Přihlášky závodu: Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

pro kategorii: H17A

Datum:
16.02.2020
Místo konání:
Harrachov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
9.12 km, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 8020220 240 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 8666870 240 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 8680328 240 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 240 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 240 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8654918 240 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8656645 240 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 240 Kč
38P0301 Ledzion Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8667280 240 Kč
38P0302 Nowak Michal (POL) UKS Orientus Lodz 8646295 240 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 8667264 240 Kč
24D0300 Pompe Marek (GER) SV Robotron Dresden 8211203 240 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek 8226416 240 Kč
18D0400 Lucke Moritz (GER) Post SV Dresden 8606466 240 Kč
0050001 Wittiber Ole 005 - (GER) Skiclub Bonn 8042108 240 Kč
0050002 Wittiber Arvid 005 - (GER) Skiclub Bonn 8082104 240 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8000577 240 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 240 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 240 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 240 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 240 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 240 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 8631670 240 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 8631682 240 Kč
66P7611 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 8002653 240 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 8226408 240 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 240 Kč
0200001 Paterek Mikołaj 020 - (POL) HKS "Azymut" Mochy 8062044 240 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 240 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 240 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 8149881 240 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 240 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 240 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 240 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 8109370 240 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680339 240 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662429 240 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 240 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 360 Kč