Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Kroměříž - areál Psychiatrické léčebny
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21N     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21N     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 1.50 km, 10 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK1050 Pohořalá KristýnaPohořalá Kristýna OOB TJ Jiskra Otrokovice C 416033 60 Kč
LCE1051 Slámová JulieSlámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 60 Kč
TZL1050 Kořenová HanaKořenová Hana SKOB Zlín C 2134316 60 Kč
TZL1052 Palasová BarboraPalasová Barbora SKOB Zlín C 49513 60 Kč
TZL09yy Korčáková LauraKorčáková Laura SKOB Zlín 52341 60 Kč

D12C 1.62 km, 15 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0851 Fišerová MarkétaFišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 60 Kč
TZL0953 Růžičková ŽofieRůžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 60 Kč
KVS0952 Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 8670781 60 Kč
LCE0955 Vyoralová TalmaVyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 60 Kč
LCE0854 Sedláčková KláraSedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 60 Kč
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 60 Kč
VIC0951 Vlčková MarkétaVlčková Markéta OB Vizovice C 7210090 60 Kč
TZL0954 Pozlovská EliškaPozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 60 Kč
TZL0950 Kundratová EvaKundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 60 Kč
TZL0956 Klimešová HanaKlimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 60 Kč
OTK0950 Klímová MarkétaKlímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 60 Kč
VIC0888 Špaňhelová JanaŠpaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 60 Kč
TZL0952 Novosadová KláraNovosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 60 Kč
SKM0950 Skopalová AlexandraSkopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 8656701 60 Kč
TZL0955 Mašláňová EmaMašláňová Ema SKOB Zlín C 8150409 60 Kč
TZL0959 Řezníčková KláraŘezníčková Klára SKOB Zlín C 8411 60 Kč
TZL0858 Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 60 Kč
TZL0853 Kopečková ViktorieKopečková Viktorie SKOB Zlín C 2091565 60 Kč
SKM0850 Buksová KarolínaBuksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 7790010 60 Kč
VIC0850 Marková MichaelaMarková Michaela OB Vizovice C 2001970 90 Kč
TZL0850 Perničková KarolínaPerničková Karolína SKOB Zlín C 8584 90 Kč

D14C 1.98 km, 15 m, 17 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0651 Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 60 Kč
TZL0751 Entová KateřinaEntová Kateřina SKOB Zlín B 2121124 60 Kč
LCE0751 Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 60 Kč
LCE0851 Hubáčková SabinaHubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 60 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena EliškaRosíková Růžena Eliška OB Vizovice C 2103241 60 Kč
TZL0757 Kovalčíková NelaKovalčíková Nela SKOB Zlín C 8583 60 Kč
TZL0655 Přikrylová MartinaPřikrylová Martina SKOB Zlín C 2134313 60 Kč
TZL0756 Lorencová AnnaLorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 60 Kč

D16C 2.14 km, 20 m, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0551 Pišová AdélaPišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 120 Kč
TZL0453 Březinová ZuzanaBřezinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 120 Kč
TZL0455 Klimešová KateřinaKlimešová Kateřina SKOB Zlín B 53354 120 Kč
TZL0551 Batani ValentinaBatani Valentina SKOB Zlín A 8050121 120 Kč
TZL0555 Vaňharová KateřinaVaňharová Kateřina SKOB Zlín C 53320 120 Kč
TZL0552 Matochová AdélaMatochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 120 Kč
TZL0451 Mrkvičková EmaMrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 180 Kč
SKM0550 Ošmerová TerezaOšmerová Tereza KOB Směr Kroměříž C 8680307 120 Kč

D18C 2.28 km, 20 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0259 Olbortová KristýnaOlbortová Kristýna SKOB Zlín C 52685 120 Kč
LCE0256 Končáková AlžbětaKončáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 120 Kč
LCE0352 Mudráková EliškaMudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 120 Kč
LCE0251 Pišová BarboraPišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 120 Kč
TZL0253 Tichá MarieTichá Marie SKOB Zlín B 8660364 120 Kč
TZL0255 Kočová HalinaKočová Halina SKOB Zlín A 8660396 120 Kč

