Přihlášky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

Datum:
08.02.2020
Místo konání:
Rejdice 64, Kořenov
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P     T    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 140 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 140 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 140 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033283 140 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 140 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 140 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 140 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 140 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1407430 140 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 140 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga C 7210117 140 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 140 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 140 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 8116697 140 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 8660533 140 Kč
SJI0654 Hofhanzlová Štěpánka OK Jihlava C 8116689 140 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava 8226390 140 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 8414128 140 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 140 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662689 140 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662736 140 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 8660527 140 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 140 Kč
TUV0650 Folprechtová Julie SOK TJ Turnov C 51532 140 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 170 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 170 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 170 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 170 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 170 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 170 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 170 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 170 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 8116671 170 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 170 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 170 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 170 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 170 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 8670459 170 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8149874 170 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 8629751 170 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 170 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8004330 170 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8655461 170 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 8660382 170 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 170 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem 8662284 170 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 170 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8670740 170 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670794 170 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662749 170 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 170 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656602 170 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 8667985 170 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany 8226419 170 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka 2129196 170 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 8516956 170 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 170 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 170 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň A 8656747 170 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 170 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 170 Kč
VPM0253 Novotná Annie KOS Slavia Plzeň B 2097279 170 Kč
(11)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 4805 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 170 Kč
DKP7855 288 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 2102777 170 Kč
PVP9250 21592 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 170 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 170 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 170 Kč
SHK9355 5412 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové E 8660401 170 Kč
ZBM9951 24244 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660435 170 Kč
SJI7850 970 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 170 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka A 8660470 170 Kč
SJC8351 4013 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín B 8010200 170 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 170 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 170 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 170 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 170 Kč
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 681612 170 Kč
DCE9550 Procházková Marie KOB Dobřichovice B 8051795 170 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 170 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 170 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník A 7009782 170 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka C 7260003 170 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 170 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8662326 170 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně B 8656656 170 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 170 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 170 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 170 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 170 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 170 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 170 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 170 Kč
TUV7454 Folprechtová Kateřina SOK TJ Turnov B 8670466 170 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 170 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 170 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 170 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 170 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 170 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 170 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 170 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 170 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 170 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 170 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga 7210812 170 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 8200022 170 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 170 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 170 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 170 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 170 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8200023 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 170 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 140 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor 8304112 140 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 140 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 140 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 140 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava C 8116806 140 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 140 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 140 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 140 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 140 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 140 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 140 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 140 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 140 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 140 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 140 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava 2103300 140 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080630 140 Kč
LIV0800 Skripnik Matouš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8028833 140 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 8516953 140 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník C 8667965 140 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8304111 140 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 140 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8663120 140 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 8655464 140 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667506 140 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 140 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 140 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha B 8005434 140 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová 8660514 140 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 8045083 140 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 2127648 140 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 8670765 140 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 140 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 8226402 140 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 140 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 140 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662716 140 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662746 140 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 8660516 140 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 140 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha C 8116696 140 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 8109334 140 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany 8033236 140 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka 2129219 140 Kč
LIV0600 Skripnik Nikola Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8028832 140 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8028856 140 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 170 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 170 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 170 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 170 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 170 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 170 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 8061505 170 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 170 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 170 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 170 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 170 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8656645 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 170 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem 8662349 170 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 8149881 170 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 8116830 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 170 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov 8680578 170 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov 8680593 170 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 170 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 170 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8660911 170 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš C 8654908 170 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 170 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 170 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SZP0011 Panovec Kryštof TJ Slovan Praha Zdravotník A 8662750 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 170 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8654915 170 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 170 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8656735 170 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080826 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 170 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 170 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 8001809 170 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8028873 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 170 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659386 170 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8648572 170 Kč
(26)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9807 22094 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 170 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 170 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 8662374 170 Kč
TBM9901 20938 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno E 8651709 170 Kč
SJC8709 8980 Drobník Michal Sportcentrum Jičín A 8278787 170 Kč
MLA9802 20937 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 170 Kč
VSP7310 30252 Průša Michal USK Praha E 8667547 170 Kč
DCE9300 19819 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 170 Kč
SJI7104 17712 Venhoda Milan OK Jihlava E 8028816 170 Kč
SZP8200 12357 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8656559 170 Kč
SSU9442 20169 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 170 Kč
SZP6800 15108 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8659382 170 Kč
VRB9606 13407 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 170 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 170 Kč
DCE9400 25165 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 887640 170 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 170 Kč
LIV7900 8253 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 8660502 170 Kč
SZP7600 10789 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662439 170 Kč
VRL9802 27020 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8680293 170 Kč
SJI7419 12503 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 170 Kč
OSN6900 13260 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 7205032 170 Kč
EKP8806 39946 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 170 Kč
DKP9301 11801 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 8080832 170 Kč
JIL7701 11933 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 170 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 170 Kč
SMR7901 16928 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 170 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga A 8632139 170 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 170 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava A 8028815 170 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 170 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín B 8008104 170 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín C 8040385 170 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 170 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103747 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast A 8656509 170 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 170 Kč
LME7301 Regal Jan SK Los Mělník C 2021870 170 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 170 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure 8061401 170 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 170 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662299 170 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 170 Kč
LIV7600 Hrouda Martin Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7207862 170 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 170 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering 2043604 170 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí 2088183 170 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 170 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 170 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník A 8116774 170 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor 8415 170 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 170 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 170 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 170 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 170 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8033212 170 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 170 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 2800340 170 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 170 Kč
48D5500 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 8644826 170 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice 2096118 170 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice 9069 170 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 170 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 170 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 170 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8255 170 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53604 170 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 170 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 170 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 170 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka 04641 170 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 170 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice 8680586 170 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 170 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 170 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8200021 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 170 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 170 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 170 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 170 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670777 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 170 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 170 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 170 Kč
48D5600 Fremder Dietmar (GER) OL-Team Wehrsdorf 8653191 170 Kč
0020001 Depta Peter 002 - (GER) OLG Siegerland 8670951 170 Kč
0030001 Skorupa Stanislaw 003 - (POL) KometaGliwice 8657175 170 Kč
0040001 Olschowski Peter 004 - (GER) OLV Steinberg 8091963 170 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 8670484 170 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 140 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 140 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 140 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 140 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 140 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 140 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 140 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Praha Zdravotník C 7200325 140 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 140 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 140 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 140 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 140 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 140 Kč
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 140 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 140 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 140 Kč
0010001 Holohlavská Ema 001 - JIL 2096121 140 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice 2096128 140 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 140 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 140 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 140 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha 52284 140 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem 2085613 140 Kč
celkem přihlášených: 320, vklad: 51580 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.