Přihlášky závodu: 4. BZL: Onos cup

Datum:
12.01.2020
Místo konání:
Brno - Žabovřesky, hala Rosnička
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D     H     HDD     ZV    
2.10 km, 125 m, 14 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Košíková Jana 002 - Brno 2419966 50 Kč
0030001 Jégrová Eliška 003 - neregistrovaný zapůjčit 50 Kč
0040001 Rotková Gabriela 004 - nereg 2103673 50 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 50 Kč
0050001 Marková Marta 005 - Markovi 9201067 50 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 50 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 50 Kč
0060001 Jégrová Kateřina 006 - nejsem v klubu zapůjčit 50 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 50 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 50 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 50 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 50 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 50 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 8149877 50 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 50 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 50 Kč
0140002 Hrabcová Dana 014 - Bez klubové příslušnosti zapůjčit 50 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 2801050 50 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083417 50 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 50 Kč
0160002 Buráňová Hana 016 - BzB 2108870 50 Kč
0190001 Tachovská Kamila 019 - ZBM 2094550 50 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 50 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 50 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 50 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 8071314 50 Kč
0230001 Hájková Radka 023 - RaHa 2042511 50 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 50 Kč
0240001 Alžbeta Stehlíková 024 - S-team 2111772 50 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 50 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 50 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 50 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno C 2127522 50 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 2067240 50 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 50 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 50 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 50 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 50 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 50 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 8660368 50 Kč
ZBM8989 Perůtková Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 50 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 50 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 50 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno C 9201069 50 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 50 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 50 Kč
0280001 Hanžl Tomáš 028 - - zapůjčit 50 Kč
0270002 Unčovská Martina 027 - SK Radiosport Bílovice n. S. 247327 50 Kč
0320001 Paseková Tereza 032 - Mabruk zapůjčit 50 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 50 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 80 Kč
0310001 Smítalová Jana 031 - ZBM 1111280 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
0360001 Hendrychová Zuzana 036 - ZBM 8660408 80 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 8010108 80 Kč
0370001 Kaděrová Jana 037 - nereg. zapůjčit 80 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 80 Kč
2.50 km, 140 m, 17 kontrol
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 50 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 53116 50 Kč
0010003 Nováček Michal 001 - neregistrovaný zapůjčit 50 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8301247 50 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 50 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 50 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno C 438040 50 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 50 Kč
0020002 Rudolf Tomáš 002 - Brno zapůjčit 50 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 50 Kč
0070001 Bok Petr 007 - neregistrovaný zapůjčit 50 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 50 Kč
0080001 Heffner Christian 008 - (SVK) KOB Sokol-Pezinok 8414127 50 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 50 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov A 8660407 50 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 50 Kč
0090001 Lasota Marek 009 - Lasota - neregistrovaní 2087636 50 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 50 Kč
0120001 Kinc Martin 012 - nereg. 8667529 50 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 50 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 8662357 50 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 50 Kč
0140001 Hrabec Roman 014 - Bez klubové příslušnosti zapůjčit 50 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 50 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 50 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662426 50 Kč
0150001 Dohnal Pavel 015 - Nereg. Dohnal 2039117 50 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 50 Kč
0180001 Rajnošek Matěj 018 - komín 52965 50 Kč
0190002 Tachovský Vít 019 - ZBM 1403435 50 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 50 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 50 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 50 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 50 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 50 Kč
0210001 Dadák Michal 021 - neregistrován 301552 50 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 50 Kč
0220001 Charvát Jan 022 - nereg. zapůjčit 50 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 50 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 50 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 50 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 50 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 50 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 50 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 50 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 50 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 50 Kč
0260001 Musil Radek 026 - PRAI 7300475 50 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 8645930 50 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 50 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 8481963 50 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 50 Kč
