Přihlášky závodu: 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov

Datum:
30.11.2019
Místo konání:
Vracov, fotbalový stadion
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
T1     T2     T3     T4     T5     T6    
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 80 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C zapůjčit 100 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 80 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 80 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 80 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 80 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 80 Kč
0010001 Kratina Tomáš 001 - Business Logic s.r.o. zapůjčit 100 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8123459 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 80 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645928 80 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava C zapůjčit 100 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 8351967 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 80 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 80 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 80 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 80 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 80 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 80 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 8482100 80 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 80 Kč
TBM8304 Khýn Vítězslav KOS TJ Tesla Brno C 7203321 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 80 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 8670745 80 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 80 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8352018 80 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 80 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 80 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 80 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 80 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 80 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 80 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 80 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 80 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 80 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 80 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 80 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 80 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 80 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 2121126 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8660475 80 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc C 2102871 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 80 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8116823 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM7706 Skoba Ondřej SK Žabovřesky Brno C 416055 80 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 80 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 80 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 80 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 80 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 889309 80 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 80 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 80 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 80 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680417 80 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 80 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 80 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 80 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 80 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 80 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 80 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2035723 80 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 80 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 7209287 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 80 Kč
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 80 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 8648605 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov A 8660407 80 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 80 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 80 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 80 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 80 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 80 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 80 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 80 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
0030001 Vronka David 003 - TTC Olomouc zapůjčit 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 80 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
OTK5850 Krajčová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53343 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 80 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 80 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 80 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 80 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 80 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 80 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 80 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 80 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 80 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 80 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 80 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 80 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 80 Kč
0090001 Valla Dalibor 009 - Darek 52212 80 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 80 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 80 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
0120001 Mikšík Pavel 012 - O-sport 500259 80 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 80 Kč
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 80 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 80 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 80 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering 8670772 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 80 Kč
KVS9751 Nedbalová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53688 80 Kč
KVS9552 Křupková Eva SKOB Kobra Vsetín C 53698 80 Kč
KVS9551 Macečková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 51529 80 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 80 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 80 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 80 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 80 Kč
VBMxxxx Florian Michal VSK Mendelu Brno 7201772 80 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 80 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 80 Kč
0040001 Novotný Petr 004 - DUKLA Blansko 2067992 80 Kč
0050001 Buráň Zdeněk 005 - BzB 2127637 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 80 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 80 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 80 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
ZBM0257 Patassiová Michaela SK Žabovřesky Brno C 2104620 80 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 80 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660445 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 80 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 80 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 80 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 80 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 80 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 80 Kč
0100001 Podivínská Ivana 010 - SK Podivín Šalingrad 51557 80 Kč
0100002 Podivínský Tomáš 010 - SK Podivín Šalingrad zapůjčit 100 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 80 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 80 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín B 2113062 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 80 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 80 Kč
tzlxxx1 Solařová Kristýna SKOB Zlín 8608 80 Kč
3.46 km, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 2134315 40 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 40 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 40 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 682345 40 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 40 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 40 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov 681896 40 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 40 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 40 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 40 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 40 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 40 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 80 Kč
0070001 Vrtílek Roman 007 - Vrtas 73 zapůjčit 60 Kč
0070002 Hesová Iva 007 - Vrtas 73 zapůjčit 60 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 60 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 2061840 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 40 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 40 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 40 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 40 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 40 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 40 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 2070831 40 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 40 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 40 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 40 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 2134312 40 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 2126280 40 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 40 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
2.48 km, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 40 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 896975 40 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 40 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 40 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 2020742 40 Kč
KON8518 Čeřovský Petr KOB Konice C 2126252 40 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 40 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 40 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 53348 40 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 40 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 40 Kč
0050002 Buráňová Hana 005 - BzB 2108870 40 Kč
0060001 Sanetrník David 006 - Sanetrník zapůjčit 60 Kč
0060002 Sanetrník Josef 006 - Sanetrník zapůjčit 60 Kč
0060003 Fiala Dominik 006 - Sanetrník zapůjčit 60 Kč
0060004 Sanetrníková Lucie 006 - Sanetrník zapůjčit 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
0080001 Cicvárek Lukáš 008 - Cicvárci zapůjčit 60 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 40 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 40 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 40 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 40 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 40 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 40 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 40 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín B 2121128 40 Kč
TZL0853 Kopečková Viktorie SKOB Zlín C 2067377 40 Kč
0120002 Mikšík Oliver 012 - O-sport 301155 40 Kč
0110001 Pošta Jiří 011 - neregistrovaný 2127556 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 80 Kč
celkem přihlášených: 322, vklad: 23500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.