Přihlášky závodu: 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva

Datum:
29.05.2019
Místo konání:
Srub Gizela
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     H10     H10F     H12     H14     T3     T5     T5 ultimate     TF     Z1     Z2    
2.05 km, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 40 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 40 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 40 Kč
ROZ0953 Votavová Anežka OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 40 Kč
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 40 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 40 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 40 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 40 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086453 40 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 40 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 40 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 40 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
0380001 Exnerová Petra 038 - Radioklub OK1KYP Praha 2148136 40 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 40 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 40 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 40 Kč
DKP1059 Trnková Laura Oddíl OB Kotlářka C 2086458 40 Kč
1.95 km, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030002 Soukupová Viktorie 003 - OK1KYP 5507 40 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086464 40 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 40 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086468 40 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 40 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 40 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 40 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 40 Kč
PDY1251 Koštýřová Magda Běhej Poděbrady C zapůjčit 80 Kč
PDY1250 Koštýřová Marie Běhej Poděbrady C zapůjčit 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 2148142 40 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 2148173 40 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2075608 40 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 40 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 40 Kč
0380002 Pešková Simona 038 - Radioklub OK1KYP Praha 2148175 40 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 40 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 40 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 40 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
DKP1354 Burianová Vojtěška Oddíl OB Kotlářka C 2133893 60 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 60 Kč
2.48 km, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 40 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 40 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 40 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 40 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086459 40 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 40 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 40 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 40 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 40 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 40 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 40 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 40 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 2092422 40 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 40 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 40 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 40 Kč
KAM0755 Křečková Apolena OK Kamenice C 682648 40 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 40 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 40 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 40 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 40 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 40 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 40 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2103710 40 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 214189 40 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 40 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 40 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 40 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 60 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 60 Kč
DKP0865 Mušková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 336785 60 Kč
3.11 km, 10 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 40 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 40 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 40 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086470 40 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 40 Kč
0100002 Lorencová Agáta 010 - Kunratiský mufloní zapůjčit 80 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 40 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 40 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 40 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
CEP0650 Hutláková Adéla Čepíci 8667968 40 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 40 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka C 2148090 40 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 40 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 2061812 40 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka B 2129222 40 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 40 Kč
LBE0654 Velebová Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 52976 40 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice B 1417251 40 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 40 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2103749 40 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 40 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 40 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 40 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 40 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 40 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2127534 40 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 40 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 40 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 40 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 40 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 40 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 40 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 40 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 40 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 40 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 60 Kč
2.32 km, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 40 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2103761 40 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 40 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 40 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 40 Kč
KAM1003 Vít Benjamin Adam OK Kamenice C zapůjčit 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 40 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086463 40 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 40 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 40 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 40 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
DKP1007 Vyhlíd Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C 2086461 40 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 40 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 40 Kč
PGP1003 Hendrich Matyáš SK Praga C zapůjčit 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 40 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086460 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 40 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 40 Kč
