Přihlášky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

Datum:
08.02.2020
Místo konání:
Rejdice 64, Kořenov
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
2.00 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 140 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 140 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033283 140 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 140 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 140 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 140 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1407430 140 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 140 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 140 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team 8109400 140 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team 8109323 140 Kč
0060001 Traubaite Saule 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania 8071833 140 Kč
13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga C 7210117 140 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 140 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 8116697 140 Kč
SJI0654 Hofhanzlová Štěpánka OK Jihlava B 8116689 140 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 8414128 140 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662689 140 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662736 140 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 140 Kč
TUV0650 Folprechtová Julie SOK TJ Turnov B 51532 140 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 8080827 140 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 140 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc C 8670784 140 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 140 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 140 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 170 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 170 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 170 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 170 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 170 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 170 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 170 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 8116671 170 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 170 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 170 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 8670459 170 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8149874 170 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 170 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8655461 170 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 170 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 170 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670794 170 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656602 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 170 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 170 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 170 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 8629751 170 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 8516920 170 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 170 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 170 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 170 Kč
VPM0253 Novotná Annie KOS Slavia Plzeň A 2097279 170 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 8656555 170 Kč
LME0251 Kulíková Adéla SK Los Mělník C 416321 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 8033269 170 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník A 8670500 170 Kč
(14)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 4805 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 170 Kč
PVP9250 21592 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 170 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 170 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 170 Kč
SHK9355 5412 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové E 8660401 170 Kč
ZBM9951 24244 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660435 170 Kč
SJI7850 970 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 170 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka A 8660470 170 Kč
SJC8351 4013 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín B 8010200 170 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 170 Kč
LPU9659 20932 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 170 Kč
DKP8758 539 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 170 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 8656667 170 Kč
0060002 24214 Traubaite Judita 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania 8339999 170 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 170 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 170 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 170 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 170 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 170 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 170 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka A 7260003 170 Kč
DKP8761 Beitlerová Hana Oddíl OB Kotlářka C 8007701 170 Kč
16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8662326 170 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně B 8656656 170 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 170 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 170 Kč
TUV7454 Folprechtová Kateřina SOK TJ Turnov B 8670466 170 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 170 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team 8629752 170 Kč
0060003 Traubiene Aiste 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania 8175155 170 Kč
0060004 Januskeviciene Asta 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania 8644896 170 Kč
16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 170 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 170 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 170 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 170 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 170 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 170 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga 7210812 170 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 170 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 170 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 8033216 170 Kč
SZP7450 Škorpilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník C 8211303 170 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 170 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 170 Kč
12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 170 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 170 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 170 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8200023 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 170 Kč
11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor 8304112 140 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 140 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 140 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 140 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 140 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 140 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 140 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 140 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080630 140 Kč
LIV0800 Skripnik Matouš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8028833 140 Kč
18D0800 Lucke Julius (GER) Post SV Dresden 8077966 140 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 140 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 8116802 140 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 140 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 140 Kč
TUV0803 Folprecht Lukáš SOK TJ Turnov C 2058490 140 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 140 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 140 Kč
15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8304111 140 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 140 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 140 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 140 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 8077477 140 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha B 8005434 140 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 8660514 140 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 2127648 140 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 140 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 140 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 8226402 140 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 140 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 140 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 8660516 140 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 140 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 140 Kč
LIV0600 Skripnik Nikola Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8028832 140 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8028856 140 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering B 8667981 140 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 140 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha 8667961 140 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 8680286 140 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 140 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 170 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 170 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 8061505 170 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 170 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 170 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 170 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem 8662349 170 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 8149881 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 170 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov 8680578 170 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov 8680593 170 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 170 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 170 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 170 Kč
18D0400 Lucke Moritz (GER) Post SV Dresden 8606466 170 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680339 170 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 170 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 170 Kč
0060005 Traubas Adomas 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania 8170007 170 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8654915 170 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 170 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080826 170 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 170 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8028873 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 170 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659386 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 170 Kč
(33)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9807 22094 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 170 Kč
TBM9901 20938 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno E 8651709 170 Kč
SJC8709 8980 Drobník Michal Sportcentrum Jičín A 8278787 170 Kč
MLA9802 20937 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 170 Kč
VSP7310 30252 Průša Michal USK Praha E 8667547 170 Kč
DCE9300 19819 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 170 Kč
SJI7104 17712 Venhoda Milan OK Jihlava E 8028816 170 Kč
SZP8200 12357 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8656559 170 Kč
SSU9442 20169 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 170 Kč
SZP6800 15108 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8659382 170 Kč
VRB9606 13407 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 170 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 170 Kč
DCE9400 25165 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 887640 170 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 170 Kč
LIV7900 8253 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 8660502 170 Kč
SZP7600 10789 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662439 170 Kč
VRL9802 27020 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8680293 170 Kč
SJI7419 12503 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 170 Kč
OSN6900 13260 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 7205032 170 Kč
EKP8806 39946 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 170 Kč
DKP9301 11801 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 8080832 170 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 170 Kč
SMR7901 16928 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 170 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 170 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654891 170 Kč
VPM8807 20129 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň A 8662312 170 Kč
LPU8701 9443 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice E 8662325 170 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka A 8518311 170 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk E 8662343 170 Kč
DKP8200 19814 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 170 Kč
SZP8301 18354 Žaloudek Petr TJ Slovan Praha Zdravotník C 8309000 170 Kč
DKP8203 40421 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 8517315 170 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice 8645928 170 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8660373 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga A 8632139 170 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov A 51726 170 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103747 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 170 Kč
LME7301 Regal Jan SK Los Mělník C 2021870 170 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 170 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast A 8656509 170 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 170 Kč
SSU8931 Panovec Jan SK Severka Šumperk B 8066608 170 Kč
18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 170 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure 8061401 170 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 170 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662299 170 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava A 8028815 170 Kč
LIV7600 Hrouda Martin Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7207862 170 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 170 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 8656570 170 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí 2088183 170 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 170 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník A 8116774 170 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 170 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team 8033200 170 Kč
0060006 Januškevičius Regimantas 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania 8244416 170 Kč
16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor 8415 170 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 170 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8033212 170 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 2800340 170 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 170 Kč
48D5500 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 8644826 170 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice 2096118 170 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice 9069 170 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 170 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 170 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53604 170 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 170 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 170 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice 8680586 170 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 170 Kč
18D7300 Lucke Jens (GER) Post SV Dresden 8215333 170 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 2115068 170 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 170 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov 8670480 170 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 170 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team 8670460 170 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice 8645928 170 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 170 Kč
0060008 Traubas Michailas 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania zapůjčit 210 Kč
17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 170 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 170 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8200021 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 170 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 170 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 170 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 170 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670777 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 170 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 170 Kč
0030001 Skorupa Stanislaw 003 - (POL) KometaGliwice 8657175 170 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 8670484 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno 2059757 170 Kč
18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 140 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 140 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 140 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 140 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 140 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 140 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 140 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 140 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Praha Zdravotník C 8667549 140 Kč
13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 140 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 140 Kč
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 140 Kč
0060007 Januškevičius Vytautas 006 - (LTU) OSK Fortuna Lithuania 2089770 140 Kč
13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Holohlavská Ema 001 - JIL 2096121 140 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice 2096128 140 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 140 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 140 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 140 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka 8033266 140 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 140 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín 7878000 140 Kč
celkem přihlášených: 304, vklad: 49080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.