Přihlášky závodu: 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD

Datum:
15.05.2019
Místo konání:
Praha-Nebušice
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     H10     H10F     H12     H14     T1     T2     T3     T4U     TF    
1.96 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 40 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086461 40 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086453 40 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 40 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 40 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 40 Kč
ROZ0953 Votavová Anežka OK Roztoky C 7209448 40 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
RIC0951 Bogarová Marie OB Říčany C 2127566 40 Kč
RIC1050 Radková Eliška OB Říčany C 2096257 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 40 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová Alena OK Roztoky C 40 Kč
1.71 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086460 40 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086465 40 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086463 40 Kč
DKP0955 Moravcová Anežka Oddíl OB Kotlářka C 888632 40 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 40 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 40 Kč
DKP1254 Hrzinová Adéla Oddíl OB Kotlářka C 232424 40 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 40 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 40 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 40 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 40 Kč
2.28 km, 10 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 40 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 40 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 40 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 214189 40 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 40 Kč
TAP0857 Čížková Kristýna KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 2092422 40 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 40 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 40 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086456 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 40 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 40 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 40 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 40 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 40 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 40 Kč
KAM0755 Křečková Apolena OK Kamenice C 682648 40 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 40 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 40 Kč
TAP0753 Dědková Brigita KOB Tretra Praha C 2067986 40 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 40 Kč
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 336741 40 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 40 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 40 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 40 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 40 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2112766 40 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 40 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 2073692 40 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 40 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 40 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 40 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 40 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 40 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 40 Kč
2.81 km, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 40 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 40 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2103743 40 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 40 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 981846 40 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 40 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 40 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 40 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice B 1417251 40 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 40 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 40 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 40 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 40 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka C 2148090 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
LBE0652 Straková Ester TJ Lokomotiva Beroun C 981802 40 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 40 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 40 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 40 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2127534 40 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 40 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 40 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 40 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2075608 40 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 40 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 40 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 40 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 40 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 40 Kč
1.95 km, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086468 40 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 40 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086459 40 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 40 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 40 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 40 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 40 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 40 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 40 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 40 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 40 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 40 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 40 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 40 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 40 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 40 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 40 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 40 Kč
TAP0910 Dědek Kamil KOB Tretra Praha C 361961 40 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 40 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 40 Kč
RIC0902 Hofta Tobiáš OB Říčany C 2102779 40 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany C 2085578 40 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 40 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 40 Kč
1.71 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8667518 40 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086464 40 Kč
DKP1007 Vyhlíd Tobiáš Oddíl OB Kotlářka C 2086470 40 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 40 Kč
DKP0915 Brodský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086458 40 Kč
KPY0902 Karel Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52678 40 Kč
DKP1009 Černý Michal Oddíl OB Kotlářka C 2086469 40 Kč
KPY0901 Vrzáček Jonáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 40 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 40 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 40 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 40 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 428233 40 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428204 40 Kč
RIC1004 Černý Martin OB Říčany C 2096260 40 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 40 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 40 Kč
2.37 km, 9 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 40 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 2088207 40 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 40 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 40 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 40 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2086467 40 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 40 Kč
DKP0722 Konrád Filip Oddíl OB Kotlářka C 886251 40 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 40 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 40 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 40 Kč
