Přihlášky závodu: 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
16.11.2019
Místo konání:
Slatinky, sál OÚ
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.60 km, 26 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 30 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 30 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 30 Kč
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 30 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 515049 30 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 30 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 30 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 30 Kč
1.80 km, 30 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 30 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 30 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 30 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 30 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 30 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc B 8226421 30 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 515429 30 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 30 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 2070831 30 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 30 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 30 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 30 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 30 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 30 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 30 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 30 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 30 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 30 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 30 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 30 Kč
2.60 km, 86 m, 24 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
0050001 Stodolová Lucie 005 - DDM zapůjčit 50 Kč
3.20 km, 90 m, 28 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 50 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 50 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
JPV8550 Šebková Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 50 Kč
JPV8750 Cetkovská Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2109697 50 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko C 920679 50 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 50 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 50 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 50 Kč
TZL8653 Vintrová Alžběta SKOB Zlín 4635 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 50 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 50 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 50 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 50 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663159 50 Kč
2.60 km, 86 m, 24 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 50 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 50 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 50 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 50 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 50 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 50 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 50 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 50 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 50 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 50 Kč
0010002 Ženčáková Marie 001 - ASPV OA Šumperk 2032185 50 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 50 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 50 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 50 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 50 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 50 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 50 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 50 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 50 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 50 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 50 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 50 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 50 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 50 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 50 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 50 Kč
2.10 km, 40 m, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439239 50 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 50 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 50 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 50 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 50 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 50 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 50 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 50 Kč
1.60 km, 26 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 30 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 30 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 30 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov 682345 30 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 30 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 30 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 30 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 30 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 30 Kč
KON10XX Kočiřík Antonín KOB Konice 2126255 30 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8470600 30 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 30 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 30 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov 30 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 30 Kč
1.80 km, 30 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 2051506 30 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 30 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 30 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice B 2067321 30 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 30 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 30 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 30 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 30 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 30 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 30 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 30 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 30 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 30 Kč
3.20 km, 90 m, 28 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov A 8660407 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 50 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 50 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 50 Kč
NNN0511 Steklý Milan Neregistrovaní 50 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 50 Kč
3.60 km, 110 m, 30 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 50 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 50 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 50 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 50 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 50 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 8648625 50 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 50 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 50 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 50 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 50 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 50 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 50 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 50 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 50 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 50 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 50 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 50 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 50 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 50 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 50 Kč
0010001 Ženčák Jaroslav 001 - ASPV OA Šumperk 2060274 50 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 50 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 50 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 50 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 50 Kč
JPV9300 Drmola Filip Oddíl OS SK Prostějov 2148150 50 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 50 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 52430 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 50 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 50 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 50 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 50 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 50 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 50 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 50 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 50 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 50 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 50 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 50 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 50 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 50 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 50 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 50 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 50 Kč
UOL7900 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc C 2121000 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 50 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 50 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 50 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 50 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 501884 50 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 50 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 50 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 50 Kč
3.30 km, 100 m, 28 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 50 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 50 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 50 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 50 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 50 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 50 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 50 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C 2144084 50 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 50 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 50 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 50 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 50 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 50 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 50 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 8670825 50 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 50 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 50 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 50 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 50 Kč
0030001 Furmánek Zdeněk 003 - železničáři 8116816 50 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 50 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 50 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 50 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 50 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 50 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 50 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 50 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 50 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 50 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 50 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 50 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 50 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 50 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 50 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 50 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 50 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 50 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 50 Kč
NNN5081 Bubla Jiří Neregistrovaní 2045237 50 Kč
2.70 km, 90 m, 25 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 50 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 50 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 50 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 50 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 50 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 50 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 50 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 50 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 50 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 50 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 50 Kč
0090001 Buráň Zdeněk 009 - BzB 2127637 50 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 50 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 50 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 50 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 50 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 50 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 50 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
1.40 km, 20 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 2020742 30 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53358 30 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 30 Kč
0020001 Dostálová Elena 002 - nejsem členem klubu zapůjčit 30 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 30 Kč
0040001 Fanta Maxmilian 004 - Fantovi 52421 30 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 30 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 30 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 30 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 30 Kč
KON9999 Rouš Antonín KOB Konice 2126250 30 Kč
KON9998 Rouš Josef KOB Konice 2126251 30 Kč
KON9997 Kočiříková Lucie KOB Konice 52720 30 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 30 Kč
UOL1500 Svoboda Tobiáš SOB Olomouc C 2143348 30 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 30 Kč
PTE1151 Bábek Tom TJ Sokol Ptení 2102682 30 Kč
NNN1081 Zifčáková Justýna Neregistrovaní 2113084 30 Kč
NNN1082 Zifčáková Šarlota Neregistrovaní 2112742 30 Kč
NNN1083 Vacek Adrian Neregistrovaní 30 Kč
1.60 km, 30 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 30 Kč
0060001 Podivínská Ivana 006 - SK Podivín Šalingrad zapůjčit 30 Kč
0060002 Podivínský Tomáš 006 - SK Podivín Šalingrad zapůjčit 30 Kč
0070001 Chmelařová Blanka 007 - péčkaři 8885 30 Kč
JPV5527 Dudík Pavel Oddíl OS SK Prostějov 307334 30 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 30 Kč
0090002 Buráňová Hana 009 - BzB 2108870 30 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 30 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 30 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2135162 30 Kč
PTE0051 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení 2102714 30 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 30 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 30 Kč
STE7351 Benešová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2069100 30 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 30 Kč
celkem přihlášených: 304, vklad: 13360 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.