Přihlášky závodu: Večerník Praha

Datum:
22.12.2019
Místo konání:
Praha-Stodůlky a možná ještě někde jinde
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
A    
(195)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 50 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 50 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 53567 50 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 50 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 50 Kč
0010001 Čáp Pavel 001 - Nechutná společnost 8116700 50 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 50 Kč
0020001 Vaníček Tomáš 002 - SK Líšná 232892 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 50 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 50 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný C 442871 50 Kč
0030001 Pangrácová Marie 003 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 50 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky B 2085006 50 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 50 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 50 Kč
0040001 Pecoldová Pavlína 004 - Cookies & Pancakes 8066680 50 Kč
0040002 Dvořáček Dan 004 - Cookies & Pancakes 8629750 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 50 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 50 Kč
0050001 Urban Hynek 005 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 50 Kč
0060001 Pangrácová Anna 006 - SK SKIVELO 8518315 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 50 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
0070001 Zachová Lucie 007 - - 53774 50 Kč
0070002 Zach Jaroslav 007 - - 8013 50 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 50 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 50 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 50 Kč
0080001 Klíma Kamil 008 - SK Olympia Praha SPS 8667960 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 50 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 50 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 50 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 50 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 50 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 50 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 50 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 50 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 50 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 50 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 50 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 8033201 50 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 50 Kč
0100001 Bouška Zdeněk 010 - - 8666869 50 Kč
0110001 Trojan Karel 011 - - 8007187 50 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 50 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 50 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 50 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 50 Kč
0120001 Jeffer 012 - Jeffer 2113501 50 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 2083401 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 50 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 50 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 50 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 50 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 50 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 50 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 50 Kč
0130001 Fučík Martin 013 - NER1985 zapůjčit 70 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 50 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 50 Kč
0140001 Slabý Jiří 014 - Ta dá! 1418094 50 Kč
0140002 Stejskalová Tereza 014 - Ta dá! zapůjčit 70 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 50 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 50 Kč
0150001 Jeřábek Petr 015 - OK Bor 8439 50 Kč
0150002 Jeřábková Tereza 015 - OK Bor 8438 50 Kč
0150003 Jeřábková Ema 015 - OK Bor 1333177 50 Kč
0150004 Jeřábková Nina 015 - OK Bor 1333269 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 50 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 50 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 50 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 50 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 50 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 50 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 50 Kč
0020002 Hessler Martin 002 - SK Líšná zapůjčit 70 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 2092423 50 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
0160001 Soukupová Leona 016 - OK1KYP 53712 50 Kč
0160002 Skřivanová Dagmar 016 - OK1KYP 8093 50 Kč
0160003 Zusková Ilona 016 - OK1KYP 2134310 50 Kč
0170001 Pelikán Michal 017 - Dupající funící 682617 50 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 50 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 50 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 50 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 50 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 50 Kč
0180001 Bravený Vít 018 - xxx 51632 50 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 50 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 50 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 50 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 50 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 1459070 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 50 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
0190001 Ondráček Vladimír 019 - Ondráček 887640 50 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 50 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 50 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 50 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 50 Kč
0200001 Marcinek Daniel 020 - VŠAK zapůjčit 70 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 50 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 50 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 50 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 50 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 50 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 50 Kč
0210001 Plašil Ondřej 021 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 50 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 50 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 50 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 50 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 50 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 50 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 2134349 50 Kč
0220001 Barešová Jitka 022 - Opět na Zelí zapůjčit 70 Kč
0220002 Strnad Zelí Jakub 022 - Opět na Zelí zapůjčit 70 Kč
ROU0953 Pavlinská Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 50 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 50 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 50 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 50 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 50 Kč
0230001 Čiháková Johana 023 - - 232179 50 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 50 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 50 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 1407428 50 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 50 Kč
0250001 Vít Jakub 025 - Cykloservis Petr zapůjčit 70 Kč
0250002 Troha Tinkara 025 - Cykloservis Petr zapůjčit 70 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 50 Kč
BZP8850 Stránská Michaela Báječné ženy v orientačním běhu C 2112757 50 Kč
0260001 Nehasil Petr 026 - Petr Nehasil zapůjčit 70 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 50 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 50 Kč
0270001 Vahalová Petra 027 - Petra Vahalová 301409 50 Kč
celkem přihlášených: 195, vklad: 9930 Kč