Přihlášky závodu: Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati

Datum:
15.02.2020
Místo konání:
Harrachov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21     D35B     D45B     D55B     D75B     H12     H14A     H17A     H20A     H21     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
2.61 km, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 150 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 150 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 150 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 150 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 150 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033283 150 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 150 Kč
3.25 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 8667955 150 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 8660533 150 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga C 8662326 150 Kč
0060001 Mikołajczak Iga 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8200656 150 Kč
0060002 Prais Julia 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8200612 150 Kč
0060007 Stróżycka Antonina 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8517305 150 Kč
0060008 Andrzejak Zuzanna 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8042009 150 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 150 Kč
14P0658 Leusz Nicola (POL) UKS Kometa Gliwice 8631673 150 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 8663190 150 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662736 150 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 8670769 150 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 150 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 8120028 150 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc C 8680425 150 Kč
19D0650 Lindig Stanja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606409 150 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 8414128 150 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 8226374 150 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 150 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662689 225 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 8004292 225 Kč
4.29 km, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 210 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 210 Kč
24D0550 Pompe Lone (GER) SV Robotron Dresden 8606405 210 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 210 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8663167 210 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 210 Kč
14P0750 Myśliwiec Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 8631667 210 Kč
14P0655 Dziuba Justyna (POL) UKS Kometa Gliwice 8631672 210 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 8517350 210 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 210 Kč
14P0452 Żmij Karolina (POL) UKS Kometa Gliwice 8631676 210 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8004330 210 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8655461 210 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8149874 210 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 210 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 210 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 210 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 8670459 210 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 8116671 210 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 210 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670794 210 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662749 210 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 210 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 210 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 8663114 210 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 2124766 210 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 8660382 210 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 8629751 210 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 210 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 210 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 8667985 210 Kč
6.10 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 8656555 210 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 210 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 210 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 8516450 210 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 8631677 210 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 8631700 210 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 210 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 210 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 210 Kč
14P0252 Nyga Julia (POL) UKS Kometa Gliwice 8631695 210 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 210 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 210 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník A 8670500 210 Kč
4HP0150 Mianowska Julia (POL) UNTS Warszawa 8221001 210 Kč
VPM0253 Novotná Annie KOS Slavia Plzeň B 210 Kč
6.10 km, 16 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 8008010 210 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 8660373 0 Kč
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 681612 210 Kč
38P8750 Ewiak-Paszynska Alicja (POL) UKS Orientus Lodz 8667268 210 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 8667279 210 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 2102777 210 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 210 Kč
0060005 Kaczmarek Anna 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8121986 210 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka A 8660470 210 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 0 Kč
14P7450 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 8631696 210 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 8033071 210 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice E 8656512 0 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 0 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 210 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 210 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 210 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 210 Kč
0210001 Buchholz Pia 021 - (GER) MTK Bad Harzburg 8222111 210 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 210 Kč
2TP8800 Pacek Karolina (POL) Indywidualny Mazowsze 8000597 210 Kč
0240001 Gorczyca Maria 024 - (POL) WKS Grunwald 8645197 210 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 8199809 210 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 210 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660435 0 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř B 8660906 0 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 0 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 210 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 8656667 210 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka A 8282888 210 Kč
SZP8150 Lacigová Michaela TJ Slovan Praha Zdravotník A 8028810 315 Kč
5.42 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín B 8010200 210 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 7202864 210 Kč
0060004 Łukaszyk Sylwia 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8516405 210 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 210 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno 8115113 210 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 210 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 210 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 210 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 210 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 210 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 210 Kč
TUV8550 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 210 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně B 8656656 210 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 210 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 210 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 210 Kč
4.97 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 210 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 210 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 210 Kč
0010001 Gornicka-Antonowicz Anna 001 - (POL) Jozefoslaw 8240668 210 Kč
24D7350 Heinemann Anne (GER) SV Robotron Dresden 8645058 210 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek 2091538 210 Kč
1UD6750 Ute Schoenfeld (GER) SV TU Ilmenau 8050167 210 Kč
0110001 von Gaza Anke 011 - (GER) OLV Uslar 8649288 210 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 210 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 8627431 210 Kč
66P7610 Sztranek Iwona (POL) UKS Azymut Pabianice 9060601 210 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 8033216 210 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 8061443 210 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 210 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 210 Kč
0210003 Buchholz Tanj 021 - (GER) MTK Bad Harzburg 8111199 210 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 210 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 210 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň 1420788 210 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 210 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 210 Kč
