Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | C | 2044897 | 50 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127853 | 50 Kč |
TZL0952 | Novosadová KláraNovosadová Klára | SKOB Zlín | C | 2070833 | 50 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108906 | 50 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 2069081 | 50 Kč |
UOL0951 | Paulíčková AdelaPaulíčková Adela | SOB Olomouc | C | 2118494 | 50 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2127533 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670787 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061460 | 50 Kč |
UOL0751 | Janků KarolínaJanků Karolína | SOB Olomouc | B | 8226421 | 50 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 50 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 50 Kč |
JPV0750 | Balvanová VendulaBalvanová Vendula | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080978 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 2069085 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108904 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108903 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 2044889 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | C | 2120659 | 50 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 8660570 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667550 | 50 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 2087689 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 50 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028882 | 50 Kč |
STE9750 | Mikošková TerezaMikošková Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143385 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 50 Kč |
0080001 | Chytalová AnnaChytalová Anna | 008 - nejsem členem klubu | 1602630 | 50 Kč | |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 8663119 | 50 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | A | 2035723 | 50 Kč |
RBK9252 | Mazalová MonikaMazalová Monika | SK Radioklub Blansko | C | 8667995 | 50 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2419904 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655379 | 50 Kč |
TZL0552 | Matochová AdélaMatochová Adéla | SKOB Zlín | C | 8670800 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 50 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7211248 | 50 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 50 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 50 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 50 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 50 Kč |
PLU7878 | Luterová KristýnaLuterová Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 682345 | 50 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 50 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 50 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 50 Kč |
0050002 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | 005 - ASPV OA Šumperk | 2032185 | 50 Kč | |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 50 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 50 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 50 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 50 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 50 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 50 Kč |
OOL6955 | Slavíčková KatkaSlavíčková Katka | SK Haná orienteering | C | 421853 | 50 Kč |
JPV6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8234432 | 50 Kč |
VPM7352 | Hašková EvaHašková Eva | KOS Slavia Plzeň | C | 515112 | 50 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 50 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 50 Kč |
0160001 | Balvanová MartinaBalvanová Martina | 016 - nejsem členem klubu | 2081362 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0050004 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | 005 - ASPV OA Šumperk | 433098 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 50 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 896972 | 50 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | C | 2044898 | 50 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
STE1202 | Tomášek MatějTomášek Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 442849 | 50 Kč |
PLU0902 | Kožnárek PavelKožnárek Pavel | TJ SOKOL Plumlov | 2061817 | 50 Kč | |
TZL1000 | Pekárek DavidPekárek David | SKOB Zlín | C | 2121129 | 50 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 50 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2108899 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8663160 | 50 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108898 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | B | 53003 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680281 | 50 Kč |
UOL0803 | Heča MichalHeča Michal | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8440505 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061467 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 50 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SHK7907 | Fátor JanFátor Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 8670457 | 50 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 50 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | A | 8660477 | 50 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 2148092 | 50 Kč |
UOL0302 | Krampla Michal JanKrampla Michal Jan | SOB Olomouc | B | 2148133 | 50 Kč |
UOL8000 | Zbíral RobertZbíral Robert | SOB Olomouc | C | 8660922 | 50 Kč |
OOL8804 | Hladík LadislavHladík Ladislav | SK Haná orienteering | C | 52436 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8663202 | 50 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 50 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8235111 | 50 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 50 Kč |
TBM8809 | Karlík JanKarlík Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8323322 | 50 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061407 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667537 | 50 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028819 | 50 Kč |
STE7403 | Mlejnek PavelMlejnek Pavel | SK SKI-OB Šternberk | 52513 | 50 Kč | |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 50 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 50 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8648563 | 50 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | C | 8654919 | 50 Kč |
