Logo

Přihlášky závodu: Předjarní kotár

Datum:
16.03.2019
Místo konání:
Jesenec
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
A     B     C     D    

A 12.30 km, 230 m, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 50 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 50 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 50 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 50 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 981808 50 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 50 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 50 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 50 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 50 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Brno Žabovřesky C 52039 50 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 50 Kč

B 9.00 km, 210 m, 9 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 50 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 50 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 50 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 50 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 50 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 50 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 50 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 50 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 50 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 50 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 50 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 50 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 50 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 50 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 50 Kč

C 5.90 km, 130 m, 12 kontrol

(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 50 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 50 Kč
JPV8550 Šebková Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 50 Kč
JPVXXXX Drmola Filip Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 50 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 50 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 50 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 50 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 50 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 50 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 50 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 50 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 50 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 50 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 50 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 50 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 50 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 50 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 50 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 50 Kč
JPV8750 Cetkovská Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2109697 50 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 50 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 50 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 50 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2069090 50 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2032169 50 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 50 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 50 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 50 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 50 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 50 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 50 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 50 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 50 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 50 Kč
0020001 Novotný Petr - start 30 002 - DUKLA Blansko 2067992 50 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 50 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 50 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 50 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 50 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 50 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 50 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 50 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 50 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 50 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 50 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 50 Kč

D 3.90 km, 40 m, 6 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 50 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 50 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 50 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 50 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 50 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
JPV9661 Kašparová Zuzana Oddíl OS SK Prostějov C 2058520 50 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 50 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 50 Kč
0010001 Chmelařová Blanka 001 - Péčkaři 8885 50 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 232005 50 Kč
KON8518 Čeřovský Petr KOB Konice C 2020742 50 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020738 50 Kč
KSU0800 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2103281 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0705 Penka Matěj SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
KSU0701 Míča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2103267 50 Kč
0030001 Mikitová Silvie 003 - Inspiro Tišnov zapůjčit 50 Kč
0040001 Míča Jan 004 - KSU 2103267 50 Kč
celkem přihlášených: 135, vklad: 6750 Kč