Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

pro kategorii: D17

Datum:
18.01.2020
Místo konání:
ABERTAMY, 25km severně z Karlových Varů (1. přes Hroznětín a Pernink, 2. přes Jáchymov), Areál Technických služeb a fotbalového hřiště, (GPS: 50°22’16.550″N, 12°48’56.044″E)
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň

D17

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 210 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 210 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 210 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 8116671 210 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8663167 210 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 210 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 210 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 210 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 210 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 210 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8004330 210 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8655461 210 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 210 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň 8516419 210 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 210 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž 8655378 210 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 8660586 210 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 210 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 210 Kč
ZLH0551 Cenková Ema OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 210 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 8629751 210 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 8660567 210 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 210 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 210 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 210 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670794 210 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662749 210 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem 8662284 210 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov 8116743 210 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 8667985 210 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany 8226419 210 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 2127642 210 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov 8004351 210 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice 8662430 210 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 210 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 210 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 210 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 210 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8149874 210 Kč