Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D12C

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
3.00 km, 25 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0855 Šišková Andrea OK Jilemnice C 425595 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 426308 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 80 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 8003654 80 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C 2419861 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 80 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 80 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 80 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8109392 80 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 8109429 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8109379 80 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 80 Kč