Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle - nesoutěžní

Datum:
16.08.2019
Místo konání:
Zámostí-Blata
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
HDR     P     T1     T2    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 200
Náhradníků: 10
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano 210 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 210 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2102789 Ano Ano Ano 210 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 2148079 Ne Ano Ano 140 Kč
MOV1851 Klaisnerová Amálie SKOB Ostrava 2020706 Ano Ano Ano 210 Kč
0040001 Křesťan Štěpán 004 - SČK zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
DOB1500 Preininger Matěj KOB Dobruška C 7239 Ano Ano Ano 210 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 210 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 Ne Ano Ne 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 210 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu C 2131197 Ano Ne Ne 70 Kč
0100002 Karásek Richard 010 - Krumsín 2120651 Ano Ano Ne 140 Kč
TJNxx51 Jakubíková Radmila OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 Ne Ano Ano 140 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 Ano Ano Ano 210 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 Ano Ano Ano 210 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 210 Kč
0170001 Jakubec Jan 017 - Sportcentrum Ostružno 2112770 Ano Ano Ano 210 Kč
0180001 PALASOVÁ Barbora 018 - OB Veliková 49513 Ano Ano Ano 210 Kč
KVS1200 Lazárek Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 51527 Ano Ano Ano 210 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo 51628 Ano Ano Ano 210 Kč
0220001 Havlík Kilián 022 - Haf Divoši 51556 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
43S1001 Jánoš Martin (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079537 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš Ano Ano Ano 210 Kč
0240001 Hasek Matej 024 - Haskovi 53815 Ano Ano Ano 210 Kč
PDY1301 Navrátil Jan Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
PDY1152 Navrátilová Sofie Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 Ano Ano Ano 210 Kč
0270001 Holubová Eva 027 - Běžci z Rya 416037 Ano Ano Ano 210 Kč
0270002 Holubová Pavlína 027 - Běžci z Rya 2075652 Ano Ano Ano 210 Kč
0280001 Etrychova dvojčata 028 - Etryšáci 2135176 Ano Ano Ano 210 Kč
0310002 Pokluda Filip 031 - FreeRun Zlín 2148239 Ano Ano Ano 210 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 210 Kč
38P8050 Ciupa Monika (POL) UKS Orientus Lodz 887250 Ano Ano Ano 210 Kč
0110001 Votava Jan 011 - DSVJ 2090735 Ano Ano Ano 210 Kč
TAP1103 Štěpaník Jakub KOB Tretra Praha C zapůjčit Ne Ne Ano 120 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 Ne Ano Ne 70 Kč
STH1401 Kuřík Matyáš SK Studenec C Ano Ano Ano 210 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ne Ne 70 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 210 Kč
0370003 Vaněk Lukáš 037 - CZAR - Czech adventure race zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
PHK Potůček Jáchym OK 99 Hradec Králové 9416 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA0900 Kopřiva Jan Kryšpín OK Chrastava C 2049591 Ano Ano Ano 210 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C 336795 Ano Ano Ano 210 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ano Ano 450 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 450 Kč
0020001 Podivínský Tomáš 002 - SK Podivín Šalingrad zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
0020002 Podivínská Ivana 002 - SK Podivín Šalingrad zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
0040002 Nožičková Alexandra 004 - SČK 232163 Ne Ano Ne 150 Kč
0040003 Křesťan Jan 004 - SČK zapůjčit Ne Ano Ne 200 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ano Ano 300 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 Ano Ne Ne 150 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 Ano Ne Ne 150 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 Ano Ne Ne 150 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 Ano Ne Ne 150 Kč
0080001 Paldusová Ema 008 - neregistrovaní Všenory 2141905 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ne 300 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano 450 Kč
KVS6850 Lukůvková Lenka SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 Ano Ano Ano 450 Kč
43S.050 Jánošová Renata (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 445612 Ano Ne Ne 150 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 Ne Ano Ne 150 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ne Ano Ne 150 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 2032180 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 Ne Ne Ano 150 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 Ne Ano Ne 150 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ano Ano Ano 450 Kč