D20C 2.43 km, 20 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL0051 Kundratová LucieKundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 7203458 120 Kč

D21N 2.43 km, 25 m, 20 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Pangrácová MariePangrácová Marie 001 - SK Olympia Praha SPS 8028804 120 Kč
0010003 Formánková AnnaFormánková Anna 001 - SK Olympia Praha SPS 2060261 120 Kč
0020001 Pangrácová AnnaPangrácová Anna 002 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 8518315 120 Kč
0020002 Hornová LenkaHornová Lenka 002 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 8414094 120 Kč
0020003 Vaňková MartinaVaňková Martina 002 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 2103250 120 Kč

D21C 2.70 km, 25 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová BarboraMuchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 120 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 120 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 120 Kč
TZL7653 Pekárková EvaPekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 120 Kč
TZL0051 Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 120 Kč
LCE0254 Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 120 Kč
LCE8751 Vlažná LucieVlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
TZL9951 Tichá VeronikaTichá Veronika SKOB Zlín C 2091555 120 Kč
SVS8751 Maliňáková PetraMaliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 120 Kč
SVS8151 Bouzková KatkaBouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 120 Kč
TZL7351 Batani HanaBatani Hana SKOB Zlín C 8100202 120 Kč
TZL7979 Mašláňová HanaMašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 120 Kč
TZL9252 Krejčíková MarieKrejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 120 Kč
RBK9252 Mazalová MonikaMazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 120 Kč
KVS9551 Mrázková VeronikaMrázková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 8670766 180 Kč
KVS9552 Křupková EvaKřupková Eva SKOB Kobra Vsetín C 8660352 180 Kč
TZL8181 Slováčková VěraSlováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 180 Kč

D35C 2.46 km, 25 m, 20 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7750 Linhartová MartinaLinhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 120 Kč
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 120 Kč
LCE8152 Hrbáčková KarlaHrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 120 Kč
LCE6569 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 120 Kč
LCE8151 Hubáčková RenataHubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 120 Kč
LCE6359 Vavrysová IvaVavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 120 Kč
LCE8253 Slámová AlenaSlámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 120 Kč
TZL7350 Kundratová JanaKundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 120 Kč
KVS7360 Pavlicová AnnaPavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 120 Kč
TZL7550 Kočová EvaKočová Eva SKOB Zlín C 08614 120 Kč
TZL7352 Chovancová JanaChovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 180 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 416084 180 Kč

D45C 2.18 km, 15 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS7450 Janků KateřinaJanků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 120 Kč
LCE6461 Ferdusová EvaFerdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 120 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 120 Kč
OTK7251 Klímová BarboraKlímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 120 Kč
KVS7351 Sedláčková DagmarSedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 120 Kč
TZL6051 Hájová JanaHájová Jana SKOB Zlín C 7210880 120 Kč
TZL6751 Lázničková MarcelaLázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 120 Kč

D55C 1.77 km, 15 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU6199 Davi JanaDavi Jana Magnus Orienteering C 416848 120 Kč
TZL6262 Krejčíková MonikaKrejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 120 Kč
KVS5651 Trávníčková JitkaTrávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 8482068 120 Kč
HAV6250 Sochorová HanaSochorová Hana OB Havířov C 1421893 120 Kč
LCE5451 Cahlová SlávkaCahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 120 Kč
LCE6351 Slezáková JitkaSlezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 120 Kč
LCE5551 Stackeová AnnaStackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 120 Kč
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 120 Kč
TTR6151 Syslová IvaSyslová Iva OOB Třebíč C 52237 120 Kč
TZL5954 Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 120 Kč
TZL6351 Koláriková IrenaKoláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 120 Kč

D65C 1.65 km, 10 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová EvaHorynová Eva SKOB Zlín C 8662735 120 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 120 Kč
JZL5450 Chromčáková IvanaChromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 120 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 120 Kč

