Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
3.50 km, 15 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 80 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 80 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 80 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 80 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
0130001 Munzarová Klára 013 - OBR 2032160 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 80 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 80 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 80 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 80 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 80 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 80 Kč
STH1152 Fischerová Tereza SK Studenec C 2144185 80 Kč
2.34 km, 20 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 80 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 80 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín 2115012 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
HJL1150 Bláhová Klára Sokol Horní Jelení C 2126356 80 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 2148069 80 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 80 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 80 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 8109335 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 80 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8663131 80 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 80 Kč
3.00 km, 25 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0855 Šišková Andrea OK Jilemnice C 425595 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 426308 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 80 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 8003654 80 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C 2419861 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 80 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 80 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 80 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8109392 80 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 8109429 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8109379 80 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 80 Kč
2.34 km, 20 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 80 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 80 Kč
VRL0958 Movchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 80 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C 2148056 80 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 80 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 80 Kč
3.42 km, 30 m, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 80 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 80 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 80 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 8515512 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680392 80 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 80 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 405952 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 80 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 80 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 80 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 2102084 80 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 80 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 80 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 80 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 80 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 80 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 80 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 80 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 80 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 80 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 80 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 80 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 80 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 80 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 80 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 80 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 80 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 80 Kč
2.60 km, 20 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 80 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 80 Kč
VRL0754 Martínková Viola OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
ZAM0751 Bryscejnová Marieta OB TJ Sokol Žamberk 2075607 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 80 Kč
PHK0665 Kračmarová Anna OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 80 Kč
4.10 km, 35 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 110 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 110 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 110 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 110 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 110 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 110 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 110 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 110 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 110 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 110 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 110 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8663114 110 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 110 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 8007192 110 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 110 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 110 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 110 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 110 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 110 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 110 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 110 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 8033235 110 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 110 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 110 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 110 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 110 Kč
4.46 km, 40 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 110 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 110 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 110 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 9284 110 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 110 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 110 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 110 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 110 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 110 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 110 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 110 Kč
4.46 km, 40 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 8320290 110 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 8013845 110 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 110 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 110 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 110 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 8033223 110 Kč
5.39 km, 45 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 110 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 110 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 110 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 110 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 110 Kč
0060002 Myslivcová Pavla 006 - Neregistrovaný 2051524 110 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 110 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 110 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 110 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 110 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 110 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 110 Kč
SHK8753 Dubrovská Veronika OK Slavia Hradec Králové C 9182 110 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 110 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 110 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 110 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 110 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 110 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 110 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 110 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 110 Kč
3.94 km, 35 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 110 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 110 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 110 Kč
4.61 km, 40 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 110 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 110 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 110 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 502086 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 110 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 110 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8667992 110 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 110 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 110 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 110 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 110 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 110 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 110 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 110 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 110 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 110 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 110 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 110 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 110 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 110 Kč
3.90 km, 35 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 110 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 110 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 110 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 110 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 110 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
ZAM8252 Svejštilová Radka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 110 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 110 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 110 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 110 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 110 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 110 Kč
4.51 km, 40 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 110 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 110 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 110 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 110 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 110 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 110 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 110 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 110 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 110 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 110 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 110 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 110 Kč
4.00 km, 35 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 110 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 2000571 110 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 110 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 110 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 110 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 110 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 110 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 110 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 110 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 110 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 110 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 110 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 110 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 110 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 110 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 110 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 110 Kč
3.92 km, 35 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 110 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 110 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 110 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 110 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 110 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 110 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 110 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 110 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 110 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 110 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 110 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 110 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 110 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 110 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
3.02 km, 25 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Lenka Zelenková 002 - Zelenkovi 9920924 110 Kč
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 110 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 110 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 110 Kč
3.02 km, 25 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 80 Kč
3.50 km, 15 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 80 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
HJL1300 Bláha Štěpán Sokol Horní Jelení C 9103 80 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 80 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
0130002 Munzar Petr 013 - OBR 2125322 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 80 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 80 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 80 Kč
2.46 km, 20 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 80 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 8656702 80 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 04275 80 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 80 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 80 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 80 Kč
0100002 Procházka Ondřej 010 - Tatrmani 0 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 80 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 80 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 80 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 420437 80 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 80 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 80 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
LPU1009 Mrva Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 80 Kč
3.18 km, 25 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8028803 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 80 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 80 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 80 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8226395 80 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 80 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 80 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 80 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 2113079 80 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 80 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2039815 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 80 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109402 80 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 80 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 8109427 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
