Logo

Přihlášky závodu: Podvečerní O-běh Folimankou

Datum:
26.09.2019
Místo konání:
Sportovní hala USK Folimanka, Praha 2
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kluby:
999     ADA     ASU     CEP     DCH     DKL     DKP     DLP     DOB     EKP     FSP     KAM     KNC     KPY     LBE     MFP     MKP     OKP     OLP     OPI     PDY     PGP     PHK     PZR     ROU     SJP     SLP     SOB     TAP     TJP     VSP    
(29)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T2 0010001 Sluneckova Veronika zapůjčit 120 Kč
T2 0010002 Libor Holub zapůjčit 120 Kč
T2 0010003 Alex Schwartzman zapůjčit 120 Kč
T3 0020001 Kolinek David zapůjčit 120 Kč
T3 0030001 Štec Tomáš 2113501 80 Kč
T3 0040001 Fišerová Ester zapůjčit 120 Kč
T3 0050001 Klíma Kamil 8667960 80 Kč
T3 0050002 Uhrín Štefan 2104589 80 Kč
T3 0060001 Pangrácová Marie 8028804 80 Kč
T3 0070001 Beran Jakub 7209367 80 Kč
T3 0080001 Pangrácová Anna 2103250 80 Kč
T3 0090001 Lásková Monika 4647827 80 Kč
T2 0100001 Hroch Tomáš 123456 80 Kč
T3 0110001 Vlčková Iveta 7207077 80 Kč
T2 0120001 Votoček Aleš 2420056 80 Kč
T2 0130001 Šrůtová Marcela 8077 80 Kč
T2 0130002 Bludský Hynek 2148143 80 Kč
T2 0130003 Bludský Vít 2148158 80 Kč
T2 0130004 Bludská Magdaléna 2148251 80 Kč
T3 0130005 Zusková Ilona 53786 80 Kč
T3 0130006 Šafář Matěj 1424647 80 Kč
T2 0130007 Zusková Jana 2134310 80 Kč
T2 0130008 Votrubová Kateřina 2023959 80 Kč
T3 0130009 Soukupová Leona 53712 80 Kč
T3 0140001 Randusová Alžběta zapůjčit 120 Kč
T3 0140002 Lukáš Král zapůjčit 120 Kč
T3 0160001 Pecoldová Pavlína 8631588 80 Kč
T3 0160002 Dvořáček Dan 8629750 80 Kč
T3 0170001 Ruzicka Adam zapůjčit 120 Kč
klubový vklad: 2640 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 ADA8110 Tejkal Jan C 2103784 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 ASU8800 Vereš Lukáš 7207615 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
(1)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 CEP7800 Černý Ondřej C 8627113 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T2 DCH1058 Adámková Sára 8025 80 Kč
T3 DCH7852 Adámková Blanka C 8078 80 Kč
klubový vklad: 160 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 DKL8300 Spilka Marek C 2104586 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 DKP0308 Mareš Albert A 2103741 80 Kč
T3 DKP0351 Tichá Dorotea A 2051523 80 Kč
T2 DKP1101 Míka Luboš C 2080948 80 Kč
Z1 DKP1301 Míka Zbyněk C 8537 80 Kč
T3 DKP7703 Collis Mark C 8660454 80 Kč
T3 DKP8651 Plochová Dominika R 8080833 80 Kč
klubový vklad: 480 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 DLP0050 Horalíková Eva 2148220 80 Kč
T3 DLP0703 Strnad Jakub 515033 80 Kč
T2 DLP0900 Motejzík Prokop C 2111739 80 Kč
T3 DLP0901 Novák Adam C 2133917 80 Kč
T2 DLP1005 Mates Matěj 80 Kč
T3 DLP7200 Šindelka Antonín C 2060227 80 Kč
T3 DLP7600 Motejzík Petr C 2127562 80 Kč
T2 DLP8050 Smutná Anna C 2419977 80 Kč
T3 DLP8150 Nováková Ivana C 2134291 80 Kč
klubový vklad: 720 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 DOB8002 Janda Martin C 920696 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 EKP8651 Hausmannová Klára C 8660566 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 FSP7612 Hrouda Martin C 7207862 80 Kč
T3 FSP8650 Studničná Lenka C 8028805 80 Kč
klubový vklad: 160 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T2 KAM0751 Žemlová Barbora C 8116775 80 Kč
T2 KAM0950 Žemlová Magdalena C 8116673 80 Kč
T3 KAM7105 Žemla Tomáš C 8090129 80 Kč
T3 KAM7600 Pašek František C 8052300 80 Kč
