Přihlášky závodu: O-liga #11

Datum:
10.09.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     AU     B     BU     C    
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Bouška Zdeněk 001 - - 8666869 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
0050001 Pecoldová Pavlína 005 - Cookies & Pancakes 8631588 80 Kč
0050002 Dvořáček Dan 005 - Cookies & Pancakes 8629750 80 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 80 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 80 Kč
0070001 Stěpanov Ilja 007 - zadny 8109367 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 80 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 2051945 80 Kč
0080001 Šubrtová Anna 008 - T-MAPY 8979 80 Kč
0090001 Kollinger Milan 009 - T-MAPY 9897969 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 80 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 80 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 80 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team C 8028881 80 Kč
0030001 Klíma Kamil 003 - SK Olympia Praha SPS 8667960 80 Kč
0030002 Uhrín Štefan 003 - SK Olympia Praha SPS 2104589 80 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 80 Kč
0060001 Dneboský František 006 - OK Vršovice 7200582 80 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 80 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 80 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 80 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 80 Kč
0100001 Vaněk Martin 010 - TJ Stodůlky Praha 8516 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Pangrácová Marie 004 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 80 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 80 Kč
0020001 Sluneckova Veronika 002 - nejsem clenem klubu zapůjčit 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
0060002 Dana Kazdová 006 - OK Vršovice 51349 80 Kč
DCH7951 Pechačová Kateřina Radioelektronika Cheb C 8072 80 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 80 Kč
celkem přihlášených: 52, vklad: 4160 Kč