Přihlášky závodu: 4. Žaket Pražský pohár žactva

Datum:
05.06.2019
Místo konání:
Areál Gymnázia Českolipská
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     H10     H10F     H12     H14     T3     T5     TF     Z1 (HDR)     Z2    
1.41 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 40 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 40 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 40 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 40 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2103761 40 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 40 Kč
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 40 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 426455 40 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 40 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 40 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 40 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 40 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 40 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 40 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 40 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 40 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 40 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 40 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 60 Kč
2.03 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086468 40 Kč
DKP1254 Hrzinová Adéla Oddíl OB Kotlářka C 232424 40 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 40 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 40 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086464 40 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 40 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2092360 40 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 40 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 40 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086463 40 Kč
0280002 Beranová Zuzana 028 - DDM Praha 6 2135167 40 Kč
SPC1062 Hoke Berenika SPORTICUS team C 2057920 40 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 40 Kč
DKP1354 Burianová Vojtěška Oddíl OB Kotlářka C 2133893 60 Kč
1.86 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 40 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 40 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 40 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 40 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 40 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 40 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 214189 40 Kč
TJP0750 Bubníková Berta TJ Sokol Troja C 2143400 40 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 40 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 40 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 40 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 2092422 40 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 40 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 40 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 40 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 40 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 40 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 40 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 40 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 40 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 40 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 2073692 40 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 40 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 40 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 40 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 40 Kč
TAP0857 Čížková Kristýna KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 40 Kč
2.35 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 40 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 40 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086470 40 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 40 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 40 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 40 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka C 2148090 40 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 2061812 40 Kč
CEP0650 Hutláková Adéla Čepíci zapůjčit 80 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice B 1417251 40 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 981846 40 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 40 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 40 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 40 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 40 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 40 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 40 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2127534 40 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 40 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 40 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 40 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 40 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 80 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka B 2129222 40 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 40 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
1.54 km, 11 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 40 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 40 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 40 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086461 40 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 2086458 40 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 40 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2103743 40 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 40 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 40 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 40 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 40 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 40 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 40 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 40 Kč
DKP1007 Vyhlíd Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C 2086460 40 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 40 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 40 Kč
DKP0915 Brodský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086459 40 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 40 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 40 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 40 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 40 Kč
0110001 Bajer Matěj 011 - Matěj Bajer zapůjčit 80 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 40 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 40 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 40 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 40 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 40 Kč
RIC0902 Hofta Tobiáš OB Říčany C 2102779 40 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany C 2085578 40 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 40 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 40 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
DLP1002 Frei Šimon OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 80 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 40 Kč
SPC1101 Slavíček Martin SPORTICUS team C 7201206 40 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 40 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 80 Kč
SPC0908 Dadák Metoděj SPORTICUS team C zapůjčit 80 Kč
SPC0921 Dadák Matouš SPORTICUS team C zapůjčit 80 Kč
DLP1003 Kout Jáchym OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 80 Kč
0300002 Nechvatal Marek 030 - Nechvatalovi zapůjčit 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
0370001 Sedlář Lumír 037 - Čakovice 07258 60 Kč
2.03 km, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8667518 40 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 40 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086465 40 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 40 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 40 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 40 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 40 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 40 Kč
TJP1102 Skácelík Tomáš TJ Sokol Troja C 07904 40 Kč
TJP1007 Tym Alexander TJ Sokol Troja C 515411 40 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 40 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 40 Kč
SPC1003 Slovák Jan SPORTICUS team C zapůjčit 100 Kč
2.03 km, 12 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 40 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 40 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 40 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 40 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 40 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 40 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086454 40 Kč
DKP0720 Štůla Vincent Oddíl OB Kotlářka C 2086455 40 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8080817 40 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 40 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 40 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 40 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 40 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 40 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 40 Kč
DKP0722 Konrád Filip Oddíl OB Kotlářka C 886251 40 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 40 Kč
DKP0723 Málek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 2086456 40 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 40 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 40 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 888632 40 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 40 Kč
CEP0700 Cihla Tadeáš Čepíci zapůjčit 80 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C 2148187 40 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 40 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 40 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 40 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 40 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 40 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 40 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 40 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52317 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 1452964 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 981803 40 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 40 Kč
RIC0708 Glasnák Michal OB Říčany C zapůjčit 80 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 40 Kč
TJP0801 Aridi Ramez TJ Sokol Troja C 2143408 40 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 40 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 40 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 40 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 40 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 8680588 40 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 40 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 60 Kč