DKP0915 Brodský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086452 40 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 40 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 40 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 40 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 40 Kč
RIC0902 Hofta Tobiáš OB Říčany C 2102779 40 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 40 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany C 2085578 40 Kč
SPC1101 Slavíček Martin SPORTICUS team C 7201206 40 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 40 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 40 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 40 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 40 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 40 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 40 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 60 Kč
1.95 km, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1009 Černý Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103743 40 Kč
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8667518 40 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 40 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 40 Kč
KPY0901 Vrzáček Jonáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 40 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086466 40 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 40 Kč
DKP1201 Halaška David Oddíl OB Kotlářka C 2086465 40 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 40 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 40 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 40 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 40 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 40 Kč
FSP1101 Šuster Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 40 Kč
0380004 Cink Kryštof 038 - Radioklub OK1KYP Praha 2148250 40 Kč
0380009 Hamouz Martin 038 - Radioklub OK1KYP Praha 2023950 40 Kč
0380010 Hamouz Ondřej 038 - Radioklub OK1KYP Praha 2023958 40 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 40 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 9200735 60 Kč
0480001 Janeček Tomáš 048 - SK Rover zapůjčit 100 Kč
2.88 km, 10 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 40 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 40 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 888632 40 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 2088207 40 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 40 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 40 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 40 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086455 40 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 40 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 40 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 40 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 40 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C 2148187 40 Kč
CEP0700 Cihla Tadeáš Čepíci 8667976 40 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 40 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 40 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8080817 40 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2092360 40 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 40 Kč
DKP0723 Málek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 2086457 40 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C zapůjčit 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 40 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 40 Kč
DKP0722 Konrád Filip Oddíl OB Kotlářka C 886251 40 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 40 Kč
DKP0720 Štůla Vincent Oddíl OB Kotlářka C 2086456 40 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 40 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 40 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 40 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 40 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 40 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 40 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 981803 40 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 40 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 2135175 40 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 40 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 40 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 40 Kč
ZVO0702 Maláček Antonín OB SK Zvole C 2031364 40 Kč
SOB0800 Němec Jaromír SOBSA C 53020 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 1452964 40 Kč
RIC0708 Glasnák Michal OB Říčany C zapůjčit 80 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 40 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 40 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 40 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 40 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 40 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 40 Kč
0380003 Dubec Matyáš 038 - Radioklub OK1KYP Praha 2148208 40 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 40 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 40 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 40 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 40 Kč
ZVO0804 Hamrle Jindřich OB SK Zvole C 2135187 40 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 80 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 60 Kč
3.55 km, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 40 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 40 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 40 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 40 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2086454 40 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C 2148153 40 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 40 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 40 Kč
DKP0512 Konrád Alex Oddíl OB Kotlářka C 2086469 40 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 40 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 40 Kč
CEP0602 Dlask Kašpar Čepíci 2801043 40 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 40 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 40 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 40 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 40 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 40 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C zapůjčit 80 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 40 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 40 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 40 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 2800343 40 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 40 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 40 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 40 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 40 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 40 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 40 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 40 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 40 Kč
0390002 Kapoun Luděk 039 - neregistrovaný 2 zapůjčit 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 887613 60 Kč
0470001 Rek Adam 047 - MFP 51835 60 Kč
3.37 km, 9 kontrol
(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 80 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 80 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