ZBM0112 Macháček Petr SK Žabovřesky Brno C 2419992 50 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8116823 50 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 50 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 50 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 50 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 50 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 50 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 50 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 50 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 50 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 50 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 50 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 50 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 50 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 8005438 50 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 50 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 50 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 50 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 50 Kč
ZBM9403 Hinkelmann Erik SK Žabovřesky Brno C 7211016 50 Kč
ZBM9443 Mižúr Šimon SK Žabovřesky Brno C 2051380 50 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 50 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 50 Kč
0270001 Unčovský Marek 027 - SK Radiosport Bílovice n. S. 247323 50 Kč
0270003 Unčovský Jakub 027 - SK Radiosport Bílovice n. S. 247337 50 Kč
0290001 Nevěčný Milan 029 - nereg. zapůjčit 50 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno 8352018 50 Kč
0320003 Paseka Tomáš 032 - Mabruk zapůjčit 50 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 50 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 8667988 50 Kč
0330003 Lončarič Martin 033 - nereg. zapůjčit 50 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 80 Kč
ZBM7903 Smítal Rostislav SK Žabovřesky Brno C 1260179 80 Kč
0340002 Staněk Tomáš 034 - nereg. zapůjčit 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 80 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 80 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 80 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 80 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 8007609 80 Kč
1.20 km, 35 m, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Nováčková Anika 001 - neregistrovaný zapůjčit 50 Kč
0010002 Nováček Kryštof 001 - neregistrovaný zapůjčit 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
0110001 Fedrová Anežka 011 - RBK zapůjčit 50 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 50 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 50 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 50 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 50 Kč
0140003 Hrabec František 014 - Bez klubové příslušnosti zapůjčit 50 Kč
0150002 Dohnalová Eliška 015 - Nereg. Dohnal 336762 50 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. Brněnská C 2126288 50 Kč
0180002 Rajnošek Jan 018 - komín zapůjčit 50 Kč
0200001 Slámová Eliška 020 - SVČ Miroslav 2109701 50 Kč
PBM1500 Kheil Ondřej TJ Spartak 1. Brněnská C 416030 50 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 50 Kč
0240002 Stehlík Šimon 024 - S-team 8087 50 Kč
0240003 Stehlík Jakub 024 - S-team 416904 50 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 50 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 50 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 50 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 50 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 50 Kč
ZBM1551 Skobová Petra SK Žabovřesky Brno 416055 50 Kč
0300001 Kalinová Jasmína 030 - JK 53723 50 Kč
ABM0000 Karpíšek Jonáš KOB ALFA Brno 332949 50 Kč
0320002 Paseka Matěj 032 - Mabruk zapůjčit 50 Kč
0320004 Šedová Anna 032 - Mabruk zapůjčit 50 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 515049 80 Kč
ZBM1056 Smítalová Ester SK Žabovřesky Brno C 1180510 80 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Žabovřesky Brno C 1280112 80 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 80 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 80 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 80 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 80 Kč
ZBM1257 Stašková Tereza SK Žabovřesky Brno 1976000 50 Kč
2.10 km, 95 m, 14 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 50 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8320135 50 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 50 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 50 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 50 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 50 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 50 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov C 50 Kč
0100001 Vrtílek Roman 010 - Vrtas 73 zapůjčit 50 Kč
0100002 Hesová Iva 010 - Vrtas 73 zapůjčit 50 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 7204480 50 Kč
0130001 Hrůza Vladimír 013 - nereg 2117402 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 50 Kč
0160001 Buráň Zdeněk 016 - BzB 2127637 50 Kč
0170001 Vřešťál Jan 017 - Vřešťál 2085609 50 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 50 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8719038 50 Kč
15A7000 Pölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 50 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 2060216 50 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 50 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 50 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 50 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 50 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 50 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 50 Kč
0250001 Šimek Petr 025 - SK-Alpin 682117 50 Kč
0250002 Kos Jiří 025 - SK-Alpin zapůjčit 50 Kč
0250003 Toufar Jiří 025 - SK-Alpin zapůjčit 50 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 50 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 50 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 50 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 50 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 50 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 2111802 50 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 50 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno B 8660444 50 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 50 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660445 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 50 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 50 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM0961 Mazálková Veronika SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 50 Kč
0330001 Neugebauer Tobiáš 033 - nereg. zapůjčit 50 Kč
0330002 Neugebauerová Klaudie 033 - nereg. zapůjčit 50 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 50 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 80 Kč
0350001 Fráňa Pavel 035 - GBM SK-Radiosport Bílovice 2060222 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 80 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 80 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 80 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 80 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C 2127554 80 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 8670799 80 Kč
celkem přihlášených: 248, vklad: 13360 Kč