2.57 km, 14 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 40 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 40 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 40 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 40 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 40 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 40 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 40 Kč
DKP0512 Konrád Alex Oddíl OB Kotlářka C 2086469 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 40 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 8667997 40 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 40 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 40 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C 2148153 40 Kč
CEP0602 Dlask Kašpar Čepíci zapůjčit 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 40 Kč
CEP0601 Mozer Mikuláš Čepíci zapůjčit 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 40 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 2085614 40 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 40 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2086453 40 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C zapůjčit 80 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 40 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 40 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 40 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 40 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 40 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 40 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 40 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 40 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 8116696 40 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 40 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 40 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 40 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 7300545 40 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 40 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 40 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 40 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 40 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 40 Kč
3.19 km, 16 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 100 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 100 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 100 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 100 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
0070001 Rezek Petr 007 - Kona Cycling Point zapůjčit 140 Kč
CEP0250 Havelková Barbora Čepíci zapůjčit 140 Kč
CEP0450 Hanzalová Aneta Čepíci zapůjčit 140 Kč
CEP0451 Dobrovolná Radka Čepíci zapůjčit 140 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 100 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
0080001 Holmberg Håkan 008 - (SWE) KARTSAM 47244 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 100 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 52316 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
0120001 Doksanská Petra 012 - Nejsem v klubu jsem nadsenec amater zapůjčit 140 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 100 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 100 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 100 Kč
0130001 Janichová Magdalena 013 - nejsem v klubu zapůjčit 140 Kč
0080002 Christer Carlsson 008 - (SWE) KARTSAM 610418 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
0150001 Tučný Jan 015 - Tučňáci OB 2131195 100 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 100 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 100 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 100 Kč
0190001 Kotulán Matěj 019 - Cirkus Čakovice 2073748 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 100 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 100 Kč
0200001 Paulů Robert 020 - Běhám na vlastní triko 2135166 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 100 Kč
0220001 Cajthaml Jiří 022 - Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
DKL8450 Salgueiro Eva KOB Kladno C 515029 100 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 100 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 100 Kč
0260001 Škoch Jan 026 - OK Viníci prý si ho nepamatuje a bude ho mít na prezentaci 100 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 100 Kč
0260002 Týfová Radka 026 - OK Viníci zapůjčit 140 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 517146 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 150 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 150 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 150 Kč
0350001 Píšová Jitka 035 - neregistrovaná 2035170 150 Kč
5.95 km, 30 kontrol
(151)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Soukupová Leona 001 - OK1KYP 53712 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
0020001 Beran Jakub 002 - Tempo 7209367 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 100 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 100 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 100 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 100 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 100 Kč
0040001 Slovák Tomáš 004 - Traged Team 2023965 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 100 Kč
0050001 Fröhlich Martin 005 - Bludní tuleni 7300471 100 Kč
0050002 Blažková Kristina 005 - Bludní tuleni 7300472 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 100 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51703 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 100 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 100 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 100 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 100 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 100 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
9FX8250 Slavíčková Petra Fóglíci 2144050 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 100 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 100 Kč
HCE9850 Černá Kateřina TJ Hostivice C 2108910 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 100 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 7090485 100 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 1403413 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 100 Kč
0090002 Miroslav Kos 009 - Leveris zapůjčit 140 Kč
0090003 Peloušek Jiří 009 - Leveris 04646 100 Kč
0090004 Villaris Vojtěch 009 - Leveris zapůjčit 140 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 100 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 100 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
0160001 Holec Jakub 016 - Ekonom Praha Outdoor 1409876 100 Kč
0170001 Jurga Václav 017 - Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 100 Kč
0180001 Bulva Radek 018 - NER zapůjčit 140 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 100 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 100 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 100 Kč
DOB7701 Máca Petr KOB Dobruška C 1416364 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 100 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8660562 100 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 100 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 100 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 100 Kč
RIC7353 Riegelová Gabriela OB Říčany C 2096262 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 100 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 8201978 100 Kč
0210001 Slávik Alexander 021 - NNN 7210805 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 8667539 100 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 100 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 100 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 100 Kč
0230001 Volencová Kamila 023 - Ekonom Praha outdoor 2126389 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 100 Kč
0270001 Kovář Libor 027 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 140 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 100 Kč
0270002 Iva Buchtová 027 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 140 Kč
0280003 Beranová Jana 028 - DDM Praha 6 443068 100 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 100 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
0290001 Nováková Alice 029 - jdu náhodou kolem 1424646 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 150 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 150 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102787 150 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 150 Kč
2.03 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 40 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 40 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice B 1398989 40 Kč
0100001 Proxová Veronika 010 - Proxovi 2115715 40 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 40 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 517704 40 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 40 Kč
SCP1651 Khelová Eliška OK Sparta Praha C 07953 40 Kč
0140001 Votoček David 014 - Bez klubu zapůjčit 80 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 40 Kč
0200002 Max Paulů 020 - Běhám na vlastní triko 2148212 40 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086466 40 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 40 Kč
DKP1505 Frolov Roman Oddíl OB Kotlářka 887925 40 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 40 Kč
TJP1250 Wiererová Josefína TJ Sokol Troja C 2069047 40 Kč
TJP1350 Wiererová Emilka TJ Sokol Troja C 2143395 40 Kč
0280001 Beranová Michaela 028 - DDM Praha 6 2086451 40 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 60 Kč
0340001 Novotná Anděla Anežka 034 - Bez zařazení 07259 60 Kč
0340002 Adam Maxmilian Novotný 034 - Bez zařazení zapůjčit 100 Kč
0360001 Turek Jonáš 036 - Koněspřežka 8564 60 Kč
0360002 Kudrhalt Filip 036 - Koněspřežka 9998971 60 Kč
1.41 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 40 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 2115070 40 Kč
0070002 Rezek Tobiáš 007 - Kona Cycling Point není třeba 40 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 40 Kč
0140002 Votoček Matyáš 014 - Bez klubu 123456 40 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 40 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 40 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 40 Kč
0250001 Nosek Tomáš 025 - Noskovi 53009 40 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 40 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 60 Kč
1.86 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Eliáš Vojta 003 - Na Kopci 2134300 40 Kč
DKP0410 Kovařík Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2086452 40 Kč
0060001 Šimčíková Klára 006 - Neregistrovaná 7211287 40 Kč
0240001 Fůsková Barbora 024 - KBK 8969 40 Kč
0300001 Nechvatalova Jana 030 - Nechvatalovi není třeba 40 Kč
0320001 RICHTEROVÁ ILONA 032 - Nesoutěžní kategorie 222333 60 Kč
0330001 Bohuňková Veronika 033 - nejsem v klubu není třeba 60 Kč
celkem přihlášených: 510, vklad: 35840 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.