Přihlášky závodu: Školení trenérů OB 3. třídy

Datum:
07.02.2020
Místo konání:
Úvaly, sportovní hala
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
T3    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 41
Náhradníků: 0
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka 500 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka 7205568 500 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 7205005 500 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice 2143398 500 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka 49865 500 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 500 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8028842 500 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8116721 500 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha 2081352 500 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha 442851 500 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha 8000236 500 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice 2800344 500 Kč
0010001 Beranova Jana 001 - Wss zapůjčit 500 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka 2095965 500 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice 8028869 500 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 500 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka 49866 500 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 500 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 500 Kč
0020001 Benešová Marika 002 - Klub dobré zprávy 2103782 500 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole 515007 500 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole 2099503 500 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 500 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 500 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole 2035151 500 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha 51567 500 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 500 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany 8667980 500 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 232409 500 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 500 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda 52889 500 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda 2135182 500 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 500 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady 2127605 500 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 500 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 420417 500 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 500 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga 8667997 500 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha 2111618 500 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 500 Kč
celkem přihlášených: 40, vklad: 20000 Kč