Event entries: Oblastní žebříček

Date:
2020/11/14
Place:
louka na křižovatce u Borské hájovny u silnice č. 142 (Bavorov-Netolice)
Organiser:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Classes:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 50 CZK
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 50 CZK
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 50 CZK
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 50 CZK
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 50 CZK
(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 CZK
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 50 CZK
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 CZK
DVP1250 Lhotská Linda DVP ORIENTATION C 2120663 50 CZK
DOR1056 Boudová Lucie OK Dobříš C 2125355 50 CZK
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 50 CZK
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 CZK
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 50 CZK
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 CZK
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 CZK
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 2058512 50 CZK
(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 50 CZK
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 50 CZK
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 CZK
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 50 CZK
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 50 CZK
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 50 CZK
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 CZK
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 50 CZK
(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 CZK
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 51600 100 CZK
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 CZK
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 CZK
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 100 CZK
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 CZK
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 100 CZK
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš B 2104693 100 CZK
(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 CZK
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 100 CZK
(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 CZK
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 CZK
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 100 CZK
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 CZK
(13)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 CZK
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 100 CZK
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 100 CZK
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 CZK
DVP7650 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C rent 140 CZK
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 CZK
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 CZK
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 CZK
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 100 CZK
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 100 CZK
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 CZK
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 100 CZK
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 100 CZK
(19)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 CZK
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 100 CZK
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 CZK
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 100 CZK
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 CZK
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 2103763 100 CZK
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 CZK
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 CZK
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 CZK
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 100 CZK
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 CZK
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 100 CZK
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 CZK
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 CZK
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 CZK
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 100 CZK
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 CZK
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 100 CZK
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 CZK
(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 CZK
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 CZK
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 CZK
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 CZK
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 CZK
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 CZK
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION C 897386 100 CZK
(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 100 CZK
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 CZK
(10)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2419920 50 CZK
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 50 CZK
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 50 CZK
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 CZK
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 CZK
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 50 CZK
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 50 CZK
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 50 CZK
DVP1002 Lhotský Marek DVP ORIENTATION C 2120627 50 CZK
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 CZK
(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 50 CZK
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 50 CZK
DKP1207 Šťovíček Filip Oddíl OB Kotlářka C 428204 50 CZK
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 50 CZK
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 50 CZK
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 50 CZK
(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 50 CZK
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 50 CZK
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 50 CZK
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 50 CZK
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 CZK
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice B 426356 50 CZK
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 50 CZK
(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 232980 50 CZK
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 50 CZK
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 50 CZK
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 CZK
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 50 CZK
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 50 CZK
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 50 CZK
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 50 CZK
(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 100 CZK
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 CZK
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice C 2104584 100 CZK
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 100 CZK
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 100 CZK
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 CZK
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 100 CZK
(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 100 CZK
(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 CZK
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 CZK
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 100 CZK
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 CZK
(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 CZK
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 100 CZK
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 CZK
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 100 CZK
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 100 CZK
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8656559 100 CZK
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7209346 100 CZK
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 100 CZK
(12)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C bude oddílový 100 CZK
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 100 CZK
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 CZK
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 100 CZK
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 CZK
DOR7602 Nekolný Karel OK Dobříš 2039799 100 CZK
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 100 CZK
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 100 CZK
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 CZK
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 100 CZK
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 CZK
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 CZK
(11)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 100 CZK
0010002 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 100 CZK
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 100 CZK
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 100 CZK
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 100 CZK
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 100 CZK
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 CZK
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 CZK
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 CZK
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 CZK
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 100 CZK
(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 CZK
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 CZK
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 CZK
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 CZK
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 CZK
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 100 CZK
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 100 CZK
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 CZK
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 CZK
(11)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 100 CZK
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 CZK
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 CZK
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 CZK
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 100 CZK
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 CZK
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 CZK
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 100 CZK
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 CZK
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 100 CZK
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 100 CZK
(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 CZK
DVP4401 Němec Luboš DVP ORIENTATION C 232520 100 CZK
(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 50 CZK
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2080948 50 CZK
DVP1601 Šťovíček David DVP ORIENTATION C 50 CZK
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 CZK
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 50 CZK
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 CZK
(12)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 50 CZK
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš C 2104697 50 CZK
PCB8101 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51408 50 CZK
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 50 CZK
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 7966 50 CZK
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 50 CZK
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 50 CZK
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 50 CZK
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 50 CZK
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 51549 50 CZK
DVP8250 Lhotská Jana DVP ORIENTATION C 50 CZK
DVP8100 Lhotský Petr DVP ORIENTATION C 4713 50 CZK
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 50 CZK
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice C 426363 50 CZK
0020001 Trnková Katka 002 - Woodstock rent 90 CZK
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 50 CZK
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 CZK
entered total: 198, fee: 15980 CZK