H10C 1.50 km, 10 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1004 Fišer PetrFišer Petr SKOB Zlín C 8660354 60 Kč
LCE1111 Hubáček MariánHubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
LCE1112 Macka SebastiánMacka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 60 Kč
LCE1113 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 60 Kč
LCE1001 Stacke JanStacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 60 Kč
TZL1001 Honner TomášHonner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 60 Kč
TZL09xx Zdráhal MatějZdráhal Matěj SKOB Zlín 8598 60 Kč
TZL1005 Mašláň ProkopMašláň Prokop SKOB Zlín C 8050910 60 Kč
TZL1300 Vintr OtakarVintr Otakar SKOB Zlín C 53379 60 Kč
SKM1100 Pěček TobiášPěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 60 Kč
TZL1006 Koč JurajKoč Juraj SKOB Zlín C 08924 60 Kč
KVS1005 Halata ŠebestiánHalata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 60 Kč
HLV1000 Sedláček MatějSedláček Matěj OB Holešov z.s. C 53833 90 Kč

H12C 1.65 km, 10 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0806 Hozík ŠtěpánHozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 60 Kč
TZL0810 Pavlík AdamPavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 60 Kč
TZL0800 Pernička MartinPernička Martin SKOB Zlín B 8240800 60 Kč
TZL0816 Čuda OndřejČuda Ondřej SKOB Zlín C 8648628 60 Kč
TZL0813 Linhart JakubLinhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 60 Kč
TZL0814 Linhart AdamLinhart Adam SKOB Zlín C 8109339 60 Kč
TZL0900 Kusák AlexanderKusák Alexander SKOB Zlín C 08594 60 Kč
TZL1000 Pekárek DavidPekárek David SKOB Zlín C 8680313 60 Kč
LCE0901 Mudrák MatoušMudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 60 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 2134314 60 Kč
VIC0802 Křížka MartinKřížka Martin OB Vizovice C 425432 60 Kč
VIC0801 Hala ZdeněkHala Zdeněk OB Vizovice C 425439 60 Kč
LCE0805 Krajča PetrKrajča Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
SKM0801 Mlčoch JakubMlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 8680367 60 Kč
SKM1000 Dittrich MatoušDittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 8660358 60 Kč
TZL0903 Hustý MatějHustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 60 Kč
SKM0900 Rose OndřejRose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8482072 60 Kč
TZL0902 Slováček OndřejSlováček Ondřej SKOB Zlín C 8090714 90 Kč

H14C 2.00 km, 20 m, 15 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0704 Mikláš MatějMikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 60 Kč
TZL0711 Václavík VojtěchVáclavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 60 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín B 8170602 60 Kč
TZL0710 Valla JakubValla Jakub SKOB Zlín C 2134320 60 Kč
TZL0601 Strakoš OndřejStrakoš Ondřej SKOB Zlín C 8000119 60 Kč
LCE0601 Mudrák ŠimonMudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210097 60 Kč
LCE0704 Šmelík DanielŠmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662739 60 Kč
LCE0703 Stacke VáclavStacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 60 Kč
VIC0713 Vlček TomášVlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 60 Kč
SKM0700 Pěček JakubPěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 60 Kč
TZL0700 Kundrata VítKundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 60 Kč
TZL0707 Sikora JanSikora Jan SKOB Zlín C 49484 60 Kč
TZL0604 Huleja MartinHuleja Martin SKOB Zlín B 8000604 60 Kč
TZL0705 Truneček JakubTruneček Jakub SKOB Zlín C 53367 60 Kč
KVS0600 Švestka ŠtěpánŠvestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 60 Kč
VIC0610 Špaňhel PetrŠpaňhel Petr OB Vizovice C 53857 60 Kč
VIC0712 Veselý ŠtěpánVeselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 60 Kč
TZL0712 Vaňhara LukášVaňhara Lukáš SKOB Zlín C 8595 60 Kč
TZL0606 Čepický ŠimonČepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 90 Kč

