Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

pro kategorii: D35B

Datum:
17.07.2020
Místo konání:
Bohdanovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 475
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
2.62 km, 150 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 1420857 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy 2800304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 2148135 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 2143390 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0040001 Košíková Jana 004 - Brno 8014554 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM8255 Stašková Petra TJ Spartak 1. Brněnská C 49692 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. Brněnská C 2094550 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 Ano Ano Ano Ano 700 Kč