Přihlášky závodu: O-liga #8

Datum:
20.08.2019
Místo konání:
Praha - Háje
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     AU     B     BU     C    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 80 Kč
0010001 Gyárfás Petr 001 - Žádný zapůjčit 80 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 80 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 80 Kč
0070001 Beran Jakub 007 - Tempo 7209367 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 80 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 80 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 80 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 80 Kč
0080001 Stěpanov Ilja 008 - zadny zapůjčit 80 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 80 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 80 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 80 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 80 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 80 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 80 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady C 2102789 80 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 80 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 80 Kč
0030001 Klíma Kamil 003 - SK Olympia Praha SPS 8667960 80 Kč
0040001 Bártová Veronika 004 - - zapůjčit 80 Kč
0040002 Budková Kristyna 004 - - zapůjčit 80 Kč
0050001 Utikalová Karoline 005 - - zapůjčit 80 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 80 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 80 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 80 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 80 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 80 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 80 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
0020001 Sluneckova Veronika 002 - nejsem clenem klubu zapůjčit 80 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 80 Kč
BZP8851 Suková Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2144086 80 Kč
DCH7951 Pechačová Kateřina Radioelektronika Cheb C 8072 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 80 Kč
celkem přihlášených: 64, vklad: 5120 Kč