2.46 km, 20 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 80 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 80 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 80 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 80 Kč
3.82 km, 35 m, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 80 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 80 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové B 224911 80 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 80 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 80 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 80 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 80 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 80 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C 2029188 80 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 80 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 80 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 80 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001920 80 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 80 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 80 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 80 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 8014543 80 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 80 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 80 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 80 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 80 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 80 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 80 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 80 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 80 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 80 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 80 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 80 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 80 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
3.08 km, 25 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 80 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 80 Kč
4.80 km, 45 m, 15 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 110 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 8000239 110 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 110 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 110 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 110 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2106740 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 110 Kč
0050002 Čičovský Daniel 005 - OK Lejšovka 2420027 110 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 110 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 110 Kč
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2134343 110 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 110 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 110 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 110 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 110 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 110 Kč
PHK0507 Novák Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2000583 110 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 110 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 110 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 110 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 110 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 110 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 110 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 110 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 110 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 110 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 110 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 110 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 110 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 110 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 110 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 110 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 110 Kč
5.39 km, 45 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 110 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 110 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 110 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 110 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 110 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 110 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656535 110 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 110 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 110 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 110 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 110 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 110 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109305 110 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 110 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2078473 110 Kč
5.39 km, 45 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 110 Kč
6.45 km, 50 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 110 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 110 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 110 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 110 Kč
STE9900 Šklíba Michal SK SKI-OB Šternberk C 7201758 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 110 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 110 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 110 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 110 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
0060001 Důrek Milan 006 - Neregistrovaný 1417129 110 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 110 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí C 2085646 110 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 110 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 110 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670742 110 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 110 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 110 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 110 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 110 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 110 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 110 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 110 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 110 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 110 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 110 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 110 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 110 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové C 224890 110 Kč
5.42 km, 45 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 110 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 110 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 110 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 110 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 110 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 110 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 110 Kč
5.42 km, 45 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 110 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 110 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 8226379 110 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 110 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 110 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8670498 110 Kč
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení C 8226314 110 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 110 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 110 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 110 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 110 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 110 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 110 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 110 Kč
5.10 km, 45 m, 16 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 110 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 110 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 110 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 110 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 110 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 110 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 110 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 110 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 110 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 110 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 110 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 110 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 110 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 110 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
5.47 km, 45 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 110 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 110 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 110 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 110 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 110 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 110 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 110 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 110 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 110 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 110 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 110 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 8680422 110 Kč
4.97 km, 45 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 110 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 110 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 110 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 110 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 110 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144103 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 110 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 110 Kč
ZAM6802 Vrba Josef OB TJ Sokol Žamberk C 603878373 110 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 110 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 110 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 110 Kč
HOR7100 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice C 2102559 110 Kč
4.46 km, 40 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 110 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 110 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 110 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 110 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 110 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 110 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 110 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
3.94 km, 35 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 110 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
0050001 Čičovský Jiří 005 - OK Lejšovka 2420025 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 110 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 110 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 110 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 110 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 110 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 110 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 110 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 110 Kč
4.00 km, 35 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
3.92 km, 35 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
3.02 km, 25 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
3.50 km, 15 m, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 80 Kč
SJC1302 Ticháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 80 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 80 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 80 Kč
PHK1452 Jiranová Veronika OK 99 Hradec Králové C 7209426 80 Kč
HJL1550 Bláhová Edita Sokol Horní Jelení C 9145 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 80 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 80 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 80 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 2080944 80 Kč
0110001 Hrušová Kateřina 011 - Vysoká nad Labem 434594 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9593 80 Kč
VAM8450 Klapalová Michaela OB Vamberk C 981834 80 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN0751 Daňková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí C 09744 80 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208202 80 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 80 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 51781 80 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 80 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 80 Kč
STH1302 Fischer Pavel SK Studenec C 80 Kč
3.30 km, 30 m, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 80 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 80 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
0070001 Věříšová Lenka 007 - Věříšovi 2129221 80 Kč
0070002 Věříšová Lucie 007 - Věříšovi 2075646 80 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
0080001 Korbelová Petra 008 - Korbelovi 2419927 80 Kč
0090001 Horák Pavel 009 - PH 2088722 80 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk 2056289 80 Kč
0120001 Zamouřil Jáchym 012 - RajP 2102586 80 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
0130003 Munzar Petr 013 - OBR 232608 80 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 80 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK9999 Štefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové 2095932 80 Kč
LPU2222 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 51128 80 Kč
LPU7254 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 51130 80 Kč
LPU7963 Kay Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2001986 80 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 80 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 80 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 80 Kč
LPU7561 Lacinová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 515072 80 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 80 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 80 Kč
5.99 km, 45 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Jireš František 002 - Zelenkovi 301639 110 Kč
0030001 Teplý Lukáš 003 - Vrchlabí (neregistrovaný) zapůjčit 110 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
0040001 Zelenka Martin 004 - Zelenkovi 886259 110 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 8662364 110 Kč
JIL7002 Chrz Martin OK Jilemnice C 8680342 110 Kč
0100001 Procházka Martin 010 - Tatrmani 0 110 Kč
0140001 Pinkas Jan 014 - Červená Voda zapůjčit 110 Kč
0150001 Bořkovec Jan 015 - Bořkovcovi 1450161 110 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 110 Kč
celkem přihlášených: 782, vklad: 75820 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.