Logo

Přihlášky závodu: O-liga #7

Datum:
13.08.2019
Místo konání:
Praha - Zbraslav
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     AU     B     BU     C    

A

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 7000412 80 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 80 Kč
0020001 Gyárfás Petr 002 - Žádný zapůjčit 80 Kč
0030001 Janulynas Audrius 003 - (LTU) OK Javonis 8004015 80 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 80 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 80 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 80 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
0050001 Beran Jakub 005 - Tempo 7209367 80 Kč
0060001 Stěpanov Ilja 006 - zadny zapůjčit 80 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 80 Kč
0070001 Schwartzman Alex 007 - bez klubu zapůjčit 80 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 80 Kč
0080001 Dneboský František 008 - OK Vršovice 7200582 80 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2040592 80 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 80 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 80 Kč
0100001 Shtempelyuk Roman 010 - Nemám zapůjčit 80 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 80 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 80 Kč

AU

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 80 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč

B

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team C 8028881 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
0040001 Klíma Kamil 004 - SK Olympia Praha SPS 8667960 80 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 80 Kč
0090001 Pangrácová Anna 009 - SK SKIVELO 2103250 80 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 80 Kč
0120001 Zusková Ilona 012 - Radioklub OK1KYP 53786 80 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 80 Kč
0130001 Pangrácová Marie 013 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 80 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 80 Kč

BU

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 80 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 80 Kč

C

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 80 Kč
0110001 Sluneckova Veronika 011 - nejsem clenem klubu zapůjčit 80 Kč
0120002 Zusková Jana 012 - Radioklub OK1KYP 2134310 80 Kč
celkem přihlášených: 56, vklad: 4480 Kč