DKP0723 Málek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 2086455 40 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 40 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2092360 40 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 40 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 40 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 40 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086454 40 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 40 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 40 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 40 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 40 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 40 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52317 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 1452964 40 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 40 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 40 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 40 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 40 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 40 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 40 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 40 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 40 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 40 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 981803 40 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 40 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 40 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 40 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2090852 40 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 40 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 40 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 40 Kč
2.93 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 40 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 40 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 40 Kč
DKP0512 Konrád Alex Oddíl OB Kotlářka C 2103749 40 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 40 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 40 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 40 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 40 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103761 40 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 40 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 40 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 40 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 2800343 40 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 40 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 40 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 40 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 40 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 40 Kč
ROZ0505 Mašát David OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 40 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 40 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 40 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 40 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 40 Kč
ROZ0604 Měchura Matěj OK Roztoky C 40 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 40 Kč
1.94 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 100 Kč
0090001 Rezková Magdalena 009 - Petřiny 2106739 100 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 100 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 52316 100 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 100 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 100 Kč
TAP7951 Dědková Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha zapůjčit 140 Kč
0250002 Píšová Jitka 025 - NRG 2035170 100 Kč
2.23 km, 11 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
0030002 Kristina Blažková 003 - Bludní tuleni 7300472 100 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 100 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha 2134292 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 100 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 100 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 100 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 100 Kč
DKP0411 Šich Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086466 100 Kč
DKP8859 Bauerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9887 100 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
0180001 Horáková Petra 018 - SKP RAPID Praha zapůjčit 140 Kč
0190001 Paulů Robert 019 - Běhám na vlastní triko 0 100 Kč
0230001 Kotulán Matěj 023 - Cirkus Čakovice 2073748 100 Kč
0230002 Kotulán Jiří 023 - Cirkus Čakovice 2099493 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
RIC7751 Hofta Marta OB Říčany C 2127592 100 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 100 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 2133897 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha 2087687 100 Kč
0260001 Mušková Diana 026 - OB Kotlářka zapůjčit 140 Kč
4.96 km, 15 kontrol
(126)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
0010001 Šlapáková Míša 001 - GC 2111770 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 100 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 100 Kč
0030001 Fröhlich Martin 003 - Bludní tuleni 7300471 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
0040001 Janichová Magdalena 004 - nejsem v klubu zapůjčit 140 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 100 Kč
0050001 Pecoldová Pavlína 005 - Cookies & Pancakes 8631588 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 100 Kč
0060001 Hönigová Iva 006 - Špekouni zapůjčit 140 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 100 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 100 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 100 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 100 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 100 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 100 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
0110001 Votípka Václav 011 - Leveris zapůjčit 140 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 100 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 100 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
0120001 Kapoun Luděk 012 - neregistrovaný 2 zapůjčit 140 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 100 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 100 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 100 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 100 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 100 Kč
0130001 Šlapáková Libuše 013 - GC 09447 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 100 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 100 Kč
0140001 Soukupová Leona 014 - OK1KYP 53712 100 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 100 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 2131197 100 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 100 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 100 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
0160001 Kubat Petr 016 - Neregistrovany 2115731 100 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 100 Kč
0170001 Vojtěchovský Martin 017 - Dezorientovaní zapůjčit 140 Kč
0170002 Kopecký Matyáš 017 - Dezorientovaní zapůjčit 140 Kč
0110002 Peloušek Jiří 011 - Leveris zapůjčit 140 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
0110003 Valerián Martin 011 - Leveris zapůjčit 140 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
0200001 Štěpová Dana 020 - Neregistrovaní Štěpovi 2099486 100 Kč
0210001 Slovák Tomáš 021 - Traged Team 2023965 100 Kč
0220001 Horáková Jana 022 - N/A 7207624 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
0240001 Kopecká Štěpánka 024 - Štěpánka 416340 100 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 100 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 100 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 100 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 100 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 100 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 2134256 100 Kč
0250001 Bulva Radek 025 - NRG 2051513 100 Kč
0250004 Vobořilová Markéta 025 - NRG 301198 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
4.90 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 100 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C zapůjčit 140 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 100 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 100 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 100 Kč
RIC0252 Riegelová Kateřina OB Říčany C 2112755 100 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 100 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 2051945 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 100 Kč
0250003 Vaněk Tomáš 025 - NRG 8667986 100 Kč
1.71 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Beranová Zuzana 002 - DDM Praha 6 2135167 40 Kč
0020002 Beranová Michaela 002 - DDM Praha 6 2086451 40 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 40 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 40 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 51541 40 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 40 Kč
0150001 Proxová Veronika 015 - Proxovi 2115715 40 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 40 Kč
FYD1300 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant 2134263 40 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 40 Kč
0190002 Paulů Max 019 - Běhám na vlastní triko 0 40 Kč
KAM0955 Slabá Veronika OK Kamenice C 2067243 40 Kč
celkem přihlášených: 441, vklad: 31280 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.