Přihlášky závodu: SUDETY OPEN

pro kategorii: ČERNÁ

Datum:
31.08.2019
Místo konání:
Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Rájec u Tisé
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
KAS - KOB Kamenický Šenov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 400
Náhradníků: 100
(94)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0070001 Ročejdl Marek 007 - OBKamenice 995804 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI9400 Starosta Pavel Slavia Liberec orienteering C 8028880 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D6503 Mättig Torsten (GER) USV TU Dresden 9100265 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
71D6700 Lubs Alexander (GER) USV TU Dresden 8200267 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
0130001 Pecoldová Pavlína 013 - Cookies & Pancakes 8631588 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
0130002 Dvořáček Dan 013 - Cookies & Pancakes 8629750 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0140002 Matějka Lukáš 014 - Lokomotiva Teplice zapůjčit Ano Ano Ano Ano 860 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ne Ne Ano Ano 551 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
0150001 Distler Carl W. 015 - (GER) Berlin TSC 8657685 Ano Ano Ano Ano 878 Kč
0160001 Tourek Jan 016 - Česká Kamenice zapůjčit Ne Ano Ne Ne 269 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ne Ne Ano Ano 439 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ne Ne Ne Ano 200 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 Ano Ano Ne Ne 399 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano Ano 1002 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 Ne Ne Ano Ne 251 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ne Ne Ano Ano 501 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 Ne Ano Ano Ano 0 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 Ne Ne Ano Ano 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 Ne Ne Ano Ano 0 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 8019930 Ne Ano Ano Ano 0 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ano Ano Ano 0 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ne Ne Ano Ano 501 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 7202866 Ne Ne Ano Ano 501 Kč
19P Wojciech Pachnik (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ano Ano Ano Ano 660 Kč