4.46 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 8200022 210 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 210 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 210 Kč
48D6500 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 8150105 210 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 210 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 210 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 210 Kč
SZP5950 Lacigová Ivana TJ Slovan Praha Zdravotník C 8116699 210 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník A 7009782 210 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 210 Kč
1UD5450 Tröße Renate (GER) SV TU Ilmenau 8050254 210 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 210 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 210 Kč
3.35 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 150 Kč
3.30 km, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D0800 Lucke Julius (GER) Post SV Dresden 8077966 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 150 Kč
14P0904 Żmij Szymon (POL) UKS Kometa Gliwice 8631685 150 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 150 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 150 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 150 Kč
LIV0800 Skripnik Matouš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8028833 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 150 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 150 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 150 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor 8304112 150 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 150 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 150 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava 2103300 150 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 150 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 150 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava C 8116806 150 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 150 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 150 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 150 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 150 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 8149871 150 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 225 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 8000245 225 Kč
4.47 km, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667506 150 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 8655464 150 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec 8116762 150 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek 2064781 150 Kč
0060003 Łukaszyk Maksymilian 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8082011 150 Kč
0060006 Mikołajczak Tymon 006 - (POL) UKS Dąb Leszno 8170208 150 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 150 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 8663178 150 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 150 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha B 8005434 150 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 150 Kč
66P7603 Krempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 8035590 150 Kč
66P7609 Sztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 150 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 8077477 150 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662716 150 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662746 150 Kč
LIV0600 Skripnik Nikola Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8028832 150 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 150 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 150 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 2127648 150 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 8670765 150 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8304111 150 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 866317 150 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 8680286 150 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 150 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 150 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 8660514 150 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 225 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 225 Kč
5.87 km, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 8020220 210 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 8666870 210 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 8680328 210 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 210 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 210 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8654918 210 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8656645 210 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 210 Kč
38P0301 Ledzion Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8667280 210 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 8667264 210 Kč
38P0302 Nowak Michal (POL) UKS Orientus Lodz 8646295 210 Kč
24D0300 Pompe Marek (GER) SV Robotron Dresden 8211203 210 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek 8226416 210 Kč
18D0400 Lucke Moritz (GER) Post SV Dresden 8606466 210 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek 2064779 210 Kč
0050001 Wittiber Ole 005 - (GER) Skiclub Bonn 8042108 210 Kč
0050002 Wittiber Arvid 005 - (GER) Skiclub Bonn 8082104 210 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 210 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8000577 210 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 210 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 8631670 210 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 8631682 210 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 210 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 210 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 210 Kč
66P7611 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 8002653 210 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 8226408 210 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 210 Kč
0200001 Paterek Mikołaj 020 - (POL) HKS "Azymut" Mochy 8062044 210 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 210 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 210 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 8149881 210 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 210 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 210 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 210 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 8109370 210 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662429 210 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680339 210 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 210 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 315 Kč
7.39 km, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8654915 210 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 210 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 210 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 210 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 210 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 210 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659386 210 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080826 210 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 210 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 0 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 210 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8028873 210 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8648572 210 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 8001809 210 Kč
7.39 km, 19 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 210 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 0 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8662684 210 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 210 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 210 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 210 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8656559 210 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8659382 210 Kč
24D7900 Kohlschmidt Bernd (GER) SV Robotron Dresden 8644827 210 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 210 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 210 Kč
0030001 Weisbrich Martin 003 - (GER) GER SSV Planeta Radebeul 8309951 210 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 0 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga A 8632139 210 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8650822 210 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8160889 210 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 0 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 8667979 0 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 8631683 210 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 0 Kč
4HP0100 Michalak Kacper (POL) UNTS Warszawa 8655941 210 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha E 8033245 210 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662439 210 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654903 210 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 210 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 210 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 8660502 210 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 8028816 210 Kč