H16C 2.20 km, 20 m, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0502 Pekárek TobiasPekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 120 Kč
LCE0501 Hrbáček FilipHrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 120 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 120 Kč
TZL0401 Eichler VítekEichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 120 Kč
TZL0505 Vaněk BořekVaněk Bořek SKOB Zlín B 8680364 120 Kč
VIC0411 Veselý JonášVeselý Jonáš OB Vizovice C 8482077 120 Kč
TZL0404 Novosad PavelNovosad Pavel SKOB Zlín B 8660475 120 Kč
TZL0507 Palas JanPalas Jan SKOB Zlín C 2135180 120 Kč
TZL0407 Graubner TadeášGraubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 120 Kč
TZL0403 Hustý AdamHustý Adam SKOB Zlín B 8660466 120 Kč
SKM0400 Zácha DavidZácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 120 Kč

H18C 2.37 km, 25 m, 20 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0202 Bartík FilipBartík Filip SKOB Zlín B 8090126 120 Kč
TZL0203 Kundrata JanKundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 120 Kč

H20C 2.64 km, 30 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AKE0100 Kurák MichalKurák Michal (SVK) Klub OB ATU Košice 8017130 120 Kč

H21N 2.62 km, 30 m, 19 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Klíma KamilKlíma Kamil 001 - SK Olympia Praha SPS 8667960 120 Kč
0020004 Spilka MarekSpilka Marek 002 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 8003633 120 Kč
0020005 Procházka JosefProcházka Josef 002 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 8116756 120 Kč
0020006 Semerád JanSemerád Jan 002 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 2083362 120 Kč
0030001 Červinka Mário Červinka Mário 003 - SKN HRADEC KRÁLOVÉ 8003603 120 Kč
0040002 Zbožínek PetrZbožínek Petr 004 - TJ Slovan neslyšících Zlín 2104586 120 Kč
0060001 Kubánek AdamKubánek Adam 006 - I.PSKN Praha 8648604 120 Kč

H21C 2.98 km, 30 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7007 Pekárek EvženPekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 120 Kč
TZL8808 Zbranek RomanZbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 120 Kč
LCE8803 Cahel MarekCahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 120 Kč
LCE9803 Černocký LiborČernocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8656550 120 Kč
LCE6127 Hubáček JosefHubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 120 Kč
LCE7708 Zicha JiříZicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 120 Kč
MOV0004 Vavřík TomášVavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 120 Kč
SVS7901 Bouzek PetrBouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 120 Kč
TZL7401 Novosad PavelNovosad Pavel SKOB Zlín C 8482094 120 Kč
TZL7803 Honner JaroslavHonner Jaroslav SKOB Zlín C 8109412 120 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 120 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 120 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 120 Kč
TZL8131 Smola MichalSmola Michal SKOB Zlín R 8667971 120 Kč
KVS9000 Mrázek PetrMrázek Petr SKOB Kobra Vsetín C 51529 180 Kč
TZL6401 Vrubel KarelVrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 180 Kč
OTK9901 Müller TomášMüller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 180 Kč
TZL8002 Slováček TomášSlováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 180 Kč
0140001 Papež MartinPapež Martin 014 - HO Pioneer zapůjčit 160 Kč
LCE8901 Vlažný JanVlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 180 Kč

H35C 2.62 km, 30 m, 19 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7336 Pernička PetrPernička Petr SKOB Zlín C 8104170 120 Kč
TZL6502 Kusák IvanKusák Ivan SKOB Zlín C 53896 120 Kč
TZL5704 Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 120 Kč
LCE7702 Hrbáček TomášHrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 120 Kč
LCE6701 Mudrák StanislavMudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 120 Kč
LCE8103 Sláma LumírSláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 120 Kč
LCE6603 Šmelík JurajŠmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 120 Kč
VIC7801 Kubíček PetrKubíček Petr OB Vizovice C 2126305 120 Kč
VIC7700 Vlček JiříVlček Jiří OB Vizovice C 8482070 120 Kč
TZL5102 Jelínek VítJelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 120 Kč
KVS7501 Pavlica JiříPavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 120 Kč
KVS7301 Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 120 Kč
VIC7601 Hala MiroslavHala Miroslav OB Vizovice C 416057 120 Kč
TZL6835 Černoch KarelČernoch Karel SKOB Zlín C 8003592 120 Kč
TZL7801 Mašláň JakubMašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 120 Kč
TZL7701 Vintr RadekVintr Radek SKOB Zlín C 8680410 120 Kč
TZL6304 Schäfer MichalSchäfer Michal SKOB Zlín C 8680285 120 Kč
LCE6413 Vavrys PetrVavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680417 180 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 53827 180 Kč

