Logo

Přihlášky závodu: 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva

pro kategorii: T2

Datum:
12.06.2019
Místo konání:
ZŠ nám. Na Balabence, Vysočany (Praha 9)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice

T2 4.30 km, 60 m, 30 kontrol

(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 80 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 80 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 80 Kč
DKP7950 Rybářová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 7142530 80 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 80 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč
0060008 Voráčková Eliška 006 - Radioklub OK1KYP Praha 53718 80 Kč
0060009 Skřivanová Dagmar 006 - Radioklub OK1KYP Praha 8093 80 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 80 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 80 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C 232124 80 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 80 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 80 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 80 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
TAP7651 Protivová Monika KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
CEP0450 Hanzalová Aneta Čepíci 8667968 80 Kč
CEP0451 Dobrovolná Radka Čepíci 8667976 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 80 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 80 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 80 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 80 Kč
0160001 Tučný Jan 016 - Tučňáci OB 2131195 80 Kč
0170001 Kotulán Matěj 017 - Cirkus Čakovice 2073748 80 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 80 Kč
0180001 Bohuňková Veronika 018 - nejsem v klubu zapůjčit 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 80 Kč
0200001 Sotona Martin 020 - Mars 301182 80 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 80 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 80 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 80 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 80 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 80 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 80 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 80 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 80 Kč
0220001 Paulů Robert 022 - Běhám na vlastní triko 2135166 80 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 80 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 80 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 80 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 80 Kč
DKP7706 Kváča Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 2143360 80 Kč
0240002 Radka Týfová 024 - OK Viníci zapůjčit 120 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 80 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 80 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 80 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 80 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 80 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 80 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 80 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 80 Kč
SPC8853 Vosecká Veronika SPORTICUS team C 7210120 80 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 80 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 80 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 80 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 80 Kč
0290002 Kapoun Luděk 029 - neregistrovaný 2 zapůjčit 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 80 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
0300002 Kopecký Matyáš 030 - Dezorientovaní zapůjčit 120 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 80 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 80 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 80 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 80 Kč
0340001 Jurga Václav 034 - Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 80 Kč
0360001 Nováková Alice 036 - jdu náhodou kolem 1424646 80 Kč
0370001 Hrubá Veronika 037 - Šťastný Augustin 2080907 80 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 120 Kč
0240003 Lánská Markéta 024 - OK Viníci zapůjčit 160 Kč
0400001 Horáková Petra 040 - SKP RAPID Praha 2148253 120 Kč
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci 2144050 120 Kč
0420002 Daniel Hrstka 042 - neregistrovaná 52357 120 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko 8201285 120 Kč