Logo

Přihlášky závodu: Mikuláš 2019 - XIX. ročník orientačního běhu (SZL)

Datum:
01.12.2019
Místo konání:
Městská nemocnice Ostrava
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC     OPEN    

DA 2.90 km, 29 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 50 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 50 Kč
KRN8353 Kuriaková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 50 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 50 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 50 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 50 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 50 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 50 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 8660522 50 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 50 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 50 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 50 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 50 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 50 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 50 Kč
0090001 Čablová Kristina 009 - AK EZ Kopřivnice 9005140 50 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 50 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 50 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 50 Kč
42P7050 Bogucka Jaroszek Anna (POL) Team360 887002 50 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 8199809 50 Kč
42P9851 Szydłowska Marta (POL) Team360 1397548 50 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek 49451 50 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 50 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek C 426342 50 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
0140001 Szczerbik Hanna 014 - (POL) team 360 817091998 50 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 50 Kč
0160001 Vítečková Tereza 016 - . 2801412 50 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 50 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 50 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 8033258 50 Kč

DB 2.70 km, 24 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 50 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 50 Kč
2KP6050 Wojarska Kamilla (POL) Bielsko-Biala O-Team 1414597 50 Kč
3LP0450 Żmij Karolina (POL) The Vipers 1000228 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
BFM7853 Rýznarová Olga SKOB Frýdek - Místek C 49460 50 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 50 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 50 Kč
NNN7061 Wágnerová Jaroslava Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN9061 Ševčíková Petra Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 50 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 50 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 50 Kč
MOV0866 Miturová Barbora SKOB Ostrava 8033219 50 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek 49461 50 Kč
0110001 Suchanová Karla 011 - Ostrava zapůjčit 50 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 50 Kč
0130002 Škovroňová Hana 013 - Škovroňovy 442880 50 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 50 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 50 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 50 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 50 Kč
0170002 Růžičková Klára 017 - SKOBFM 7300142 50 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko C 920679 50 Kč
BFM0766 Zahradniková Katka SKOB Frýdek - Místek 50 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 50 Kč
NNN8065 Čudková Kristýna Neregistrovaní 8670474 50 Kč
NNN8066 Katarzyna Byrczek Neregistrovaní 1369369 50 Kč
TRI6301 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec 51446 50 Kč
KRN5051 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov 8648621 50 Kč

DC 2.40 km, 20 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 2082935 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 50 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 50 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek 49455 50 Kč
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 50 Kč
SOP0551 Vargová Nikol OOB TJ Slezan Opava C 49302 50 Kč
SOP0651 Mitášová Barbora OOB TJ Slezan Opava C 253160 50 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek C 426344 50 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 50 Kč
NNN9051 Šmídová Natálie Neregistrovaní 49489 50 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 410792 50 Kč
TRI0955 Pietrzyková Zuzana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
0130001 Škovroňová Anežka 013 - Škovroňovy 442889 50 Kč
0130003 Škovroňová Antonie 013 - Škovroňovy 442854 50 Kč
0130004 Škovroňová Štěpánka 013 - Škovroňovy 442846 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 50 Kč
51P9350 Jurczyk Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 50 Kč
12P0850 Porada Jagoda (POL) UKS Reflex Rybnik 8200899 50 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč

HA 3.10 km, 29 kontrol

(87)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 50 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 50 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 50 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 50 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 50 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 50 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov B 1426069 50 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
0020001 Košut Ján 002 - (SVK) ROB klub KYSUCA n.o. 1409500 50 Kč
0030001 Velička Aleš 003 - X-AIR Ostrava zapůjčit 50 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 50 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 50 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 50 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 50 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 50 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
64S7001 Kuriak Jakub (SVK) ROB Klub KYSUCA 9858585 50 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 50 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 50 Kč
0040001 Proske Petr 004 - Rundál.cz 52936 50 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 50 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 50 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 50 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 50 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 50 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 2143379 50 Kč
0050001 Rubeš Pavel 005 - SK Černé plíce zapůjčit 50 Kč
0060001 Jurek Radim 006 - Trojanovice 1417252 50 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 50 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 50 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 53180 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 50 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 50 Kč
3LP7500 Żmij Jacek (POL) The Vipers 1000229 50 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 50 Kč
0070001 Waluga Ireneusz 007 - (POL) Team360 stopni 7202761 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 50 Kč
0080001 Jendželovský Marek 008 - Ostrava 303921 50 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 50 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 50 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 50 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 50 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 50 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 50 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 50 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 53280 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 8670482 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 2035286 50 Kč
NNN7011 Wágner Jakub Neregistrovaní 515437 50 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 50 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 50 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 50 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 50 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 50 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 50 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 50 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 50 Kč
1DP7402 bluza lukasz (POL) Indywidualnie 1460500 50 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
TRI7704 Pietrzyk Rostislav TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 50 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 50 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 50 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8655447 50 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 50 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 50 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 50 Kč
83P9000 TALANDA Mateusz (POL) Gymcity AR zapůjčit 50 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 50 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 8640246 50 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 50 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 50 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 8401151 50 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 50 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 50 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 50 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
NNN8006 Klumpar Filip Neregistrovaní 8716 50 Kč

HB 2.70 km, 24 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 50 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 50 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 50 Kč
0010001 Maziarek Marcin 001 - (POL) Motyla.Noga.Runners 1408884 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 50 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 50 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 50 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 50 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 2087708 50 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 50 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 50 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 50 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 50 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 50 Kč
NNN7012 Wágner Robert Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN9011 Šmíd Zdeněk Neregistrovaní 49444 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
0110002 Suchan René 011 - Ostrava zapůjčit 50 Kč
0120001 Furmánek Zdeněk 012 - železničáři 8116816 50 Kč
TRI8001 Zielina Marek TJ TŽ Třinec 8656 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 50 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 50 Kč
0170001 Najdek David 017 - SKOBFM 2087500 50 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 50 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 50 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 50 Kč

HC 2.50 km, 22 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
TRI1002 Kubien Tomáš TJ TŽ Třinec C 8659 50 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 49378 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
3LP0900 Żmij Szymon (POL) The Vipers 2130138 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 50 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49457 50 Kč
BFM0902 Rýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 49454 50 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49452 50 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 50 Kč
NNN0501 Žižka Matěj Neregistrovaní 49445 50 Kč
SFM1707 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy 2031348 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek C 410791 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
SFM1601 Žáček Jaroslav O-RUNNAŘI Beskydy 2127563 50 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 50 Kč
0150001 Videnka Antonín 015 - Videnka 2035152 50 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč

OPEN 1.80 km, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1150 Horálková Gabriela SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 50 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 50 Kč
NNN7311 Repaň Pavel Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN7861 Repaňová Helena Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN1111 Repaň Pavel ml. Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN1211 Repaň Matěj Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
TRI1204 Zielina Tomasz TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
TRI1650 Sližová Kateřina TJ TŽ Třinec C 416125 50 Kč
NNN7512 Velička Viktor Neregistrovaní 420438 50 Kč
NNN1151 Miloševská Nina Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN1009 Veličkovi M+V Neregistrovaní 428249 50 Kč
3LP-050 Żmij Sylwia (POL) The Vipers 2033038 50 Kč
0170003 Najdková Laura + doprovod 017 - SKOBFM 428209 50 Kč
0170004 Najdek Jonáš+doprovod 017 - SKOBFM 428272 50 Kč
MOV1599 Harazim Adam Open SKOB Ostrava 53001 50 Kč
MOV1799 Harazim Tomáš SKOB Ostrava 53002 50 Kč
KRN1011 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
celkem přihlášených: 275, vklad: 13750 Kč