Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR v nočním OB

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 13 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 260 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 260 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 260 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 260 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 260 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 260 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 260 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670806 260 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 260 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660587 260 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 260 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 260 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 8140907 260 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 260 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 260 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 260 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 260 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 260 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové A 7210231 260 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 260 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 260 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 260 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 260 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 260 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 260 Kč
VPM0652 Kožíšková Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8008298 260 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 260 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 260 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 260 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 8008286 260 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 260 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 260 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 260 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 260 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast A 8226328 260 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 260 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 260 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 8648551 260 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno A 8116744 260 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 260 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 260 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 260 Kč
ONO0655 Pekárková Bára SKOB Ostrov B 8022619 260 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 260 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 260 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 260 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň A 8516419 260 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha B 8013965 260 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 390 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 390 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662430 260 Kč

D18 5.11 km, 165 m, 14 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 260 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 260 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 260 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 260 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 260 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 260 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 260 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 260 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 260 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 260 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 8022662 260 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice E 8656606 260 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 260 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 8654912 260 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 260 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 260 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 260 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 260 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 260 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 260 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 260 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 260 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 260 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 260 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8033267 260 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 260 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 260 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 260 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 260 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 260 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 260 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 260 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 260 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 260 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 260 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 260 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 390 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 260 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 390 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 390 Kč

D20 5.35 km, 180 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.04

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 260 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 260 Kč
SIT0251 Mrózek Teresa OK SILESIA R 8656736 260 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky R 8655484 260 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 260 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 260 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 260 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky A 8660394 260 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 260 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 260 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 260 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 260 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 260 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk A 8655379 260 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 8006733 260 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno E 8434822 260 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 260 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice A 8013867 260 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 260 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 390 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 260 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 260 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 260 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 390 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 390 Kč
JJN0253 Budská Anna Team Jizerky C 7201759 390 Kč

D21 7.30 km, 240 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.04

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 260 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 260 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 260 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 260 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 260 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 260 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 260 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 260 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 260 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 260 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 260 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 260 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 260 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 260 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 260 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 260 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 260 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 260 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 260 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 260 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 260 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 260 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 260 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 260 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 260 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 390 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 390 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 390 Kč

H16 19 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 260 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 260 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 260 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 260 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 260 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 260 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice A 8680403 260 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 260 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava A 8000243 260 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 260 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 260 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8076030 260 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 260 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 260 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín A 8000604 260 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 260 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 260 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 260 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 260 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 260 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 260 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 260 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 260 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 260 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8005438 260 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 260 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 260 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 260 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice A 8662678 260 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 260 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 260 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 260 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 260 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 260 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 260 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 260 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 260 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 260 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 260 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 260 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 260 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 260 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek A 8226381 260 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 260 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 260 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 390 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň A 8651736 390 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 390 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 390 Kč

H18 22 kontrol

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8648578 260 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 260 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8032771 260 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA A 8656740 260 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 260 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 260 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 260 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 260 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 260 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 260 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 260 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 260 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 260 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov A 8028818 260 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 260 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 260 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka A 8680412 260 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 260 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 260 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 260 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 260 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 260 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 260 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 260 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 260 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 260 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 260 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky A 8662688 260 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 260 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 260 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8004345 260 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 260 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno A 1111187 260 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno A 8663130 260 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 260 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 260 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 260 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 260 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 260 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové R 8656647 260 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 260 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 260 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov A 8061407 260 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 260 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 260 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava R 8004316 260 Kč
LPM0304 Pavlásek Albert OK Lokomotiva Plzeň B 2113477 260 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 260 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 260 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 260 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 260 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8109305 260 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 260 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 260 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 390 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 390 Kč

H20 9.35 km, 265 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.04

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA A 8655413 260 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava R 8656577 260 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 260 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc A 8655429 260 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 260 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 8109361 260 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 260 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 260 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 260 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 260 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 260 Kč
TUR0204 Richtr Lukáš OOB TJ Turnov E 8656696 260 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka R 8080811 260 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov A 8461739 260 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 260 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 260 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 260 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 260 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 260 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 260 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 260 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8022671 260 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 260 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno R 8100060 260 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno R 8660432 260 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 260 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice R 8000543 260 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 260 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 260 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 260 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 390 Kč

H21 28 kontrol Rank. koef.: 1.04

(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 260 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 260 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor C 8662363 260 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 260 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 260 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8302000 260 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 260 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 260 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 260 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 260 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 260 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 260 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 260 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 260 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 260 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 260 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 260 Kč
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 8190817 260 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 260 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 260 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 260 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 260 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 260 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 260 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 260 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 260 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 260 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 260 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 260 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 260 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 260 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 260 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 260 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 260 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec C 8659416 260 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 8662310 260 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 260 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 260 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 260 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 260 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 260 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 260 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 260 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 260 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 260 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 260 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 260 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 260 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8050013 260 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 260 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 260 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 260 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 260 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 260 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 260 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 260 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 260 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 260 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 8003620 260 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 260 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 260 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 260 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 260 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 260 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 390 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 390 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 390 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 390 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 390 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 390 Kč
celkem přihlášených: 351, vklad: 94510 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.