 Kč
XBM0950 Burešová Ema PELLS ABND RACING TEAM 416112 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín 2102077 60 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 90 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 90 Kč
6.90 km, 80 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň 515112 100 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov 52587 100 Kč
001 Nekoranec Petr 001 - Neregistrovaný 8656725 100 Kč
TZL7749 Hečko Michal SKOB Zlín 246846 100 Kč
4.50 km, 60 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 8670799 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 8033210 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín 2102078 60 Kč
6.70 km, 85 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 150 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 8033220 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 8656746 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 150 Kč
8.90 km, 115 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering E 8662727 150 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116790 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha A 8670500 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
10.00 km, 115 m, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 200 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 8656501 200 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
TSU9191 Kamarytová Marie LKT 80 Šumperk E 8656581 200 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team E 8033282 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
VBA8454 Ančicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8407222 200 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 8033208 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 300 Kč
8.90 km, 115 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 8190384 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 8008010 200 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 8660523 200 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 8667958 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 200 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové A 8667992 200 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 200 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 8660549 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 8033266 200 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 8660580 200 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 8708013 200 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka A 8060505 200 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 8659417 200 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 1234321 200 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 8656667 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 200 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín A 8052217 200 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 8030233 200 Kč
6.70 km, 85 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 200 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 200 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team B 8660588 200 Kč
SPC8654 Pačáková Michaela SPORTICUS team 200 Kč
SPC8853 Vosecká Veronika SPORTICUS team C 8667998 200 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 2133887 200 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 200 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka C 8116727 200 Kč
XHK9750 Červená Adéla MTBO Racing team Hradec Králové 8663209 200 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň C 8033286 200 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 200 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 8008759 200 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 8008455 200 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8033273 200 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 8028847 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 200 Kč
8.60 km, 125 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering C 980374 200 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 200 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 200 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 200 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál C 9101702 200 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 200 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník 416325 200 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 200 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 200 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 200 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec 2035147 200 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 200 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 8116767 200 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 7207338 200 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS C 8221222 200 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín 2114994 200 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 200 Kč
6.90 km, 80 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 200 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8033213 200 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava C 8130169 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 200 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 200 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 995791 400 Kč
6.90 km, 80 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 200 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 8680404 200 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 200 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 8478747 200 Kč
celkem přihlášených: 300, vklad: 53220 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.