Přihlášky závodu: Zimní hradubická liga - krátká trať

Datum:
08.03.2020
Místo konání:
Pardubice, ZŠ Studánka
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
4.13 km, 18 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 30 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 30 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 30 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 30 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 30 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 30 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 30 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 30 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 30 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 30 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 30 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 30 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 30 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 30 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 30 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 30 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 30 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 30 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 2148245 30 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2095955 30 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 30 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 30 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 30 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 30 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 30 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 30 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 30 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 30 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 30 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 8033235 30 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 30 Kč
0040004 Schnaubertová Petra 004 - (j)Elita zapůjčit 30 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 30 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 30 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 30 Kč
LPU8453 Baštová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 9221 30 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 30 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 30 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 8109303 30 Kč
LPU7962 Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 30 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 30 Kč
LPU9153 Chudomelová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 7260017 30 Kč
LPU7664 Janáčková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 30 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 30 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 30 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 30 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 30 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 30 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 30 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 30 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 30 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 30 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 30 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 30 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 8400365 30 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 30 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 30 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 30 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 30 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 30 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 30 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 30 Kč
LPU5752 Baštová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9220 30 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 30 Kč
JIL7052 Ondřichová Lucie OK Jilemnice C 30 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 30 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 30 Kč
DE
5.92 km, 28 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 30 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 30 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 30 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 30 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 30 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 30 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 30 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 30 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 30 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 30 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 30 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 30 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 30 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 30 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 30 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 30 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 30 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 30 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 30 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 30 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 30 Kč
DK
2.93 km, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 30 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 30 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 30 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 30 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 30 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 30 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 2111661 30 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 30 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 30 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 30 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 30 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 30 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 30 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 30 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 30 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 8109335 30 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 30 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 30 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 30 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 30 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 30 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 30 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8663131 30 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 30 Kč
H
5.13 km, 21 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 30 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 30 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 30 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 30 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 30 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 30 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 30 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 30 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 30 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 30 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2106740 30 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 30 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 30 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 30 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 8000239 30 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 30 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 30 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 30 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 30 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 30 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 30 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 30 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 30 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 30 Kč
SHK7303 Maršoun Petr OK Slavia Hradec Králové C 2116489 30 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 30 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 30 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 30 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 30 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 30 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 30 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 30 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
0030001 Čičovský Jiří 003 - OK Lejšovka 2420025 30 Kč
0030002 Čičovský Daniel 003 - OK Lejšovka 2420027 30 Kč
0040001 Sommer Jaroslav 004 - (j)Elita 2148176 30 Kč
0040002 Jahoda Jiří 004 - (j)Elita 1428935 30 Kč
0040005 Markoš Martin 004 - (j)Elita zapůjčit 30 Kč
0050001 Novotný Petr 005 - DUKLA Blansko 2067992 30 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 30 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 30 Kč
0060001 Erbert Ladislav 006 - TJ Harant Pecka 8516415 30 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 30 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 30 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 30 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 30 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 30 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 30 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 8100176 30 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 30 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 30 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 30 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 30 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 30 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 30 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 30 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 30 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 30 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 30 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 30 Kč
LPU2224 Žaloudek Vilém OK Lokomotiva Pardubice 30 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 30 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 30 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 30 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 30 Kč
HE
6.90 km, 28 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 30 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 30 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 30 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 30 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 30 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 30 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 30 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec A 8656505 30 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 30 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 30 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 30 Kč
DLP7500 Klíž Michal OOB TJ Dukla Praha C 2118931 30 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 30 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 30 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 30 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 30 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 30 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 30 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 30 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 30 Kč
KUO7601 Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 30 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 30 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 8663199 30 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 30 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 30 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 30 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 30 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 30 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 30 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 30 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 30 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 30 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 30 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 30 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 30 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 30 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109305 30 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 30 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 30 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 30 Kč
HK
3.49 km, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 30 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 30 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 30 Kč
SRK9905 Neuman Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 30 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 30 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 30 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 30 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 30 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 30 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 30 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 30 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 30 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 30 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 30 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 30 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 30 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 30 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 30 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 30 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109402 30 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 30 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 30 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 30 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 30 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 30 Kč
JIL7002 Chrz Martin OK Jilemnice C 30 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 30 Kč
P
2.71 km, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Beneda Jan 001 - SHK 2419932 30 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2070847 30 Kč
0020001 Krátký Josef 002 - Hvězda Pardubice 9626 30 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 52175 30 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 30 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C 52301 30 Kč
SHK1206 Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2111665 30 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 2111662 30 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 30 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 30 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 30 Kč
0040003 Jahodová Berková Andrejka 004 - (j)Elita 2126395 30 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 30 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 30 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 30 Kč
DLP1250 Matesová Magdaléna Rozárie OOB TJ Dukla Praha C 2029124 30 Kč
LPU2222 Žaloudková Ilona OK Lokomotiva Pardubice 7207362 30 Kč
LPU2223 Žaloudek Jiří OK Lokomotiva Pardubice 7204993 30 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 30 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 30 Kč
LPU1652 Jirásková Jasmína OK Lokomotiva Pardubice C 998454 30 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 30 Kč
LPU1304 Kakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 0 30 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 30 Kč
LPU1257 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 30 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 30 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 30 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 30 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 30 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 30 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 30 Kč
LPU1653 Šedová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 0 30 Kč
LPU1360 Šedová Soňa OK Lokomotiva Pardubice C 0 30 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 30 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 30 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha C 30 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 30 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 30 Kč
celkem přihlášených: 282, vklad: 8460 Kč