Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

Datum:
17.07.2020
Místo konání:
Bohdanovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 475
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
2.09 km, 105 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 2087504 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0140002 Tomíčková Eliška 014 - ESOX ODEI 7300558 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1.94 km, 105 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 416090 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.24 km, 120 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8033219 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 8670781 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.61 km, 135 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0652 Walicová Eva TJ TŽ Třinec C 53215 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52032 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2.76 km, 140 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 8516920 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 7130704 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8518323 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM0560 Ježková Ivana TJ Spartak 1. Brněnská B 8660552 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2.91 km, 145 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 2143388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. Brněnská A 8660438 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3.45 km, 170 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2DP8650 Machowska Weronika (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 886315 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 8007177 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
2.93 km, 150 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy 49485 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 8670481 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0060001 Miturová Barbora 006 - MLOK Mariánské Lázně(2) 52784 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8516923 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. Brněnská C 49465 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3.04 km, 155 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM8485 Uhnavá Markéta TJ Spartak 1. Brněnská C 8010108 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8517323 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0140004 Tomíčková Dana 014 - ESOX ODEI 8518312 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.62 km, 150 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 1420857 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy 2800304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 2148135 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 2143390 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0040001 Košíková Jana 004 - Brno 8014554 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM8255 Stašková Petra TJ Spartak 1. Brněnská C 49692 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. Brněnská C 2094550 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.80 km, 150 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0050002 Křivdová Lenka 005 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.47 km, 145 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy 49482 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 49487 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.46 km, 130 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy 2125335 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská C 49465 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.17 km, 125 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0160002 OUDIN Marie Reine 016 - (FRA) CO COLMAR 0000 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.24 km, 100 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014562 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1.94 km, 105 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
2.52 km, 120 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. Brněnská B 8660444 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 8109339 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM0813 Ježek David TJ Spartak 1. Brněnská B 8667953 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.95 km, 140 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 8170602 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8000119 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. Brněnská B 2051534 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
3.16 km, 155 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. Brněnská A 8660411 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
3.35 km, 170 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331534 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51318 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662362 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH0302 Procinger Jakub SK Studenec B 8004345 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3.65 km, 185 m, 20 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
4.05 km, 205 m, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. Brněnská C 8351967 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8660433 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 1007529 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 8482075 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 8401151 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3.30 km, 165 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC9102 Sláčík Tomáš OB Vizovice C 53892 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 2060290 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy 2800327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL9800 Hájek Václav SK SP Kylešovice C 8680617 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2DP9000 Krupa Łukasz (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 338297 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno C 8660415 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. Brněnská C 52034 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM C 8627115 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 8648586 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
3.74 km, 165 m, 22 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 8003610 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 8516931 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7609 Pátek Richard TJ Spartak 1. Brněnská C 8007609 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
3.15 km, 150 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 8013973 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 8013937 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 2023814 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7606 Šafek Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 8000013 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0040002 Rudolf Tomáš 004 - Brno 2419966 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0150001 Zeman Radek 015 - neregistrovaný 2033199 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3.25 km, 160 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 2023813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0050001 Křivda Ivan 005 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 8670772 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1QD6200 Braatz Frank (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 7122062 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3.08 km, 145 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 8648625 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy 2143366 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 515149 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 53371 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0120001 Sadílek Ondřej 012 - Saďouři 8116712 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2.93 km, 150 m, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 1403424 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS5300 Mizera Ladislav SKOB Kobra Vsetín C 2056277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ne Ano Ne Ano 400 Kč
2.81 km, 140 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.88 km, 140 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0160001 OUDIN Bernard 016 - (FRA) CO COLMAR 0000 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2.43 km, 130 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
2.20 km, 125 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. 205614 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
1.94 km, 105 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 08611 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LOV1000 Zajíc Josef lepus.cz C 51315 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 253143 Ano Ne Ano Ano 300 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
CET1401 Pilgr Vladimír TJ Loko Česká Třebová C 9720 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
CET1351 Barunka Pešková TJ Loko Česká Třebová 339546 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
CET1502 Kryštof Pešek TJ Loko Česká Třebová 361914 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy 2143377 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI1299 Kawulok Matyáš TJ TŽ Třinec 8657 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51952 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM1305 Cicvárek Lukáš SK Žabovřesky Brno C 0 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0140003 Tomíčková Ivana 014 - ESOX ODEI 2096247 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SOP1601 Peterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 2420050 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
2.24 km, 110 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI7651 Walicová Jana TJ TŽ Třinec C 416128 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy 2035161 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7200 Klíma Jan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067301 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 Ano Ano Ne Ano 300 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 436928 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SRK9905 Neuman Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0110001 Chmelařová Blanka 011 - Péčkaři 8885 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0120002 Sadílková Martina 012 - Saďouři 2134305 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
0150002 Matěj Volný 015 - neregistrovaný 301232 Ano Ne Ne Ano 200 Kč
2.99 km, 175 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0010001 Lác Jan Ladislav 001 - Příbram 7205018 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 53280 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL8653 Vintrová Alžběta SKOB Zlín 4635 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
SVS8250 Barvíková Dana Orientklub Vsetín C zapůjčit Ne Ano Ne Ne 140 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ano Ne 300 Kč
0140001 Tomíček Oldřich 014 - ESOX ODEI 8517311 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PBM0414 Ježek Filip TJ Spartak 1. Brněnská B 8660425 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7202 Ježek Petr TJ Spartak 1. Brněnská C 7300188 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
celkem přihlášených: 475, vklad: 226390 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.