Přihlášky závodu: Zimní hradubická liga - městský sprint

Datum:
12.01.2020
Místo konání:
Pardubice, ZŠ Spořilov
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
2.24 km, 16 kontrol
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 30 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 30 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 8007192 30 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 30 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 30 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 30 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 30 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 30 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 30 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 30 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 30 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 30 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 30 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 30 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 30 Kč
0030004 Schnaubertová Petra 003 - (j)Elita zapůjčit 30 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 30 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 30 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 30 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 30 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 30 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 30 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 30 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 30 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 30 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 30 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 30 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 30 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 30 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 30 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 8400365 30 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 30 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 30 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 30 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 30 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 30 Kč
LPU8660 Žemličková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8033255 30 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 30 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 30 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 30 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 30 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 30 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 30 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 30 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 30 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 30 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 30 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 30 Kč
STH8851 Beranová Kateřina SK Studenec C 1413337 30 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 30 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 30 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 30 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 30 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 30 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 30 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 30 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 30 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 30 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 30 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 30 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 30 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 30 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 8033235 30 Kč
LPU0762 Sluková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8648552 30 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 30 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 30 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 30 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 30 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 30 Kč
2.58 km, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 30 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 30 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 30 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 30 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8226310 30 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 30 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 30 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 30 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 30 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 30 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 30 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 30 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 30 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 30 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 30 Kč
LPU9153 Chudomelová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 7260017 30 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 30 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 30 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 8109303 30 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 30 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 30 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 30 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 30 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 30 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 30 Kč
KUO9099 Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí C 7300174 30 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 30 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 30 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 30 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 30 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 30 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 30 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 30 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 8033223 30 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 30 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 30 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 30 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 30 Kč
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 30 Kč
1.60 km, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8252 Svejštilová Radka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 30 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 30 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 30 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 30 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 30 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 8109335 30 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 30 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 30 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 30 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 30 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 30 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 30 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8663131 30 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 30 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 30 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 30 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 30 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 30 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 30 Kč
2.59 km, 22 kontrol
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 30 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 30 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 30 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 30 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 30 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 30 Kč
0010001 Cipryán Karel 001 - Seč 1000455 30 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 30 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 30 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 30 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 30 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 30 Kč
SRK9949 Neuman Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2080850 30 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 30 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 30 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 30 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 30 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 30 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 30 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 30 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 30 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 30 Kč
0030001 Sommer Jaroslav 003 - (j)Elita 2148176 30 Kč
0030002 Jahoda Jiří 003 - (j)Elita 1428935 30 Kč
0030005 Janás Petr 003 - (j)Elita zapůjčit 30 Kč
0030006 Markoš Martin 003 - (j)Elita zapůjčit 30 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 30 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice 49634 30 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 30 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 30 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 30 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 30 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 30 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 30 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 30 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 1000459 30 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 30 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 8100176 30 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 30 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 30 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 30 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 30 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 30 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 30 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 30 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 30 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 30 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 30 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 30 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 30 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 30 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 30 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 30 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 30 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 30 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116799 30 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 30 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 30 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 30 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 30 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 30 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 30 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 30 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 30 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 30 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 30 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 30 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 30 Kč
SHK7303 Maršoun Petr OK Slavia Hradec Králové C 2116489 30 Kč
SHK7302 Netuka Martin OK Slavia Hradec Králové C 8197304 30 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 30 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 30 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 30 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 30 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 30 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 30 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 30 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 30 Kč
0050001 Dvořáček Radek 005 - Doudleby nad Orlicí 682344 30 Kč
PDY0549 Žoha Jakub Běhej Poděbrady 04183 30 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 30 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 30 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 30 Kč
3.79 km, 26 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 30 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 30 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 30 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 30 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 30 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 30 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 30 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 30 Kč
DLP7500 Klíž Michal OOB TJ Dukla Praha C 2118931 30 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 30 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 8061449 30 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 30 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 30 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 30 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 30 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 30 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 30 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 30 Kč
KUO7601 Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 30 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 30 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 30 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 30 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 30 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 30 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
0040001 Kronika Miroslav 004 - SPORTeM 1398999 30 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 30 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 30 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice 8116811 30 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 30 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 30 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 30 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 30 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 30 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 30 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 30 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 30 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 30 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 30 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 30 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 30 Kč
STH8301 Erlebach Michal SK Studenec C 9083 30 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 30 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 30 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 30 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 30 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 30 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 30 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 30 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 30 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 30 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8028836 30 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 30 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 30 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 30 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 30 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 30 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 30 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 30 Kč
1.88 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 30 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 30 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 30 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 30 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 30 Kč
0020001 Řoutil Matěj 002 - Neregistrován 2127622 30 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 30 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 30 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 30 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 30 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 30 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 30 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 30 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 2113079 30 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 30 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 30 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 30 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 30 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 30 Kč
1.47 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9593 30 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 30 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 30 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 30 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 30 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 52175 30 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 30 Kč
0030003 Berková Jahodová Andrejka 003 - (j)Elita 2126395 30 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 30 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 30 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 30 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 30 Kč
LPU1652 Jirásková Jasmína OK Lokomotiva Pardubice C 998454 30 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 30 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 30 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9283 30 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 30 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 30 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 30 Kč
CHT1601 Kuban Daniel OOB SK Chrast C 52303 30 Kč
celkem přihlášených: 308, vklad: 9240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.