Přihlášky závodu: 5.závod Slezské zimní ligy (SZL)

Datum:
19.01.2020
Místo konání:
Havířov - Multigenerační centrum Lučina
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC     HDD    
4.50 km, 24 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
64S9750 Košutová Katarína (SVK) ROB Klub KYSUCA 515451 50 Kč
KRN8353 Kuriaková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 50 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 50 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 50 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 50 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
0080001 Čablová Kristina 008 - AK EZ Kopřivnice 9005140 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 50 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 50 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 50 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 49451 50 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 1420857 50 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 50 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 50 Kč
2KP6050 Wojarska Kamilla (POL) Bielsko-Biala O-Team 1414597 50 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 50 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 50 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 50 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 50 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 50 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 50 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 50 Kč
4EP7750 Janas Irena (POL) Uks Kometa Gliwice 2035285 50 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 50 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 50 Kč
2.90 km, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
NNN4569 Kopcová Ludmila Neregistrovaní 1403424 50 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 50 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 428272 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 50 Kč
2KP7450 Majdak Danuta (POL) Bielsko-Biala O-Team 50 Kč
NNN4573 Vlachová Marcela Neregistrovaní 434589 50 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
1DP6300 Byrczek Katarzyna (POL) Indywidualnie zapůjčit 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 50 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 50 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 50 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 50 Kč
0110001 Gruchalová Lucie 011 - Nereg 9102566 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
NNN4574 Kavcová Lucie Neregistrovaní 2126362 50 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 50 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 50 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 50 Kč
NNN4577 Wágner Jakub Neregistrovaní 515437 50 Kč
1.80 km, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 50 Kč
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy C 2127563 50 Kč
NNN4568 Repaňová Helena Neregistrovaní 2049580 50 Kč
0020002 Veličková Valerie 002 - X-AIR Ostrava 420438 50 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 50 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 50 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 50 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 428209 50 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 426344 50 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8033219 50 Kč
0100001 Škovroňová Anežka 010 - Škovroňovy 442889 50 Kč
0100002 Škovroňová Antonie 010 - Škovroňovy 442854 50 Kč
0100003 Škovroňová Hana 010 - Škovroňovy 442880 50 Kč
0100004 Szostoková Štěpánka 010 - Škovroňovy 442846 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 50 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 50 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
TRI0652 Walicová Eva TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI7651 Walicová Jana TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
TRI0955 Pietrzyková Zuzana TJ TŽ Třinec C 49365 50 Kč
4EP1150 Janas Agnieszka (POL) Uks Kometa Gliwice 338917 50 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
NNN4578 Wágner Robert Neregistrovaní 2039187 50 Kč
NNN4579 Wágnerová Jaroslava Neregistrovaní 2144076 50 Kč
4.50 km, 24 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov B 1426069 50 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 50 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 50 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 50 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 50 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 50 Kč
64S6300 Košut Ján (SVK) ROB Klub KYSUCA 1409500 50 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 50 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 50 Kč
64S7200 Kuriak Jakub (SVK) ROB Klub KYSUCA 9858585 50 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 50 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 50 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 50 Kč
0020001 Velička Aleš 002 - X-AIR Ostrava 428262 50 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 50 Kč
0030001 Proske Petr 003 - Rundál.cz 52938 50 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 50 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 50 Kč
0060001 Jendželovský Marek 006 - Rundal 303921 50 Kč
0070001 Kozubík Jiří 007 - JuraZub Zlín 2094537 50 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 50 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 50 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 7207868 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 50 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 50 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 50 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 50 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 50 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 50 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 50 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 50 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 8028879 50 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 50 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 50 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 50 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 50 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 50 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 50 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 50 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 2143379 50 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 50 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 8670482 50 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 50 Kč
TRI7704 Pietrzyk Rostislav TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 50 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 50 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 2035286 50 Kč
0130001 Jendželovský Martin 013 - Rundal 303916 50 Kč
MOV9101 Stýblo Tomáš SKOB Ostrava C 50 Kč
0150001 Šrajer Jan 015 - RUNdál 52936 50 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 50 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 50 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 50 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 50 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 50 Kč
NNN4575 Wágnerová Bronislava Neregistrovaní 50 Kč
NNN4576 Wágnerová Markéta Neregistrovaní 50 Kč
2.90 km, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
0010001 Maziarek Marcin 001 - (POL) Motyla.Noga.Runners 1408884 50 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 8000391 50 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 50 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 50 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 50 Kč
0050001 Furmánek Zdeněk 005 - železničáři 8116816 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 50 Kč
NNN4571 Válek Ivan Neregistrovaní 50 Kč
NNN4572 Válek Jakub Neregistrovaní 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 50 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 50 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 8007175 50 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51318 50 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 50 Kč
0090001 Maziarek Michał 009 - (POL) Motyla.Noga.Runners 1408882 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 50 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 50 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 50 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
0120001 Hudeček Lukáš 012 - Hudeček Team 2087512 50 Kč
0140001 Fuks Petr 014 - Klub 2039151 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 50 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 50 Kč
1.80 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
SFM1701 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy 2031348 50 Kč
nnn4567 Repaňovi Pavel a Matěj Neregistrovaní 50 Kč
0020003 Velička Viktor 002 - X-AIR Ostrava 428249 50 Kč
NNN4570 Junga Adrien Neregistrovaní 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek C 49455 50 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč
SFM7700 Starosta Radim O-RUNNAŘI Beskydy C 8515511 50 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč
0.40 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN4580 Závodný Adam Neregistrovaní 336728 0 Kč
NNN4581 Mojžíšková Ema Neregistrovaní 303932 0 Kč
NNN4582 Holubová Veronika Neregistrovaní 301297 0 Kč
NNN4583 Miketa Dan Neregistrovaní 253121 0 Kč
NNN4584 Puščiznová Beata Neregistrovaní 52752 0 Kč
NNN4585 Maděrič Kryštof Neregistrovaní 253120 0 Kč
NNN4586 Holub Kryštof Neregistrovaní 49428 0 Kč
NNN4588 Štefková Barbora Neregistrovaní 336703 0 Kč
NNN4587 Miketa Robin Neregistrovaní 336725 0 Kč
NNN4589 Foldýnová Nikol Neregistrovaní 232956 0 Kč
NNN4590 Puščizna Jakub Neregistrovaní 336721 0 Kč
celkem přihlášených: 217, vklad: 10300 Kč