0050002 Polášková Pavlína 005 - Traged Team zapůjčit 120 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 80 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 80 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 80 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 80 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 80 Kč
0130001 Svítil Petr 013 - PetSvi 1450170 80 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 80 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 80 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 80 Kč
0150001 Budínská Linda 015 - GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 120 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 80 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 52316 80 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 80 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 80 Kč
DKP7950 Rybářová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 7142530 80 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 80 Kč
0190001 Janichová Magdalena 019 - nejsem v klubu zapůjčit 120 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 80 Kč
0200001 Siblíková Jana 020 - NEREG. 51365 80 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole B 2115679 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 80 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 80 Kč
0240001 Žufníčková Petra 024 - CIIRC 2057920 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 80 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 80 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 80 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 80 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 80 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 80 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 80 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 80 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 80 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 80 Kč
0320001 Cajthaml Jiří 032 - Neregistrovaný zapůjčit 120 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 80 Kč
0330001 Tůmová Věra 033 - nejsem člankou klubu zapůjčit 120 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 80 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 80 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 80 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 80 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 80 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 80 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 80 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 80 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 80 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 80 Kč
RIC7651 Lazarova Pavla OB Říčany C 2085572 80 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 80 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 80 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 80 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 80 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 80 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 80 Kč
0380005 Švandová Lenka 038 - Radioklub OK1KYP Praha 53784 80 Kč
0380006 Voráčková Eliška 038 - Radioklub OK1KYP Praha 53718 80 Kč
0390001 Kapoun Luděk 039 - neregistrovaný 2 zapůjčit 120 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 80 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 80 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 80 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 80 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 80 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 80 Kč
ZVO7403 Hamrle Jindřich OB SK Zvole C 2135186 80 Kč
DKP8859 Bauerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9887 80 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 150 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 150 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 150 Kč
0500001 Rezek Petr 050 - Kona Cycling Point zapůjčit 190 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 150 Kč
0530001 Kotulán Matěj 053 - Cirkus Čakovice 2073748 150 Kč
5.29 km, 13 kontrol
(130)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 7090485 80 Kč
0020001 Šlapáková Míša 002 - GC 2111770 80 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
0030001 Soukupová Leona 003 - OK1KYP 53712 80 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 80 Kč
0040001 Horáková Petra 004 - SKP RAPID Praha zapůjčit 120 Kč
0050001 Slovák Tomáš 005 - Traged Team 2023965 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 80 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 80 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
0090001 Fröhlich Martin 009 - Bludní tuleni 7300471 80 Kč
0090002 Blažková Kristina 009 - Bludní tuleni 7300472 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 80 Kč
0110001 Kadlec Zdeněk 011 - SportObchod zapůjčit 120 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 80 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 80 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 80 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 80 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 80 Kč
0120001 Němec Tomáš 012 - OK SUDOP 8515 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 80 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 80 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 80 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 80 Kč
0140001 Motýl Jiří 014 - Motýl 416151 80 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 80 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 80 Kč
0160001 Bulva Radek 016 - NRG zapůjčit 120 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 80 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 80 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 80 Kč
0150002 Kosíková Eliška 015 - GJN Borci větrem ošlehaní 9101185 80 Kč
0170001 Votípka Václav 017 - Leveris zapůjčit 120 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 80 Kč
0170002 Sláma Jiří 017 - Leveris 2111779 80 Kč
0170003 Valerián Martin 017 - Leveris zapůjčit 120 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 80 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 80 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 80 Kč
0150003 Kropáč Dalibor Jiří 015 - GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 120 Kč
0170004 Voves Ondřej 017 - Leveris zapůjčit 120 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 80 Kč
0170005 Kos Miroslav 017 - Leveris zapůjčit 120 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 80 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 80 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 80 Kč
0210001 Šlapáková Libuše 021 - GC 09447 80 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 80 Kč
0170006 Villaris Vojtěch 017 - Leveris zapůjčit 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 80 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 80 Kč
0170007 Slámová Ester 017 - Leveris 2111819 80 Kč
0250001 Beranová Jana 025 - ION Group 2135167 80 Kč
0260001 Kovář Libor 026 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 120 Kč
0280001 Buchtová Iva 028 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 120 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 80 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 80 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 80 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 80 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 80 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 80 Kč
0300001 Štembera Petr 030 - Trosečníci 1420730 80 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 53025 80 Kč
SOB0400 Němec Marek SOBSA C 2125316 80 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 80 Kč
