Přihlášky závodu: 5. BZL . Kufrování s medvědem

Datum:
18.01.2020
Místo konání:
Radostice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Kategorie:
D     H     HDD     ZV    
3.20 km, 140 m, 20 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Košíková Jana 002 - Brno 2419966 50 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 50 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 50 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 9101703 50 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 50 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 50 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 8149877 50 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 50 Kč
0060001 Smítalová Jana 006 - ZMB 1111280 50 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 50 Kč
0080002 Tužilová Michaela 008 - Tužilovi 2020737 50 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 50 Kč
ZBM0261 Heroudková Adéla SK Žabovřesky Brno B 0 50 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 50 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno C 2127522 50 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 50 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 2067240 50 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 50 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 50 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 50 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 50 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 8660440 50 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 50 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 50 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 50 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 2801050 50 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 50 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 50 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 50 Kč
0100002 Buráňová Hana 010 - BzB 2108870 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 50 Kč
0120001 Jégrová Eliška 012 - nejsem v klubu zapůjčit 50 Kč
0120002 Jégrová Kateřina 012 - nejsem v klubu zapůjčit 50 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 50 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 50 Kč
4.60 km, 200 m, 25 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 50 Kč
0020002 Rudolf Tomáš 002 - Brno zapůjčit 50 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 50 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 50 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 50 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 50 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 8662357 50 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 50 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 50 Kč
0050001 Klieštík Jiří 005 - Bílovice nad Svitavou 2085593 50 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 50 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 50 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 50 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 53116 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 50 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 1414506 50 Kč
0080001 Tužil Petr 008 - Tužilovi 2045249 50 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 50 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 50 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 50 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 50 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 50 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 50 Kč
ZBM7903 Smítal Rostislav SK Žabovřesky Brno C 1260179 50 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 50 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 50 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 50 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 50 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 50 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 50 Kč
0110001 Dohnal Pavel 011 - Nereg. Dohnal 2039117 50 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 50 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 50 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 50 Kč
0130001 Hrabec Roman 013 - Bez klubové příslušnosti zapůjčit 50 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 50 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 50 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 50 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 50 Kč
2.20 km, 50 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2001996 50 Kč
0060002 Smítalová Meda 006 - ZMB 1180510 50 Kč
TBM1304 Janča Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 436405 50 Kč
0070001 Mazálková Anežka 007 - SK Žabovřesky zapůjčit 50 Kč
0090001 Sedláček Tobiáš Jakub 009 - SVČ Miroslav 2049578 50 Kč
0090002 Slámová Eliška 009 - SVČ Miroslav 2109701 50 Kč
0090003 Vlček Jan 009 - SVČ Miroslav 2109703 50 Kč
ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 8116708 50 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 50 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 50 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 50 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 50 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 50 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 50 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Žabovřesky Brno C 1280112 50 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 50 Kč
0110002 Dohnalová Eliška 011 - Nereg. Dohnal 336762 50 Kč
BBM1051 Němcová Irena BETA URSUS Orienteering C 2134342 50 Kč
UBM1101 Šilar Martin MENISKOS Brno C 50 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 50 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 50 Kč
2.70 km, 120 m, 17 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 50 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 50 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 50 Kč
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Orienteering C 2117693 50 Kč
0030001 Vrtílek Roman 003 - Vrtas 73 zapůjčit 50 Kč
0030002 Hesová Iva 003 - Vrtas 73 zapůjčit 50 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 50 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 50 Kč
0040001 Fráňa Pavel 004 - GBM SK-Radiosport Bílovice 2060222 50 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 50 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 50 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 50 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 50 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 50 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 50 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 50 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 50 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 50 Kč
0090004 Stix Patrik 009 - SVČ Miroslav 2109702 50 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8005438 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 50 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 50 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 2111802 50 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 50 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 50 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660445 50 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM0961 Mazálková Veronika SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 50 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 50 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 50 Kč
BBM6350 Konečná Hana BETA URSUS Orienteering C 2124753 50 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 50 Kč
0100001 Buráň Zdeněk 010 - BzB 2127637 50 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 50 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 50 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 50 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 50 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 50 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 50 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 50 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 50 Kč
celkem přihlášených: 143, vklad: 7150 Kč