H45C 2.44 km, 25 m, 19 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS7400 Furmánek ZdeněkFurmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 120 Kč
MOV7202 Svěchota MilanSvěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 120 Kč
BFM6701 Svoboda MartinSvoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 120 Kč
GIG7502 Fišer PetrFišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 120 Kč
OTK7500 Pohořalý JiříPohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 120 Kč
HAV6301 Sochor TomášSochor Tomáš OB Havířov C 515436 120 Kč
TZL6345 Strakoš BohumilStrakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 120 Kč
MOV7000 Vavřík RenéVavřík René SKOB Ostrava C 8670471 120 Kč
TZL5702 Štípek RostislavŠtípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 120 Kč
PZR4800 Kříž PavelKříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 120 Kč

H55C 2.18 km, 20 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS6200 Janků JosefJanků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 120 Kč
TTR6202 Sysel SvatoborSysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 120 Kč
KVS6501 Černík MilanČerník Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 120 Kč

H65C 1.80 km, 15 m, 16 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 416088 120 Kč
KVS5301 Hrbas VladimírHrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 120 Kč
TZL3613 Láznička AloisLáznička Alois SKOB Zlín C 8680310 120 Kč
BOV4802 Sikora MiroslavSikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8303001 120 Kč
JZL5201 Chromčák FrantišekChromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 120 Kč

H70C 1.53 km, 15 m, 14 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla StanislavValla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč

HD10N 3.03 km, 10 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM1212 Stachoň ŠtěpánStachoň Štěpán SK Brno Žabovřesky C 976000 60 Kč
KVS1250 Štěpánková AdélaŠtěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 8660374 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 60 Kč
LCE1313 Macka MatyášMacka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 60 Kč
VIC1351 Vlčková AlžbětaVlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 60 Kč
TZL1302 Honner MartinHonner Martin SKOB Zlín C 8033257 60 Kč
0110002 Perničková DitaPerničková Dita 011 - - 08612 120 Kč
SKMxx03 Černoch JakubČernoch Jakub KOB Směr Kroměříž zapůjčit 100 Kč
SKM0951 Kolaříková ErikaKolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 60 Kč
TZL1111 Smola JakubSmola Jakub SKOB Zlín C 515174 60 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín C 8053367 90 Kč

