Přihlášky závodu: Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Krásná Lípa
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 Ne Ne Ano 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 Ano Ne Ano 100 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 Ano Ne Ano 100 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 Ano Ne Ano 100 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 Ano Ne Ano 100 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 Ano Ne Ano 100 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 Ano Ano Ano 150 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 2120062 Ano Ano Ano 150 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 Ano Ano Ano 0 Kč
RUM0852 Semerádová Štěpánka ZOOB Rumburk C 4616540 Ano Ano Ano 0 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 Ano Ano Ano 0 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 Ano Ano Ano 150 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C 2141901 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 Ano Ano Ano 150 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 Ano Ano Ano 150 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 Ano Ano Ano 150 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 4427 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 Ano Ne Ano 140 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 Ano Ano Ano 150 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 Ne Ne Ano 70 Kč
KUL0851 Prachatická Aneta KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 Ano Ano Ano 220 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano 150 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 Ano Ano Ano 150 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 Ano Ano Ano 0 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0660 Veselá Karolína OK Jiskra Nový Bor C 2129189 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 Ano Ne Ne 70 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 Ano Ano Ano 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 Ano Ano Ano 200 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 Ano Ano Ano 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano 250 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 Ano Ano Ano 250 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 200 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano 200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 0 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 8019930 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 Ano Ano Ano 200 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8120499 Ano Ano Ano 200 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 Ano Ano Ano 200 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ne Ano 180 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 Ano Ne Ano 180 Kč
TJN8951 Večeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 250 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano 200 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 200 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 Ano Ano Ano 200 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano 200 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ano Ano Ano 200 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 Ano Ano Ano 200 Kč
0010001 Krásnolipská Mariana 001 - NNN neregistrovaní 8281 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 Ano Ne Ne 90 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 Ano Ne Ano 180 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 Ne Ne Ano 90 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 Ano Ano Ano 250 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ne Ne 90 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ano Ano Ano 200 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1430433 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 Ano Ne Ano 180 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ne 140 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 Ano Ano Ano 0 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 Ano Ano Ano 200 Kč
48D6750 Hähnel Berit (GER) OL-Team Wehrsdorf 7050104 Ano Ne Ano 240 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 200 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 200 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 200 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 150 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 Ano Ano Ano 150 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 Ano Ano Ne 100 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 Ano Ne Ne 50 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4407 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 Ano Ano Ano 150 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 Ano Ano Ano 150 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 220 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ne Ano 100 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ano Ne Ano 100 Kč
RUM1201 David Viktor ZOOB Rumburk Ano Ne Ano 0 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 Ano Ne Ano 100 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 Ano Ne Ano 100 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ano Ne Ano 100 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ne Ano 100 Kč
48D1000 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 7040167 Ano Ne Ano 100 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 Ano Ano Ano 150 Kč
KUL0702 Kroupa Jan KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ne Ano 240 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 Ano Ano Ano 150 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 Ano Ano Ano 150 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 Ano Ano Ano 150 Kč
KUL0800 Cabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ne Ne 120 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084431 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663120 Ano Ano Ano 150 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 2124795 Ano Ano Ano 150 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 Ano Ne Ano 140 Kč
BOR0710 Kunc Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4358 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8237 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 Ano Ne Ne 70 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 Ano Ne Ano 140 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2059728 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 Ano Ne Ano 140 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 682119 Ne Ne Ano 70 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 Ano Ano Ano 220 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 Ano Ano Ano 220 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 Ano Ne Ano 140 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 Ano Ano Ano 150 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8662286 Ano Ne Ano 140 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 Ano Ano Ano 150 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 Ano Ne Ano 140 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 515014 Ano Ano Ano 150 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 Ano Ano Ano 220 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 Ano Ano Ano 220 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 Ano Ano Ano 220 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 Ano Ano Ano 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 Ano Ano Ano 200 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 Ano Ano Ano 200 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 Ano Ano Ano 250 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 Ano Ano Ano 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 200 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 Ano Ano Ano 200 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 0 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 Ano Ano Ano 200 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 Ano Ano Ano 200 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ano Ano Ano 200 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 Ano Ano Ano 200 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 51896 Ano Ano Ano 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 Ano Ano Ano 200 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 Ano Ne Ano 240 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ano Ano Ano 250 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 Ano Ne Ano 240 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano 200 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7705 Čečerle Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2143368 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 Ne Ne Ano 90 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 Ano Ne Ano 180 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 Ano Ne Ano 180 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ne Ano 180 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 Ne Ne Ano 90 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 Ne Ne Ano 90 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2049594 Ano Ano Ano 250 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 8020222 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 Ano Ano Ano 200 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 Ano Ano Ano 200 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 Ano Ano Ano 200 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 Ano Ano Ano 200 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8442 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 200 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 Ano Ano Ano 250 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 200 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8662304 Ano Ne Ano 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 200 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 Ano Ano Ano 0 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ne Ano 180 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ne Ne 90 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 200 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 200 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 200 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 200 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 200 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 Ano Ano Ano 200 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 Ano Ano Ano 200 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 Ano Ano Ne 140 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano 200 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 200 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 0 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 200 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ano Ano Ano 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 150 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 Ano Ano Ano 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 Ano Ano Ano 150 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano 220 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ne Ano 100 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 Ano Ne Ano 100 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8111 Ano Ne Ano 100 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ne Ano 100 Kč
LDC1600 Duben Jan KOB Děčín C 7001411 Ano Ne Ano 100 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ano Ne Ano 100 Kč
STB1200 Gracias Filip TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ne Ne 50 Kč
STB1251 Štrynková Nina TJ Stadion Nový Bor C 52913 Ano Ne Ne 50 Kč
STB1252 Štrynková Nela TJ Stadion Nový Bor C 52914 Ano Ne Ne 50 Kč
STB1151 Austová Amálie TJ Stadion Nový Bor C 52911 Ano Ne Ne 50 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 Ano Ne Ne 50 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 Ano Ne Ne 50 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 Ano Ne Ano 100 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 Ano Ne Ne 100 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 Ano Ne Ano 100 Kč
STB1401 Zmatlík Kryštof TJ Stadion Nový Bor C 2111707 Ano Ne Ne 50 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 Ano Ne Ano 100 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 Ano Ne Ano 100 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408045 Ano Ne Ano 100 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 Ne Ne Ano 50 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ne Ano 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV8150 Lazarová Petra SOK TJ Turnov C 2148089 Ano Ne Ano 100 Kč
TUV6750 Havrdlíková Iva SOK TJ Turnov 2148096 Ano Ne Ano 100 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ne Ano 100 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ne Ano 100 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 Ano Ne Ano 100 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering 4402225 Ano Ne Ano 100 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 Ano Ne Ano 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI6101 Čermák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8288 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ano 200 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ne 140 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 Ano Ano Ano 200 Kč
celkem přihlášených: 358, vklad: 58940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.