Přihlášky závodu: 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
23.11.2019
Místo konání:
Bohuňovice
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.20 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 50 Kč
1.97 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc B 8226421 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 50 Kč
2.54 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 50 Kč
2.88 km, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 50 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 50 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 50 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 50 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
0080001 Chytalová Anna 008 - nejsem členem klubu 1602630 50 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 50 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 50 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 50 Kč
2.54 km, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 50 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 50 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 50 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 682345 50 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 50 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 50 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 50 Kč
0050002 Ženčáková Marie 005 - ASPV OA Šumperk 2032185 50 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 50 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 50 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 50 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 50 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 50 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 50 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421853 50 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 50 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň C 515112 50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 50 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 50 Kč
0160001 Balvanová Martina 016 - nejsem členem klubu 2081362 50 Kč
2.28 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0050004 Felklová Jarmila 005 - ASPV OA Šumperk 433098 50 Kč
1.20 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov 2061817 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 50 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
2.24 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 50 Kč
UOL0803 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
2.88 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
4.05 km, 19 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 50 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 50 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 50 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 50 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 50 Kč
OOL8804 Hladík Ladislav SK Haná orienteering C 52436 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 50 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 50 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 50 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 50 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 50 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 50 Kč
STE7403 Mlejnek Pavel SK SKI-OB Šternberk 52513 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 50 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 50 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 50 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 50 Kč
0040001 Mitáček Jiří 004 - M-sport zapůjčit 60 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 50 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 50 Kč
0050001 Ženčák Jaroslav 005 - ASPV OA Šumperk 2060274 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 50 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 50 Kč
0100001 Štěpánek Radek 010 - PTENÍ zapůjčit 60 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 50 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 50 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 50 Kč
0120001 Kratina Tomáš 012 - Business Logic s.r.o. zapůjčit 60 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 50 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 50 Kč
0150001 Novotný Petr 015 - DUKLA Blansko 2067992 50 Kč
2.95 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 50 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 50 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 50 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 50 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov 2051506 50 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 50 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 50 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 50 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 50 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 50 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 50 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 50 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 50 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 50 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ a MŠ Těšetice C 8656544 50 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 50 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 50 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 50 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 50 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 50 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 50 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 50 Kč
2.42 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 50 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 50 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
0050003 Felkl Luděk 005 - ASPV OA Šumperk 52589 50 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
0130001 Buráň Zdeněk 013 - BzB 2127637 50 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 50 Kč
1.19 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 2020742 50 Kč
0010001 Svoboda Marek 001 - STS Červenka 9138 50 Kč
0020001 Zifčáková Justýna 002 - Olomouc 2113084 50 Kč
0020002 Zifčáková Šarlota 002 - Olomouc 2112742 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
3SX0701 Holibka Karel ZŠ a MŠ Těšetice 2125334 50 Kč
3SX0700 Škarda Jozef ZŠ a MŠ Těšetice 2125328 50 Kč
3SX1100 Navrátil Vojtěch ZŠ a MŠ Těšetice 2121889 50 Kč
0110001 Fanta Maxmilian 011 - Fantovi 52421 50 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
PTE1400 Fládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
PTE1004 Šmída Patrik TJ Sokol Ptení C 301572 50 Kč
0170001 Heča Šimon 017 - HEČOVI zapůjčit 60 Kč
2.09 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 50 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 50 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 50 Kč
0060001 Sanetrník David 006 - Sanetrník zapůjčit 60 Kč
0060002 Sanetrník Josef 006 - Sanetrník zapůjčit 60 Kč
0060003 Fiala Dominik 006 - Sanetrník zapůjčit 60 Kč
0070001 Dvořáková Iva 007 - Šneci v běhu zapůjčit 60 Kč
KON8518 Čeřovský Petr KOB Konice C 2126252 50 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 50 Kč
0090001 Foltin David 009 - bezklubu zapůjčit 60 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 50 Kč
3SX0550 Grégrová Zuzana ZŠ a MŠ Těšetice 2125314 50 Kč
OOL5701 Pisk Stanislav SK Haná orienteering 445029 50 Kč
OOL5799 Pisková Drahomíra SK Haná orienteering 445082 50 Kč
0130002 Buráňová Hana 013 - BzB 2108870 50 Kč
0140001 Chmelařová Blanka 014 - péčkaři 8885 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 50 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 1424645 50 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 50 Kč
0180001 Švec Sebastian 018 - DDM Olomouc zapůjčit 60 Kč
celkem přihlášených: 203, vklad: 10260 Kč