HDR 3.05 km, 10 m, 6 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1150 Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 08611 60 Kč
0070002 Pokluda FilipPokluda Filip 007 - FreeRun Zlín 2148239 60 Kč
LCE1601 Dékány MatějDékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 2081383 60 Kč
VIC1401 Kubíček OtaKubíček Ota OB Vizovice C 425428 60 Kč
TZL1250 Kořenová HelenaKořenová Helena SKOB Zlín C 416155 60 Kč
SKM15xx Pěčková NatáliePěčková Natálie KOB Směr Kroměříž 8670802 60 Kč
SVS1300 Bouzek DavidBouzek David Orientklub Vsetín C 253143 60 Kč
LCE1251 Stacke ViktorieStacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 60 Kč
TZL11xx Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán SKOB Zlín 2113062 60 Kč
TZL1515 Krejčík VítKrejčík Vít SKOB Zlín C 416043 60 Kč
KVS1252 Halatová AnnaHalatová Anna SKOB Kobra Vsetín C 7120329 60 Kč
0120001 Smola ŠtěpánSmola Štěpán 012 - Štípa 08615 60 Kč
TZLxx01 Brucháček JanBrucháček Jan SKOB Zlín zapůjčit 100 Kč
TZLxx02 Brucháček MatějBrucháček Matěj SKOB Zlín zapůjčit 100 Kč
SKMyy01 Posolda MatějPosolda Matěj KOB Směr Kroměříž 60 Kč
SKMyy02 Posolda FilipPosolda Filip KOB Směr Kroměříž 60 Kč
SKM1350 Rytířová AlžbětaRytířová Alžběta KOB Směr Kroměříž C 7210872 60 Kč
SKM1151 Rytířová MichaelaRytířová Michaela KOB Směr Kroměříž C 53822 60 Kč
SKMyy03 Hanáková EmaHanáková Ema KOB Směr Kroměříž 60 Kč
TZL1450 Šidlová DorotaŠidlová Dorota SKOB Zlín C 7053367 60 Kč
SKMyy05 Stachoň OndřejStachoň Ondřej KOB Směr Kroměříž 7905090 60 Kč
SKMyy06 Navrátil FilipNavrátil Filip KOB Směr Kroměříž 60 Kč
SKMyy07 Buček RadekBuček Radek KOB Směr Kroměříž 60 Kč
SKM1150 Rytířová DenisaRytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 60 Kč
SKMyy09 Kunovská KlaudieKunovská Klaudie KOB Směr Kroměříž 619094 60 Kč
0130001 Hasek MatejHasek Matej 013 - Haskovi 51306 60 Kč
0140002 Papež VítekPapež Vítek 014 - HO Pioneer zapůjčit 100 Kč
SKMxxx3 Wiedermann ŠtěpánWiedermann Štěpán KOB Směr Kroměříž 60 Kč
SKMxxx4 Wiedermann MarekWiedermann Marek KOB Směr Kroměříž 60 Kč
SKMxxx5 Buksa TomášBuksa Tomáš KOB Směr Kroměříž 60 Kč

P 1.55 km, 10 m, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Kulda MartinKulda Martin 004 - TJ Slovan neslyšících Zlín 2104589 120 Kč
0050001 Stráníková EliškaStráníková Eliška 005 - Neregistrovaný neslyšící 2083619 120 Kč
0070001 Pokluda OndřejPokluda Ondřej 007 - FreeRun Zlín 8116684 120 Kč
0090001 Kořenová JanaKořenová Jana 009 - nemám klub zapůjčit 160 Kč
OTK7200 Klíma JanKlíma Jan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067301 120 Kč
KVS0710 Pavlica BedřichPavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 120 Kč
SKMxx01 Černochová LenkaČernochová Lenka KOB Směr Kroměříž 08933 120 Kč
SKMxx02 Kuchařová HanaKuchařová Hana KOB Směr Kroměříž zapůjčit 160 Kč
SKMxx04 Mičíková LadaMičíková Lada KOB Směr Kroměříž 8680394 120 Kč
0120002 Smolová AnnaSmolová Anna 012 - Štípa 428255 120 Kč
TZLxx03 Brucháčková MarkétBrucháčková Markét SKOB Zlín 889320 120 Kč
0050002 Kulda Hroch JuliaKulda Hroch Julia 005 - Neregistrovaný neslyšící 2112764 120 Kč
LCE0253 Dufková RenataDufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice 51298 120 Kč
SKMxxxx Buksová SimonaBuksová Simona KOB Směr Kroměříž 120 Kč
SKMxxx1 Buksová VeronikaBuksová Veronika KOB Směr Kroměříž 120 Kč
SKMxxx2 Wiedermannová DitaWiedermannová Dita KOB Směr Kroměříž 120 Kč

T 2.23 km, 25 m, 15 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0100001 Palasová Michaela Palasová Michaela 010 - OB Velikova 49592 120 Kč
0110001 Pernička MichalPernička Michal 011 - - zapůjčit 160 Kč
TZL8653 Vintrová AlžbětaVintrová Alžběta SKOB Zlín 4635 120 Kč
celkem přihlášených: 294, vklad: 29120 Kč