0300001 Cichra Pavel 030 - Miki 2127555 Ano Ano Ano 450 Kč
0310001 Pokluda Ondřej 031 - FreeRun Zlín 8116684 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7201 Rohaľ Ivan (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079536 Ano Ano Ano 450 Kč
38P7650 Rzenca Agnieszka (POL) UKS Orientus Lodz 7200168 Ano Ano Ano 450 Kč
0290001 RICHTEROVÁ ILONA 029 - Nesoutěžní kategorie 2029220 Ano Ano Ano 450 Kč
0340001 Ryppelová Monika 034 - karmen 2081357 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 Ne Ano Ne 150 Kč
STH7802 Buďárek Robert SK Studenec C 2124778 Ano Ano Ano 450 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C Ano Ano Ano 450 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 Ne Ne Ano 150 Kč
STH8452 Kuříková Zuzana SK Studenec C 2078457 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 Ano Ne Ne 150 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ano Ano 450 Kč
0390001 Chmelařová Romana 039 - Chmelici 2102851 Ano Ne Ne 150 Kč
0390002 Chmelař David 039 - Chmelici 2106731 Ano Ne Ne 150 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 Ano Ano Ne 300 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 Ano Ano Ne 300 Kč
0410001 Karásek Luboš 041 - Plumlov 52482 Ano Ne Ne 150 Kč
TAP0808 Štěpaník Vojtěch KOB Tretra Praha C Ne Ne Ano 150 Kč
9FX1100 Slavíček Martin Fóglíci zapůjčit Ne Ano Ne 200 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 Ne Ne Ano 150 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ne Ne Ano 150 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ano 300 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ano 300 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ne Ano Ano 300 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ano Ano Ano 450 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ano Ano Ano 450 Kč
0070001 Tučný Jan 007 - Tučňáci OB 2131195 Ne Ano Ano 300 Kč
0070002 Malá Martina 007 - Tučňáci OB 2148228 Ne Ano Ano 300 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ne 300 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ne 300 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 Ne Ano Ne 150 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ne Ano Ne 150 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 8636188 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš 2090856 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 Ano Ano Ne 300 Kč
PDY7500 Navrátil Ludvík Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
PDY7650 Navrátilová Štoková Jana Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 Ne Ano Ne 150 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ne Ano Ne 150 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 Ano Ne Ano 300 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 Ne Ano Ne 150 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 Ano Ano Ne 300 Kč
0370002 Vobořilová Markéta 037 - CZAR - Czech adventure race 301198 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 Ano Ne Ano 300 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ne Ano Ano 300 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ne Ano 300 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 Ne Ne Ano 150 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ne Ne Ano 150 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ne Ne Ano 150 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 Ano Ano Ne 300 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ne 300 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 Ano Ano Ano 450 Kč
0100001 Karásek Michal 010 - Krumsín 433096 Ano Ano Ne 300 Kč
0130001 Václavík Ondrej 013 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 2032198 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 Ano Ano Ne 300 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ne Ano Ne 150 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ne Ne 150 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ne 300 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 Ne Ano Ne 150 Kč
0360001 Loudil Lukáš 036 - Neregistrovaný 8116761 Ne Ano Ne 150 Kč
0370001 Vaněk Tomáš 037 - CZAR - Czech adventure race 8667986 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ne Ano Ano 300 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 Ne Ano Ne 150 Kč
0420001 Marciniak Maria 042 - (POL) KS Hades 501142 Ano Ano Ano 450 Kč
0420002 Marciniak Tomasz 042 - (POL) KS Hades 501144 Ano Ano Ano 450 Kč
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci 2144050 Ne Ano Ne 150 Kč
9FX8250 Slavíčková Petra Fóglíci zapůjčit Ne Ano Ne 200 Kč
0130002 Václavík Martin 013 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 416524 Ano Ano Ano 450 Kč
0130003 Václavíková Martina 013 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 2066095 Ano Ano Ano 450 Kč
celkem přihlášených: 152, vklad: 43570 Kč