Přihlášky závodu: Veřejný závod (Vodňanský kapr)

Datum:
13.10.2019
Místo konání:
Krajníčko
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
2.80 km, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 50 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2019554 50 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice C 50 Kč
OPI0950 Blažková Amálie Orientační sporty Písek C 50 Kč
KRE0952 Jungvirtová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148199 50 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 50 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 50 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 50 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 50 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 50 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
0010001 Zmeková Anna 001 - Zmekovi zapůjčit 90 Kč
DVP1250 Lhotská Linda DVP ORIENTATION C 2120663 50 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 50 Kč
OPI1050 Kopecká Zuzana Orientační sporty Písek C 4622622 50 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 50 Kč
KRE1050 Fialová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148179 50 Kč
KRE1150 Fialová Simona OOB TJ Sokol Křemže C 2126283 50 Kč
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
DOR1056 Boudová Lucie OK Dobříš 2125355 50 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 50 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 50 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP0852 Honsová Johana OOB SK Zbraslav C 2111774 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 50 Kč
VTA0854 Niesytová Nikola SC vebr-sport C 2025220 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 50 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 8116697 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 50 Kč
VTA0753 Jodlová Justina SC vebr-sport C 2025217 50 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže C 2148186 50 Kč
KRE0752 Jungvirtová Adéla OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 50 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 50 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 50 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 50 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 50 Kč
0140002 Fistrová Anna 014 - Volary 7878 50 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary B 682089 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 50 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 50 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport C 2025208 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 50 Kč
VTA0657 Kůrková Kateřina SC vebr-sport C 2019556 50 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 50 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 50 Kč
0130003 Saiková Lenka 013 - neregistrovaní VCB 426368 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 50 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 50 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 50 Kč
3.80 km, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7210128 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 100 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 100 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 7877 100 Kč
0140001 Javorská Rozvita 014 - Volary 8662346 100 Kč
4.50 km, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 100 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 7208091 100 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 100 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 7207771 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 100 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš C 2104693 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč
4.50 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 Kč
LBE9150 Kalinová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 981809 100 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
VTA9551 Vébrová Denisa SC vebr-sport C 7208075 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 100 Kč
5.30 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 100 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 100 Kč
TCB8551 Němcová Martina SK Technik České Budějovice C 52190 100 Kč
TCB9251 Soudková Eliška SK Technik České Budějovice 446414 100 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 100 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 100 Kč
5.00 km, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 100 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 100 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 100 Kč
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C 8667975 100 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 100 Kč
0130005 Rücklová Alena 013 - neregistrovaní VCB 426355 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 100 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
3.90 km, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 7300182 100 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 100 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 100 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč
0120001 Zámečníková Jitka 012 - Zámečníci 2103763 100 Kč
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice C 2087654 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51728 100 Kč
3.70 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION C 897386 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 100 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 7207620 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
2.80 km, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice C 426356 50 Kč
0010002 Zmek Josef 001 - Zmekovi 2144080 50 Kč
DVP1002 Lhotský Marek DVP ORIENTATION C 2120627 50 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
PVD0901 Zíka Martin OOB TJ Sokol Pražák C 207862 50 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 52316 50 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice C 2127640 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš 2133884 50 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 50 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 50 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 50 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 50 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
PVD1201 Zíka Tomáš OOB TJ Sokol Pražák C 207866 50 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 50 Kč
VTA0902 Novisedlák Denis SC vebr-sport C 2025213 50 Kč
OPI1100 Janda Filip Orientační sporty Písek C 50 Kč
OPI1301 Kopecký Jan Orientační sporty Písek C 4647830 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8662359 50 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 50 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 50 Kč
2.90 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52317 50 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 50 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice C 50 Kč
VTA0702 Kouba Martin SC vebr-sport B 2025204 50 Kč
KRE0703 Stráský Přemysl OOB TJ Sokol Křemže B 2127625 50 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 2148194 50 Kč
KRE0705 Padrta Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2148185 50 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2125355 50 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 50 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 50 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 50 Kč
3.80 km, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga B 7995 50 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 50 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 50 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 50 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport B 2025207 50 Kč