HCE9850 Černá Kateřina TJ Hostivice C 2108910 80 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 80 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 80 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 80 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 80 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 80 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 80 Kč
0340001 Pecoldová Pavlína 034 - Cookies & Pancakes 8631588 80 Kč
0340002 Dvořáček Dan 034 - Cookies & Pancakes 8629750 80 Kč
0360001 Veselý Vojtěch 036 - Neregistrovaný zapůjčit 120 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 80 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 80 Kč
RIC7353 Riegelová Gabriela OB Říčany C 2096262 80 Kč
RIC0252 Riegelová Kateřina OB Říčany C 2112755 80 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 80 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 80 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 80 Kč
0380007 Šafář Matěj 038 - Radioklub OK1KYP Praha 1424647 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 80 Kč
0410001 Nováková Alice 041 - jdu náhodou kolem 1424646 80 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha C 2148167 80 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 80 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 80 Kč
MFP7300 Glasnák Vladimír Matfyz Praha C 247339 80 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 80 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 80 Kč
0420001 Buňata Tomáš 042 - 1 2113499 80 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 80 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 80 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 150 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 150 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 150 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 150 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
0580001 Mrzena Jan 058 - --- zapůjčit 190 Kč
0560001 Dymáková Iva 056 - není 2106876 150 Kč
0590001 Vojtěchovský Martin 059 - Dezorientovaní zapůjčit 190 Kč
0600001 Horáková Jana 060 - N/A 7207624 150 Kč
5.29 km, 13 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 80 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 80 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 2131197 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 80 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 80 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 80 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 80 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 80 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 80 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 80 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 80 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 80 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 80 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 80 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 80 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 80 Kč
0180001 Holec Jakub 018 - Ekonom Praha Outdoor 1409876 80 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 80 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 80 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 80 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 80 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 80 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 80 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 80 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 80 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 80 Kč
0370001 Kubat Petr 037 - Neregistrovany 2115731 80 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 80 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 888643 80 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 80 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 80 Kč
0430001 Vahalová Petra 043 - VŠSK MFF UK 301409 80 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 2134256 80 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 150 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 150 Kč
1.95 km, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 40 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 500556 40 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 40 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 40 Kč
0220001 Proxová Veronika 022 - Proxovi 2115715 40 Kč
0290001 Košárková Aneta 029 - 0 8656668 40 Kč
PGP1350 Řepková Ema SK Praga C 2148115 40 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 40 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 517704 40 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 40 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 40 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 40 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 40 Kč
DKL8450 Salgueiro Eva KOB Kladno C 515029 40 Kč
0380008 Zusková Jana 038 - Radioklub OK1KYP Praha 2134310 40 Kč
FYD1300 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant 2134263 40 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 9180967 40 Kč
DKP1505 Frolov Roman Oddíl OB Kotlářka 887925 40 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 60 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 60 Kč
0480002 Janečková Eliška 048 - SK Rover zapůjčit 100 Kč
PGP1351 Přibíková Lucie SK Praga C 682331 60 Kč
0550001 Turek Jonáš 055 - Jonáš jde zkusit OB 8564 60 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 60 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 60 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 40 Kč
BZP1550 Svítilová Veronika Báječné ženy v orientačním běhu C 2131197 40 Kč
LBE1549 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 40 Kč
ZVO1153 Kolářová Alena OB SK Zvole C 2127539 40 Kč
0230001 Svoboda Filip 023 - Svobodovi zapůjčit 80 Kč
SZP1150 Lacigová Antonie TJ Slovan Praha Zdravotník 2111768 40 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 2115070 40 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 40 Kč
RIC1005 Stoklasa Štěpán OB Říčany C 2096252 40 Kč
SPC1359 Kernerová Michaela SPORTICUS team C 8033200 40 Kč
CEP1302 Černý Ota Čepíci C 40 Kč
CEP1500 Černý Vít Čepíci C 40 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 40 Kč
0400001 Votoček Matyáš 040 - Bez klubu 123456 40 Kč
SZP0902 Šimeček Adam TJ Slovan Praha Zdravotník 40 Kč
SZP0950 Kuiper Jana Simona TJ Slovan Praha Zdravotník 40 Kč
SZP0951 Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotník 40 Kč
DKP1601 Bauer Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
DKP1801 Bauer Martin Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
0510001 Plešek Denis 051 - - zapůjčit 100 Kč
0540001 Posch Jaroslav 054 - X 886822 60 Kč
0570001 Nezveda David 057 - Malí draci 53191 60 Kč
0570002 Nezvedová Terezka 057 - Malí draci 232264 60 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Eliáš Vojta 001 - Na Kopci 2134300 40 Kč
CEP0250 Havelková Barbora Čepíci 40 Kč
CEP0450 Hanzalová Aneta Čepíci 40 Kč
CEP0451 Dobrovolná Radka Čepíci 40 Kč
0100001 Lorenc Vaclav 010 - Kunratiský mufloní zapůjčit 80 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 40 Kč
CEP0601 Mozer Mikuláš Čepíci 40 Kč
ZVO0608 Jedlička Jan OB SK Zvole C 2019240 40 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 40 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 40 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 40 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 2133897 40 Kč
DKP0410 Kovařík Matěj Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
0520001 Lindová Veronika 052 - N/A zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 616, vklad: 39230 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.