Přihlášky závodu: O-liga #9

Datum:
27.08.2019
Místo konání:
Praha - Klánovice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     AU     B     BU     C    
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 7090485 80 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 80 Kč
0010001 Beran Jakub 001 - Tempo 7209367 80 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 80 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 80 Kč
0040001 Gyárfás Petr 004 - Žádný zapůjčit 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
0050001 Klíma Kamil 005 - SK Olympia Praha SPS 8667960 80 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 80 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 80 Kč
0070001 Silovský Tomáš 007 - Říčany 8667534 80 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 80 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 80 Kč
0100001 Stěpanov Ilja 010 - zadny zapůjčit 80 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 7000412 80 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 80 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 80 Kč
PGP9807 Semerád Antonín SK Praga C 8632138 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 80 Kč
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady C 2102789 80 Kč
BZP8851 Suková Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2144086 80 Kč
0020001 Kollinger Milan 002 - T-MAPY 9897969 80 Kč
0030001 Šubrtová Anna 003 - Tmapy 8979 80 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 80 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 80 Kč
PDY0200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148193 80 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 80 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 80 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 80 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 80 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 80 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 7201195 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 80 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team C 8028881 80 Kč
PDY7250 Dudková Lada Běhej Poděbrady C 2148254 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
0060001 Pangrácová Marie 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 80 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 80 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 80 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 80 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 80 Kč
0080001 Rejmon Jan 008 - 3+ zapůjčit 80 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C 515056 80 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 80 Kč
0090001 Zusková Ilona 009 - ČHMÚ 2134310 80 Kč
0090002 Němec Luboš 009 - ČHMÚ 53786 80 Kč
PDY0502 Dudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 80 Kč
celkem přihlášených: 76, vklad: 6080 Kč