Přihlášky závodu: Helfenburk 2020

Datum:
21.08.2020
Místo konání:
Bavorov, Krajníčko
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T1     T2    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB1262 Procházková Veronika OB České Budějovice C 2029176 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov C 301492 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy 49488 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 2127595 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1252 Haisová Anna OK Dobříš C 2420065 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov C 301504 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
KRE1050 Fialová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148179 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
KRE1150 Fialová Simona OOB TJ Sokol Křemže C 2039143 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 2073705 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0952 Měchurová Karina SKOB Ostrov C Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 8013933 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice C 2127643 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0110001 Hejzlarová Maja 011 - Hejzlarovi 330689 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0120002 Reichelová Helena 012 - Backcounters 2148067 Ne Ne Ne Ano 200 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže B 2148186 Ne Ne Ne Ano 200 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 Ne Ne Ne Ano 250 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO0655 Pekárková Barbora SKOB Ostrov C 2083364 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8226390 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8662326 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 8116697 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0662 Procházková Magdalena OB České Budějovice C 2127641 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8226310 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže C 8116715 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 2143388 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 2121755 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 2127642 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
OPI0054 Račanová Jana Orientační sporty Písek C 2088203 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB8854 Kovářová Julie OB České Budějovice C 7210125 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STH9251 Jebavá Lucie SK Studenec C 331285 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9933 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662171 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
0060001 Pecoldová Pavlína 006 - Cookies & Pancakes 8066680 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM9651 Kamenická Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 8656698 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy 49485 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov C 1007538 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 8656605 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
NNN9001 Miturová Barbora Neregistrovaní 52784 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy 2800304 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO8350 Hrzinová Hana SKOB Ostrov C 8682 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8655463 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TCB8551 Němcová Martina SK Technik České Budějovice C 52190 Ano Ne Ne Ano 500 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 Ano Ano Ne Ne 700 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy 49482 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 2143390 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 2148135 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ne Ne Ano Ano 500 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ne Ne Ne Ano 250 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ne Ne Ne 250 Kč
0120004 Reichelová Monika 012 - Backcounters 2148243 Ne Ne Ne Ano 250 Kč
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C 8517327 Ne Ano Ano Ne 500 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 49487 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice 2118452 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice C 2087654 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 Ne Ne Ne Ano 250 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7455 Puchernová Veronika OK Sparta Praha C 7410123 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52654 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ne Ne Ano Ano 500 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
46A6850 Eschlboeck Gudrun (AUT) OL Naturfreunde Linz 8445522 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 Ne Ne Ne Ano 350 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy 2125335 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 Ano Ne Ne Ano 500 Kč
OOL5750 Pisková Drahomíra SK Haná orienteering C 1150695 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy 49443 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy 2061790 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014562 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ne Ne Ne Ano 200 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0080003 Vaněk Lukáš 008 - CZAR 2029192 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
0110003 Hejzlar Arjuna 011 - Hejzlarovi 232974 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TCB1301 Němec Matouš SK Technik České Budějovice C Ano Ne Ne Ano 300 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy 2061826 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek B 2064775 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice C 2127644 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 8116825 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 2148194 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 8061404 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy 2119196 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 8515527 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
KRE0703 Stráský Přemysl OOB TJ Sokol Křemže B 2127625 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 8226416 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 Ne Ano Ano Ano 1050 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM0304 Pavlásek Albert OK Lokomotiva Plzeň B 2113477 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy 2800327 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy 2800317 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0060002 Dvořáček Dan 006 - Cookies & Pancakes 8629750 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JHB9902 Kubák Martin ml. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 336772 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 Ne Ne Ano Ne 250 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 8090148 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha R 8656733 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 2091539 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 2023814 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy 49490 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy 49442 Ano Ne Ne Ne 250 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy 49483 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 Ano Ne Ne Ano 500 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano Ne 1050 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 7777781 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8654887 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0090001 Dneboský František 009 - OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers 1150693 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 2023813 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy 2143366 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy 2800312 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7201 Mágr Zdeněk OB České Budějovice 301722 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7100 Jaroš Jakub OB České Budějovice C 2118457 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 Ne Ano Ne Ano 500 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0120001 Reichel Vít 012 - Backcounters 2148162 Ne Ne Ne Ano 250 Kč
0150001 Sadílek Ondřej 015 - Saďouři 8116712 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
SCP7401 Němeček Ondřej OK Sparta Praha C 51845 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7000 Hynek Petr SKOB Ostrov C 2126391 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KRE6600 Maršík Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 Ne Ne Ne Ano 250 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 231248 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
0100001 Hartmann Dirk 010 - (GER) SV Mietraching/Germany 8114116 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
46A6500 Eschlboeck Rainer (AUT) OL Naturfreunde Linz 8303040 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 Ano Ne Ne Ano 500 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín C 53846 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 Ne Ano Ano Ne 700 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 Ano Ano Ano Ano 850 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8719038 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OOL5400 Pisk Stanislav SK Haná orienteering C 1150696 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 Ne Ne Ne Ano 250 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy 49449 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO1500 Beneš Lukáš SKOB Ostrov C 301495 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy 2143377 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM1400 Sebera Eduard O-RUNNAŘI Beskydy Ano Ne Ne Ne 150 Kč
SFM1200 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy Ano Ne Ne Ne 150 Kč
0020002 Pavlásek Vojtěch 002 - Děčín 222665 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko C 49655 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1750 Nevrklová Zuzana TJ Růžená C 2087716 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0070002 Nedas Jan 007 - Neregistrovaný 8580 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL1300 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 1421295 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
0090003 Dneboský Erik 009 - OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0110002 Hejzlarová Aiša 011 - Hejzlarovi 232970 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
LBE1650 Šimonová Zuzana TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0120003 Reichelová Šárka 012 - Backcounters 2148132 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
KRE1400 Čerkl Jan OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
KSU1250 Růžičková Zuzana Klub vytrvalostních sportů Šumperk Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
21G1850 Hill Lucy (GBR) Airienteers 2039807 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín 2102072 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 8033218 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C Ano Ne Ne Ne 150 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0030001 Horáková Dana 003 - Puštík 2000547 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy 2125376 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy 2035161 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy 2127563 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0040001 Tetourová Magdalena 004 - MT 2088186 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VCB7462 Procházková Jitka OB České Budějovice C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ8053 Nevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 8014554 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2419966 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRE7400 Fiala Tomáš OOB TJ Sokol Křemže C 8516427 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0130001 Kuličková Jarmila 013 - Býškovice 07932 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
0140001 Lošťák Karel 014 - Sokol Hřivice 7202864 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NNN9002 Novák Tadeáš Neregistrovaní 2120621 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0150002 Sadílková Martina 015 - Saďouři 2134305 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0160002 Jack Wilson 016 - BÚ Průhonice zapůjčit Ne Ne Ne Ano 200 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
0080001 Vobořilová Markéta 008 - CZAR 301198 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C 301494 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0090002 Kazdová Dana 009 - OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0020001 Pavlásková Alena 002 - Děčín 8350 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0080002 Vaněk Tomáš 008 - CZAR 8667986 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0160001 Fišarová Lenka 016 - BÚ Průhonice 889669 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
celkem přihlášených: 566, vklad: 348750 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.