0210002 Buchholz Tom 021 - (GER) MTK Bad Harzburg 8111777 210 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast A 8656509 210 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 210 Kč
0230001 Hoffmann Mateusz 023 - (POL) LKO Leszno 8666002 210 Kč
0220001 Dopierała Piotr 022 - (POL) Team 360 8030173 210 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 8640906 210 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 0 Kč
0140002 Moszkowicz Paweł 014 - (POL) Krakow 886321 210 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 210 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň E 995796 210 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice 2078469 210 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 210 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín A 8278787 210 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662436 0 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk E 8662343 210 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 210 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 0 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 210 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 8654886 0 Kč
18D9100 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 8636973 315 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8286697 315 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava A 8004313 315 Kč
0290001 Poell Matthias 029 - (AUT) OLC Wienerwald 8048408 315 Kč
6.15 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure 8061401 210 Kč
SSP8312 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha B 8200024 210 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 210 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 210 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník A 8116774 210 Kč
0020001 Sokalski Dariusz 002 - (POL) KU AZS WAT Warszawa 8667186 210 Kč
0040001 Helge Lauterbach 004 - (GER) Skisportverein Erfurt 02 8644919 210 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 210 Kč
0080001 Łoniewski Grzegorz 008 - (POL) KU AZS WAT Warszawa 8230882 210 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 210 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 210 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno 8007835 210 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 8627432 210 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662299 210 Kč
14P7500 Żmij Jacek (POL) UKS Kometa Gliwice 8631688 210 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 8606454 210 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 210 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 210 Kč
14P7400 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 8631692 210 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava A 8028815 210 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 210 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 210 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 210 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 8002652 210 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 210 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí 2088183 210 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 210 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 210 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 210 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 315 Kč
5.26 km, 13 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 210 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 210 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 210 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 210 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 210 Kč
24D7301 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 8645061 210 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek 8226393 210 Kč
18D7300 Lucke Jens (GER) Post SV Dresden 8215333 210 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek 2088168 210 Kč
32D6800 Bleidorn Stefan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8241268 210 Kč
0050003 Wittiber Ralf 005 - (GER) Skiclub Bonn 8090267 210 Kč
1ZD0000 Sonnenberg Sergej (GER) Osnabrücker TB 8629992 210 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 210 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 210 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 210 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 210 Kč
0090001 Kukis Michael 009 - (GER) OSC Kassel 8291059 210 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 8200033 210 Kč
48D5500 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 8644828 210 Kč
4HP6900 Michalak Tomasz (POL) UNTS Warszawa 8180169 210 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 210 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 210 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 210 Kč
74D6900 Hauschild Steffen (GER) ESV Dresden MTBO 8100966 210 Kč
0180001 Zaworonek Rafał 018 - (POL) Wawel Krakow 1403091 210 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 210 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8255 210 Kč
0210004 Buchholz Sven 021 - (GER) MTK Bad Harzburg 8230970 210 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 210 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 210 Kč
19D7000 Lindig Thomas (GER) SSV Planeta Radebeul 336106 210 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 2800340 210 Kč
66P7612 Sztranek Paweł (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 210 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 210 Kč
0260001 Wenzel Falk 026 - (GER) TU Dresden 8071070 210 Kč
0270002 Szczybelski Wojciech 027 - (POL) PKO Harpagan 8518347 210 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice 8680586 210 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53604 210 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 315 Kč
4.92 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8200021 210 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 1394894 210 Kč
0070001 Krausse Thomas 007 - (GER) SG LVB Leipzig 8222221 210 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 8670484 210 Kč
0120001 Gruhl Uwe 012 - (GER) LVB Leipzig zapůjčit 250 Kč
88P6500 Depta Piotr (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8670951 210 Kč
0130001 Skorupa Stanislaw 013 - (POL) KometaGliwice 8657175 210 Kč
0150001 Piotr Niessner 015 - (POL) Kraków 8200663 210 Kč
0140001 Łabuziński Sławomir 014 - (POL) Krakow 8010867 210 Kč
0170001 Schote Gerd 017 - (GER) Ol-Team-Wehrsdorf 8670369 210 Kč
74D6000 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 8005663 210 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 210 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670777 210 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 210 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 210 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680422 210 Kč
0270001 Olech Andrzej 027 - (POL) PKO Harpagan 8516447 210 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 210 Kč
1QD6200 Braatz Frank (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8201262 315 Kč
0310001 Kössler Wolfgang 031 - (GER) Volkssport Berlin 302986 315 Kč
4.36 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 150 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 150 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 150 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 150 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 150 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 150 Kč
0100001 Kruczek Stanislaw 010 - (POL) WKS Wawel 2057145 150 Kč
71D5401 Kundisch Diethard (GER) USV TU Dresden 8644833 150 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 150 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 150 Kč
1UD5000 Tröße Lutz (GER) SV TU Ilmenau 8070750 150 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 150 Kč
3.72 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 150 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 150 Kč
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
3.66 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno 53270 150 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno 8667996 150 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice 7200907 150 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice 2049550 150 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 150 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 150 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice 2096118 150 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice 2096128 150 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 150 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice 9077 150 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice 9070 150 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice 9091 150 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha 8805 150 Kč
0300001 Soucha Jan 030 - HoSoHoPo zapůjčit 265 Kč
0300002 Švorcová Tereza 030 - HoSoHoPo zapůjčit 265 Kč
celkem přihlášených: 439, vklad: 83160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.