0040001 | Mitáček JiříMitáček Jiří | 004 - M-sport | zapůjčit | 60 Kč | |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 50 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 8116824 | 50 Kč |
0050001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 005 - ASPV OA Šumperk | 2060274 | 50 Kč | |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655380 | 50 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 50 Kč |
0100001 | Štěpánek Radek Štěpánek Radek | 010 - PTENÍ | zapůjčit | 60 Kč | |
TZL0505 | Vaněk BořekVaněk Bořek | SKOB Zlín | B | 2113077 | 50 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8660398 | 50 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | A | 8663152 | 50 Kč |
TZL7401 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | C | 2080910 | 50 Kč |
TZL0404 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | A | 8660475 | 50 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 50 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8662369 | 50 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8662320 | 50 Kč |
0120001 | Kratina TomášKratina Tomáš | 012 - Business Logic s.r.o. | zapůjčit | 60 Kč | |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 8670456 | 50 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 8656569 | 50 Kč |
0150001 | Novotný Petr Novotný Petr | 015 - DUKLA Blansko | 2067992 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 50 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 50 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 1417263 | 50 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 8670823 | 50 Kč |
PLU8101 | Lutera MichalLutera Michal | TJ SOKOL Plumlov | 2051506 | 50 Kč | |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 50 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 50 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 50 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 50 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 50 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127873 | 50 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 50 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 50 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 50 Kč |
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ a MŠ Těšetice | C | 8656544 | 50 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8123477 | 50 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8266526 | 50 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 50 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8414126 | 50 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 50 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 50 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 50 Kč |
LOV7101 | Žebrák ZbyněkŽebrák Zbyněk | lepus.cz | C | 232429 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 50 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 50 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 50 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 50 Kč |
0050003 | Felkl LuděkFelkl Luděk | 005 - ASPV OA Šumperk | 52589 | 50 Kč | |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 8061472 | 50 Kč |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 50 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 50 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 50 Kč |
0130001 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | 013 - BzB | 2127637 | 50 Kč | |
STE6700 | Lukašák ŠtefanLukašák Štefan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080964 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 2020742 | 50 Kč |
0010001 | Svoboda MarekSvoboda Marek | 001 - STS Červenka | 9138 | 50 Kč | |
0020001 | Zifčáková JustýnaZifčáková Justýna | 002 - Olomouc | 2113084 | 50 Kč | |
0020002 | Zifčáková ŠarlotaZifčáková Šarlota | 002 - Olomouc | 2112742 | 50 Kč | |
AOP1650 | Tesařová EvaTesařová Eva | Orientační Běh Opava | C | 232620 | 50 Kč |
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 50 Kč |
3SX0701 | Holibka KarelHolibka Karel | ZŠ a MŠ Těšetice | 2125334 | 50 Kč | |
3SX0700 | Škarda JozefŠkarda Jozef | ZŠ a MŠ Těšetice | 2125328 | 50 Kč | |
3SX1100 | Navrátil VojtěchNavrátil Vojtěch | ZŠ a MŠ Těšetice | 2121889 | 50 Kč | |
0110001 | Fanta MaxmilianFanta Maxmilian | 011 - Fantovi | 52421 | 50 Kč | |
PTE1350 | Mikušová KateřinaMikušová Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 50 Kč |
PTE1400 | Fládr JanFládr Jan | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
PTE1004 | Šmída PatrikŠmída Patrik | TJ Sokol Ptení | C | 301572 | 50 Kč |
0170001 | Heča ŠimonHeča Šimon | 017 - HEČOVI | zapůjčit | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8755 | Čeřovská AdélaČeřovská Adéla | KOB Konice | C | 2020743 | 50 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 50 Kč |
AOP7551 | Pometlová JanaPometlová Jana | Orientační Běh Opava | C | 7206538 | 50 Kč |
0060001 | Sanetrník DavidSanetrník David | 006 - Sanetrník | zapůjčit | 60 Kč | |
0060002 | Sanetrník JosefSanetrník Josef | 006 - Sanetrník | zapůjčit | 60 Kč | |
0060003 | Fiala DominikFiala Dominik | 006 - Sanetrník | zapůjčit | 60 Kč | |
0070001 | Dvořáková IvaDvořáková Iva | 007 - Šneci v běhu | zapůjčit | 60 Kč | |
KON8518 | Čeřovský PetrČeřovský Petr | KOB Konice | C | 2126252 | 50 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116698 | 50 Kč |
0090001 | Foltin DavidFoltin David | 009 - bezklubu | zapůjčit | 60 Kč | |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 50 Kč |
3SX0550 | Grégrová ZuzanaGrégrová Zuzana | ZŠ a MŠ Těšetice | 2125314 | 50 Kč | |
OOL5701 | Pisk StanislavPisk Stanislav | SK Haná orienteering | 445029 | 50 Kč | |
OOL5799 | Pisková DrahomíraPisková Drahomíra | SK Haná orienteering | 445082 | 50 Kč | |
0130002 | Buráňová HanaBuráňová Hana | 013 - BzB | 2108870 | 50 Kč | |
0140001 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | 014 - péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 8827 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2135196 | 50 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2135162 | 50 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 1424645 | 50 Kč |
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 50 Kč |
0180001 | Švec SebastianŠvec Sebastian | 018 - DDM Olomouc | zapůjčit | 60 Kč |