Přihlášky závodu: Sněhulákův kufr Písek

Datum:
23.02.2019
Místo konání:
U Báby Lišků
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
A     B     C    
18.30 km, 24 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 40 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 40 Kč
VTA8051 Procházková Jitka SC vebr-sport C 2056279 40 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 40 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 40 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 40 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 40 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 40 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 40 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 40 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C zapujcitcip 40 Kč
11.74 km, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 40 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 40 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 40 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 40 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 40 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 40 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 40 Kč
VTA0655 Mufová Anežka SC vebr-sport C 2019555 40 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 40 Kč
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 40 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 40 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 40 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 40 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 40 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 40 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 40 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 40 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 7207488 40 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 40 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 40 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 40 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 40 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport C 2025207 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 40 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 40 Kč
8.55 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 40 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 40 Kč
VTA0901 Snášel Dominik SC vebr-sport C 2019557 40 Kč
VTA0854 Niesytová Nikola SC vebr-sport C 2025220 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 40 Kč
VTA0803 Krákora Antonín SC vebr-sport C 2025216 40 Kč
VTA0657 Kůrková Kateřina SC vebr-sport C 2019556 40 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 40 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 40 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 7207856 40 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 7207856 40 Kč
celkem přihlášených: 49, vklad: 1960 Kč