Přihlášky závodu: Závod jednotlivců na tréninkových tratích při závodě štafet mládeže

Datum:
18.09.2019
Místo konání:
Srub Gizela, Praha – Chodov
Pořadatel:
ZVO - OB SK Zvole
Kategorie:
HD10L     HDR     T3     T5    
1.70 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 60 Kč
0070001 Dobyášová Kateřina 007 - Kamenice 2039186 60 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha zapůjčit 60 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C 2419943 60 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 60 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 75 Kč
ROZ0951 Podhorská Alžběta OK Roztoky 2029216 75 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 60 Kč
1.70 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 60 Kč
0090001 Proxová Veronika 009 - Proxovi 2115715 60 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 60 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany 2419902 60 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Hejsek Jakub 001 - nemáme klub zapůjčit 80 Kč
0010002 Hejsek Ondřej 001 - nemáme klub zapůjčit 80 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 80 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 80 Kč
0050001 Kotulán Matěj 005 - Cirkus Čakovice 2073748 80 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 80 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 80 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 80 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 80 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 80 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 80 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 80 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 80 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 80 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 80 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 80 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 80 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 80 Kč
0130001 Píšová jitka 013 - neregistrovaná 2035170 80 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 80 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha 2087687 100 Kč
0150001 Andrštová Veronika 015 - Neregistrována 2092363 100 Kč
DCH7951 Pechačová Kateřina Radioelektronika Cheb C 8072 100 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 100 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 53025 100 Kč
SOB0550 Němcová Magdaléna SOBSA C 53022 100 Kč
SOB0800 Němec Jaromír SOBSA C 53020 100 Kč
5.30 km, 21 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Randusová Alžběta 002 - Randusová zapůjčit 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
0030001 Kleinerová Kateřina 003 - SK Lysá zapůjčit 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 80 Kč
0060001 Král Lukáš 006 - Lukáš Král zapůjčit 80 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 80 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 80 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 80 Kč
0080001 Randus Tomas 008 - randus zapůjčit 80 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 80 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 80 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 80 Kč
0120001 Němec Tomáš 012 - OK SUDOP 8515 80 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 80 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 80 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 80 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 80 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 80 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 80 Kč
0140001 Misík Petr 014 - Trasa20 2134354 100 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 2051945 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
001111 Stepanov Ilja 001 - nemáme klub 8109367 100 Kč
celkem přihlášených: 71, vklad: 5690 Kč