0040002 Kapoun Luděk 004 - Neregistovaný zapůjčit 90 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 50 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek B 2064781 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 8656659 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 50 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 8116782 50 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 2044885 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
4.50 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 7300468 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 100 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 100 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 100 Kč
5.00 km, 21 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 7210239 100 Kč
5.50 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 2091539 100 Kč
DVP0002 Sopr Martin DVP ORIENTATION zapůjčit 140 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 100 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 2121096 100 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
0150001 Kolařík Petr 015 - Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 100 Kč
7.00 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 100 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 100 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 100 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 100 Kč
0020001 Knap Zdeněk 002 - OpravKufr.cz zapůjčit 140 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 100 Kč
KSH8901 Paták Jan OB Kašperské Hory 2060212 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 100 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 100 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
5.30 km, 20 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 100 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 100 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 100 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 100 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
OPI7500 Janda Libor Orientační sporty Písek C 2064782 100 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 100 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 100 Kč
5.00 km, 21 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
ZBP7201 Kabát Jiří OOB SK Zbraslav 8116724 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 100 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 100 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
0030001 Mágr Zdeněk 003 - České Budějovice 301722 100 Kč
0040001 Kapoun Luděk 004 - Neregistovaný zapůjčit 140 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 100 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 100 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 100 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
0120002 Zámečník Pavel 012 - Zámečníci 2801012 100 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš 8044386 100 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
KAM Šafka Jan OK Kamenice 51745 100 Kč
4.50 km, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2029202 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2058510 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 100 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice 7206533 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
TUV4601 Gurka Jiri SOK TJ Turnov C 8101111 100 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 100 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 100 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 100 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 100 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP4401 Němec Luboš DVP ORIENTATION C 232520 100 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP1601 Šťovíček David DVP ORIENTATION zapůjčit 90 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 50 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2419920 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
LBE1199 Rambousková Eliška TJ Lokomotiva Beroun 52319 50 Kč
LBE1399 Rambousková Julie TJ Lokomotiva Beroun 52320 50 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232396 50 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 50 Kč
PGP8251 Pakostová Hana SK Praga C 2148131 50 Kč
0060001 Pakosta Vojtěch 006 - PGP 51688 50 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 50 Kč
OPI1300 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 50 Kč
KRE1400 Čerkl Jan OOB TJ Sokol Křemže 8662359 50 Kč
KRE1251 Jungvirtová Tereza OOB TJ Sokol Křemže C 428717 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
0130001 Saiko Oldřich 013 - neregistrovaní VCB 426364 50 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 50 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš 2135176 50 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš 2148206 50 Kč
DOR1252 Haisová Anna OK Dobříš 2082940 50 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš 2125345 50 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš 2044892 50 Kč
TCB Němec Matouš SK Technik České Budějovice 52188 50 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice 426363 50 Kč
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice C 2104584 50 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
DVP8250 Lhotská Jana DVP ORIENTATION C 1450167 50 Kč
DVP7650 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C zapůjčit 90 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 51549 50 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 7966 50 Kč
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 50 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 50 Kč
PVD8001 Zíka Jaroslav OOB TJ Sokol Pražák C 207867 50 Kč
KSH8951 Patáková Zuzana OB Kašperské Hory 2060213 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 50 Kč
VCB7550 Jarošová Irena OB České Budějovice 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
0070001 Novisedlák Dušan 007 - novisedl 2019569 50 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 50 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2025212 50 Kč
0090001 Kůrková Iveta 009 - Kůrkovci 2019570 50 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 50 Kč
0110001 Hrodková Markéta 011 - Písek zapůjčit 90 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 50 Kč
KRE0704 Wallis Antonín OOB TJ Sokol Křemže C 2127615 50 Kč
KRE6600 Maršík Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 50 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 50 Kč
KRE7502 Martin Padrta OOB TJ Sokol Křemže C 2148171 50 Kč
0130002 Saiková Denisa 013 - neregistrovaní VCB 53730 50 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 50 Kč
0160001 Mottl Miroslav 016 - ZBP 53583 100 Kč
0170001 Kastnerová Jessica 017 - Kastnerovi 2042536 100 Kč
4.50 km, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 50 Kč
LBE6299 Marková Alena TJ Lokomotiva Beroun 52977 50 Kč
0050001 Trnková Katka 005 - Woodstock zapůjčit 90 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 50 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 50 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 50 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 50 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 50 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 50 Kč
DOR7855 Hezká Zuzana OK Dobříš 2104691 50 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 50 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš 2090856 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 50 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 8656579 50 Kč
KCK5903 Konečná Vladimíra KOB Český Krumlov 50 Kč
celkem přihlášených: 433, vklad: 33910 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.