Přihlášky závodu: SUDETY OPEN

pro kategorii: MODRÁ

Datum:
31.08.2019
Místo konání:
Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Rájec u Tisé
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
KAS - KOB Kamenický Šenov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 400
Náhradníků: 100
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 2080991 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 250020 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0050001 Borovičková Jana 005 - VSK ČVUT Fakulta Stavební Prahaa 888613 Ne Ne Ano Ano 330 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662286 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6101 Čermák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8288 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
BBM6350 Konečná Hana BETA URSUS Orienteering C 2124753 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 8606441 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín 7111213 Ne Ano Ano Ne 0 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano Ano 660 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 2059750 Ano Ano Ne Ne 330 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUL0702 Kroupa Jan KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ne Ne Ano Ano 400 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
0100001 Bláha Michal 010 - TJ LOKOMOTIVA Teplice 7202857 Ano Ne Ne Ne 165 Kč
0110001 Pavlová Petra 011 - TJ LOKOMOTIVA Teplice 7202886 Ano Ne Ne Ne 165 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
CHC8701 Vojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 Ano Ano Ano Ano 798 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ne Ne Ano Ano 399 Kč
0160002 Tourek Matěj 016 - Česká Kamenice 2120070 Ne Ano Ne Ne 219 Kč
0160003 Tourková Klára 016 - Česká Kamenice zapůjčit Ne Ano Ne Ne 269 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ne Ne Ano Ano 501 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ne Ne Ano Ano 501 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 Ne Ne Ano Ano 501 Kč
LDC9251 Kadlecová Daniela KOB Děčín C 7001408 Ne Ano Ano Ano 0 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 Ne Ano Ne Ano 0 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 Ne Ano Ne Ano 0 Kč