klubový vklad: 320 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 KNC9103 Šedivý Ondřej C 8028853 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 KPY4600 Duda František C 2103786 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 LBE0602 Hůla Tomáš C 7300274 80 Kč
T3 LBE7300 Hůla Pavel C 8667504 80 Kč
klubový vklad: 160 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 MFP7901 Vácha Pavel C 21521 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T2 MKP5401 Koč Lumír C 336747 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 OKP6550 Valentová Helena C 52099 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 OLP5502 John Vladimír C 49500 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 OPI7400 Kopecky Martin C 2800341 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 PDY7802 Trnka Ondřej C 2115748 80 Kč
T3 PDY8000 Plachý Jaroslav C 2102778 80 Kč
klubový vklad: 160 Kč
(9)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T2 PGP0406 Ráž Miloslav C 9102085 80 Kč
T3 PGP0408 Kabát Martin A 8667514 80 Kč
T2 PGP0653 Rážová Dorota B 9102086 80 Kč
T2 PGP0952 Svatá Lucie C 2801038 80 Kč
T2 PGP1101 Svatý Filip C 2801017 80 Kč
T3 PGP6901 Kabát Jan C 8636797 80 Kč
T3 PGP7510 Střelba Ondřej C 8667997 80 Kč
T3 PGP8108 Beneš Miroslav C 7203451 80 Kč
T3 PGP9154 Čermáková Kristýna 53007 80 Kč
klubový vklad: 720 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 PHK7906 Silný Ondřej C 2032168 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 PZR4800 Kříž Pavel C 2023807 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 ROU8952 Erbanová Petra C 1425341 80 Kč
T3 ROU9202 Líbal Jakub C 1425379 80 Kč
T3 ROU9601 Buk Michal C 2075669 80 Kč
klubový vklad: 240 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 SJP4200 Hlavatý Karel C 53507 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 SLP8503 Fišer Jiří C 7111117 80 Kč
klubový vklad: 80 Kč
(2)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
Z1 SOB0450 Brabencová Anna C 80 Kč
T3 SOB7150 Brabencová Alena C 887945 80 Kč
klubový vklad: 160 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T2 TAP0700 Hlaváček Vojtěch C 2084997 80 Kč
T2 TAP1050 Hlaváčková Lucie C 2080980 80 Kč
T3 TAP6852 Petrová Martina C 232196 80 Kč
T2 TAP7756 Hlaváčková Klára 2081363 80 Kč
klubový vklad: 320 Kč
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T2 TJP0800 Vaněček Jan C 2113370 80 Kč
T2 TJP1050 Vaněčková Anna C 2113500 80 Kč
T3 TJP4900 Peterka František C 8861 80 Kč
T3 TJP5000 Paukert Milan C 336775 80 Kč
T2 TJP5500 Cedrych Karel C 53523 80 Kč
T3 TJP7300 Mička Aleš C 7800365 80 Kč
T2 TJP8000 Vaněček Jan C 8004120 80 Kč
klubový vklad: 560 Kč
(22)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
T3 VSP0400 Zakouřil Matyáš B 8004888 0 Kč
T3 VSP0405 Baldrian Tomáš B 8660399 0 Kč
T3 VSP0453 Kopecká Valentýna B 2021847 0 Kč
T3 VSP0454 Aschermannová Klára A 52284 0 Kč
T3 VSP0458 Kodejšová Markéta B 8660543 0 Kč
T3 VSP0500 Nemšovský Filip A 2035710 0 Kč
T3 VSP0553 Malečková Hana A 2067999 0 Kč
T3 VSP0701 Štrait Vilém A 2021829 0 Kč
T2 VSP0751 Baldrianová Eva B 8660533 0 Kč
T2 VSP0752 Gajdová Michaela B 8660527 0 Kč
T2 VSP0803 Rod Matyáš C 2075699 0 Kč
T2 VSP0807 Termer Štěpán B 2113047 0 Kč
T2 VSP0853 Nemšovská Magdalena C 2073706 0 Kč
T2 VSP0855 Malečková Pavlína B 8000237 0 Kč
Z1 VSP08XX Morávková Markéta 0 Kč
T2 VSP0903 Gajda Petr C 8028811 0 Kč
T2 VSP0904 Zavadil Matěj C 2129183 0 Kč
Z1 VSP1100 Baldrian Josef C 8670452 0 Kč
Z1 VSP1152 Rodová Anežka C 2081382 0 Kč
Z1 VSP1153 Zavadilová Adéla C 2129216 0 Kč
Z1 VSP7500 Pastuszek Jakub C 53399 0 Kč
T3 VSP9200 Šunda Marek C 7210926 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč
celkem přihlášených: 120, vklad: 8160 Kč